Skip to content

Data premiery 21. sezonu Law & Order, obsada i fabuła – co wiemy do tej pory

29 de wrzesień de 2021
l intro 1632886233

W 1990 roku NBC zadebiutowało „Prawo i porządek”, dramat kryminalny autorstwa pisarza i twórcy Dicka Wolfa, który nie tylko ustanowił poprzeczkę dla innych procedur do naśladowania, ale także doprowadził do powstania imponującej serii. „Prawo i porządek” przedstawił wyjątkową konfigurację, w której w pierwszej połowie policja prowadziła śledztwo w sprawie przestępstwa, podczas gdy druga połowa obejmowała prawników ścigających przestępców na sali sądowej. Spektakl trwał do maja 2010 roku, kiedy NBC postanowiło go nagle odwołać po 20 sezonach.

Odwołanie było rozczarowującą niespodzianką dla jednego z najdłużej emitowanych seriali telewizyjnych w historii. Jednak chociaż seria nadal się rozwija dzięki spin-offom, takim jak „Prawo i porządek: Jednostka specjalna dla ofiar”, wygląda na to, że główna seria jest gotowa na powrót. Za pośrednictwem The Hollywood Reporter „Law & Order” powraca do NBC. I to nie jest oficjalnie wymienione jako ponowne uruchomienie oryginalnego programu. „Law & Order” będzie kontynuowany w swoim 21. sezonie po tylu latach nieobecności.

Oto wszystko, co do tej pory wiemy.

Kiedy nadejdzie data premiery 21. sezonu Law & Order?

Niestety, nie ma oficjalnej daty premiery 21 sezonu „Prawo i porządek”, co ma sens, ponieważ wiele szczegółów dotyczących niespodziewanego powrotu tego, co kiedyś było głównym dramatem kryminalnym NBC, jest obecnie niewiele. Możliwe, że NBC planuje wyemitować program w czwartkowe wieczory, w jakiś sposób zagnieżdżony między programami rodzeństwa „Law & Order: SVU” i „Law & Order: Organized Crime”. Oba spin-offy udowodniły, że są w stanie przyciągnąć solidne oceny, gdy zostaną pokazane razem. Variety poinformowało, że premiery ostatnich sezonów „Law & Order SVU” oraz „Law & Order: Organized Crime” przyciągnęły we wrześniu około 5,14 miliona widzów.

Wydaje się jednak mało prawdopodobne, że powrót „Prawa i porządku” nastąpi w 2021 roku, ponieważ oba spin-offy trwają teraz w bieżących sezonach. Być może, aby zapewnić ogromny wpływ, NBC prawdopodobnie poczeka do 2022 roku na 21 sezon serialu. Mogłoby to zbiec się z premierami w przyszłym sezonie „SVU” i „Przestępczości zorganizowanej” i wyprodukować specjalny odcinek crossover. W końcu crossovery są dobrze znane w serii „Law & Order” do tego stopnia, że ​​nawet „One Chicago” Shows czasami łączyły się z „SVU”.

Kto jest obsadą w 21. sezonie Law & Order?

Jak dotąd obsada 21 sezonu „Prawo i porządek” nie została jeszcze oficjalnie ujawniona. Ostateczny termin poinformował, że serial planuje przywrócić część obsady serialu, ale obecnie nie wiadomo, kto planuje powrót. W czasie swojej długiej pracy w NBC „Law & Order” odeszło wielu aktorów, ale przyniosło to także nową krew. Jeśli „Prawo i porządek” z grubsza będzie kontynuowane tam, gdzie zostało przerwane, moglibyśmy zobaczyć powroty lub występy tych, którzy byli z serialem w sezonie 20. Obejmuje to takich aktorów jak Jeremy Sisto, S. Epatha Merkerson, Linus Roache i Sam Waterson.

Możliwe też, że w 21. sezonie pojawi się obsada starych faworytów, którzy opuścili serial na długo przed jego finałem. Może to oznaczać występy aktorów takich jak Chris Noth i Jesse L. Martin. Jedną z osób, którą znamy, zaangażowaną w powrót serialu, jest częsty współpracownik Dicka Wolfa, Rick Eid. Jego osiągnięcia obejmują pisanie wielu odcinków serii „Prawo i porządek” oraz pełnienie roli showrunnera przy „Chicago PD” Via The Hollywood Reporter, Eid będzie showrunnerem „Prawa i porządku”.

Jaka jest fabuła 21 sezonu Law & Order?

Oficjalne streszczenie fabuły 21 sezonu „Prawo i porządek” nie zostało jeszcze podane. Ale jeśli możemy wyciągnąć jakieś szczegóły fabuły z tego, co zostało ujawnione, fani prawdopodobnie już wiedzą, czego się spodziewać. Ostateczny termin nowego sezonu serialu przyjmie „jeśli nie jest zepsuty, nie naprawiaj go”. Oznacza to, że „Prawo i porządek” może nadal zawierać funkcjonariuszy i prawników zajmujących się sprawami karnymi, na które prawdopodobnie mają bezpośredni wpływ znalezione rzeczywiste zdarzenia w dzisiejszych wiadomościach, a serial prawdopodobnie będzie kontynuował swój tradycyjny format śledztwa w pierwszej części, zanim przejdzie na dramat w sądzie.

Co ciekawe w potencjalnej fabule 21 sezonu, to jak premiera radzi sobie z powrotem po ponad dekadzie. „Prawo i porządek” nie doczekało się konkretnie odpowiedniego odcinka finałowego serialu. Skończyło się na finale 20-tego sezonu „Rubber Room”, w którym obsada miała do czynienia z niebezpiecznym blogerem grożącym atakiem na szkołę. Odcinek zakończył się również tym, że porucznik Anita Van Buren (S. Epatha Merkerson) otrzymała dobre wieści o jej raku szyjki macicy przechodzącym w remisję. Ale finał sezonu 20 nigdy nie był początkowo planowany jako koniec „Law & Order”, ponieważ wiadomość o jego odwołaniu pojawiła się na kilka tygodni przed emisją „Rubber Room” (za pośrednictwem The Wrap). To będzie ciekawe, jak fabuła odnosi się do tego czasu.

Czy ten post był pomocny?