Skip to content

Dave Chappelle’s Comeback Standup Special ma swój pierwszy teaser

29 de wrzesień de 2021
l intro 1632932770

Dave Chappelle stał się jednym z najwybitniejszych komików swojego pokolenia dzięki „Chappelle’s Show”. Jego rodzaj humoru był zarówno wnikliwy, jak i niesamowicie zabawny. A potem wykonał ruch, który zaszokował świat. Śmiesznik odszedł z trzeciego sezonu i przez lata nikt o nim nie słyszał. Wydawało się, że właśnie wtedy, gdy gwiazda Chappelle zaczynała wschodzić, znikała równie szybko. Tak było, dopóki nie wrócił na kolejny stand-up specjalny na Netflix, ponownie przedstawiając się światu i udowadniając, że nadal jest jednym z najlepszych w historii w panteonie komików.

Chappelle nie marnował czasu na udostępnianie widzom treści, których tak bardzo mu brakowało. W ciągu ostatnich kilku lat wydał pięć programów specjalnych na Netflix i kolejny bardziej intymny zestaw na YouTube, zatytułowany „8:46”. Łatwo byłoby założyć, że po pewnym momencie Chappelle’owi zabraknie treści, ale nadal jest silny, o czym świadczy najnowszy zwiastun promujący jego szósty odcinek specjalny Netflix.

Dave Chappelle: The Closer ukaże się 5 października

Dave Chappelle jest w tym momencie tak dobrze znanym talentem, że zwiastun jego kolejnego specjalnego programu nie musi nawet zawierać żadnego nowego materiału filmowego. Wystarczy obiecać więcej Chappelle, a fani będą słuchać opinii komika na temat tego, co dzieje się teraz na świecie. Tak właśnie jest w przypadku zwiastuna „The Closer”, który zawiera starsze materiały z poprzednich programów specjalnych. Wiesz, że Chappelle przedstawi swoje unikalne podejście do tego, co dzieje się w dzisiejszym świecie, a sądząc po komentarzach pod filmem, fani są tutaj po to.

Niektórzy jak zwykle są podekscytowani tym, co Chappelle ma do powiedzenia na temat stanu społeczeństwa. Inni uważają, że to idealny czas na nowy stand-up specjalny od jednego z najlepszych, jak pisze jeden z użytkowników: „Teraz z Normą [Macdonald] poszło, potrzebuję nowego dania Chappelle, aby serwować młodemu morświnowi.

Komika w całej okazałości będzie można zobaczyć w serwisie streamingowym już 5 października. To powinno być idealnym odebraniem w środku tygodnia, abyś się śmiał głupio w sposób, w jaki tylko Chappelle może to zrobić.

Czy ten post był pomocny?