Skip to content

Demon Slayer: Czy Inosuke się żeni?

29 de grudzień de 2022
InosukeDS

Inosuke Hashibira jest jednym z bohaterów Pogromca demonów i bez wątpienia jedna z najpopularniejszych postaci serialu. Ta dziwaczna postać, najbardziej znana z tego, że przez większość czasu chodzi bez koszuli i nosi maskę dzika, jest prawdziwym ulubieńcem fanów, ponieważ jest oryginalna i autentyczna oraz zawsze konsekwentna w sobie. Ale ze względu na jego specyficzną osobowość, ludzie często zastanawiają się, jak zakończyła się historia Inosuke Pogromca demonów aw tym artykule powiemy ci, co się z nim stało i czy się ożenił Pogromca demonów.

Inosuke Hashibira rzeczywiście bierze ślub Pogromca demonów nikomu innemu niż Aoi Kanzaki, jednemu z pomocników w Butterfly Mansion. Niewiele wiadomo o małżeństwie poza tym, że było szczęśliwe i że Inosuke i Aoi mieli potomka o imieniu Aoba, który zostaje botanikiem i znacznie później odkrywa niebieskie lilie pająków, których szukał Muzan, ale wkrótce potem więdną i umierać.

W dalszej części tego artykułu powiemy ci, co musisz wiedzieć o tym, czy Inosuke Hashibira kiedykolwiek się ożenił. Teraz wiemy, że ożenił się z Aoi Kanzaki, co było bardzo interesującym połączeniem, jeśli nas zapytasz, a my przedstawimy ci wszystkie szczegóły. Jeśli nie jesteś w pełni na bieżąco Pogromca demonówprzed nami mogą znajdować się spoilery.

Czy Inosuke Hashibira bierze ślub? Pogromca demonów?

Ze wszystkich Pogromca demonów postaci, Inosuke jest najdziwaczniejszy i… naprawdę nie myśleliśmy, że przyjdzie nam pisać o jego życiu osobistym i małżeństwie. Inosuke po prostu nie jest tego typu postacią i nie myśleliśmy, że skończy z kimkolwiek. Ale, jak się okazuje, bardzo kontrowersyjne zakończenie Pogromca demonów właściwie widziałem, jak Inosuke Hashibira z kimś skończył, a tym kimś był Aoi Kanzaki. Ale zanim właściwie wyjaśnimy tę historię, zobaczmy szybko, dlaczego Inosuke nie był idealnym kandydatem na małżonka i dlaczego jego historia zaskoczyła nas wszystkich.

Inosuke był niezwykle temperamentny, impulsywny, porywczy i pełen nadmiernej dumy. Jego duma była taka, że ​​był nawet gotów walczyć z przeciwnikami, którzy byli od niego technicznie silniejsi. Nie był typem osoby, która zatrzymuje się, by pomyśleć o różnicy poziomów między nim a jego przeciwnikiem, co często narażało go na poważne niebezpieczeństwo śmierci.

Mimo to Inosuke w głębi duszy wydawał się mieć niepewność, którą ukrywał swoją arogancką postawą, ponieważ nie wiedział, jak przystosować się do otaczających go ludzi i z powodu strachu przed odrzuceniem za bycie innym. Jego niska samoocena ujawnia się po porażce z jednym z Pajęczych Demonów, a później upokorzeniu przez Wodną Hashirę Giyu Tomiokę, przepraszając nawet kolegów z drużyny za swoją słabość. Ponieważ dorastał samotnie w górach, Inosuke miał wiele problemów, kiedy musiał wchodzić w interakcje z innymi i przez większość czasu robił tylko notatki.

Podobnie jak Tanjiro, Inosuke nie miał zdrowego rozsądku i łatwo go zadziwiały rzeczy i miejsca, których nigdy wcześniej nie widział. Kiedy mieli iść do pociągu, w którym przebywał Płomienny Hashira, Kyojuro Rengoku, Inosuke został postawiony na straży i założył, że pociąg jest „szefem” tego miejsca i jest przygotowany do walki z nim, zatrzymany i stłumiony przez Zenitsu.

ZWIĄZANE Z:

Czy Inosuke jest dziewczyną czy chłopcem w Demon Slayer?

W trakcie serii, Inosuke stał się bardziej skoncentrowany i skoncentrowany na swoich misjach jako zabójca demonów, jak pokazano podczas misji w Entertainment District, kiedy infiltrował jako kurtyzana i po cichu badał możliwość obecności tam demona. miejsce, wykazując się również posiadaniem kompetentnej zdolności analitycznej.

Powiedziawszy to wszystko, nie powinno dziwić, że Inosuke nie był postacią, o której myśleliśmy, że się ożeni. Był pochopny, zachowuje się jak zwierzę i chociaż bardzo urósł, nadal myśleliśmy, że Inosuke skończy jako serial enfant straszny, ale tak się nie stało, ponieważ skończył, jak powiedzieliśmy, Aoi Kanzaki. Niestety, nie ma tu wiele do opowiedzenia, ponieważ związek nigdy nie rozwinął się prawidłowo na stronach Pogromca demonów. To się po prostu stało.

Jasne, Inosuke spotkała Aoi w rezydencji motyli i troszczyła się o niego, ale zrobiła to samo z Zenitsu i Tanjiro i nie wyglądało na to, żeby Inosuke lubił ją aż tak bardzo. Ale szybko do przodu i jeden posiłek później, Inosuke zakochuje się w Aoi. W następnej chwili Inosuke jest z powrotem w terenie, a kiedy wraca, dowiadujemy się, że ostatecznie poślubia Aoi i że mają szczęśliwe małżeństwo i rodzinę, która trwa do dnia dzisiejszego. Fajne, prawda?

Cóż, w pewnym sensie jest, ale tak naprawdę nie możemy przyznać punktów Gotoge za prawidłowe opracowanie tego. Inosuke i Aoi, którzy kończą razem, wydają się bardziej jak była maszyna rozwiązanie, które sprawiło, że Inosuke skończył z kimś, aby nie został sam. Nie miało to większego sensu, chociaż tak naprawdę cieszymy się, że tak się stało. Szczęśliwy dla niego, to znaczy, ponieważ z pewnością na to zasłużył ze względu na swoją ogólną ewolucję. Ale to nie musiał być Aoi, naprawdę… Wydaje się, że Gotoge połączył tych dwóch w pary, ponieważ nie mieli nikogo innego, więc po prostu ich połączył. Tak czy inaczej, Inosuke Hashibira skończył razem z Aoi Kanzaki i oboje pobrali się, co jest jednym z ładniejszych Pogromca demonów opowieści, chociaż nie było to aż tak wiarygodne ani oparte na jakiejkolwiek rzeczywistej interakcji między dwiema postaciami w mandze.

Z kim wysłano Inosuke Pogromca demonów?

Teraz wiemy, że Inosuke skończył z Aoi, ale został wysłany przez fandom z kilkoma innymi postaciami w trakcie serii. W tej sekcji wymienimy te statki i wyjaśnimy naturę relacji Inosuke z tymi żeńskimi postaciami.

Shinobu Kocho

Shinobu podejmuje taktykę, której użyła na Tanjirou, aby szybko kontrolować Inosuke i zdaje sobie sprawę, że może zmusić go do wykonania każdego obowiązku, podając w wątpliwość jego zdolności. Inosuke traktuje Shinobu ze swoją zwykłą pogardą i wrogością, grożąc nawet wyrwaniem jej klatki piersiowej, gdy poczuje się urażony sceptycyzmem tej ostatniej. Inosuke wyraźnie polubił Shinobu po tym, jak opiekował się nim, gdy został ranny, a po dowiedzeniu się, że Doma ją wchłonęła, poprzysiągł zemstę na jej śmierci. Inosuke nieumyślnie pomyślał o swojej matce w wyniku tonu Shinobu i użycia z nim wyrażenia „obiecał przysięgę”. Zauważamy również, że Shinobu jest jedną z niewielu osób, których imienia Inosuke nigdy nie zapomina.

Kanao Tsuyuri

1672307127 861 Demon Slayer Czy Inosuke sie zeni.webp

Podczas treningu Inosuke prawie z nikim nie wchodzi w interakcje. Jego działania czasami nadawały mu niezwykły wygląd, na przykład gdy trzymał się sufitu lub zwichnął i poruszył każdym stawem w ramieniu. Jednak, gdy jednoczą się, by walczyć z Domą, który zabił ich oboje ukochanych, obaj tworzą później wykutą w bitwie przyjaźń. Mimo że żaden z nich nie jest Hashirą, para dobrze ze sobą współpracuje i przy pomocy trucizny Shinobu są w stanie pokonać jednego z najpotężniejszych demonów serii. Potem, mimo że nie rozmawiają ze sobą, dzielą chwilę ciszy, aby przypomnieć sobie rodziny, które Doma odebrał im obojgu. Kiedy wracają, by walczyć z Muzanem, prowadzą krótką rozmowę i wydaje się, że dobrze się dogadują.

Aoi Kanzakiego

1672307127 448 Demon Slayer Czy Inosuke sie zeni.webp

W Butterfly Mansion mieli swoje pierwsze spotkanie. Początkowo trudno mu przewyższyć Aoi w każdym zadaniu, ponieważ brakuje mu siły woli. Później udaje mu się ją przystosować i pokonać. Traktował ją ostrzej niż Zenitsu i Tanjiro. Był jednym z morderców, którzy zaoferowali się udać na misję z Tengenem do Pleasure District w miejsce Aoi.

Został sprowadzony z powrotem do Rezydencji Motyli, gdy bitwa z Szóstym Górnym Księżycem dobiegła końca. Inosuke jest w tak złym stanie, że widać, że Aoi jest tym zmartwiony. Obawiała się, że jest już za późno na zatrzymanie krwawienia, ponieważ w jego organizmie znajdowała się trucizna. Jednak jego łzy szybko wyschły, gdy spadł z sufitu. Ponownie zaczyna kłócić się z Inosuke, gdy zaczyna go nie lubić.

Wychodzi z pokoju Tanjiro w Rezydencji Motyli i idzie do kuchni w poszukiwaniu jedzenia. Próbuje przemycić jedzenie, ale Aoi widzi go i powstrzymuje. Daje mu okrągły talerz z jedzeniem, które zostało przygotowane specjalnie dla Inosuke i instruuje go, aby jadł z niego kiedykolwiek i jakkolwiek mu się podoba. Po wykonaniu tego ruchu, Inosuke wyraźnie zaczyna ją lubić. W końcu poślubia Inosuke Hashibirę, a para miała Aobę Hashibirę jako prawnuka.

  • Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów oraz zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?