Skip to content

Danielle Colby z American Pickers pomaga społecznościom w czasie wolnym

17 de kwiecień de 2023
l intro 1681186862

Telewizja Reality TV

Danielle rozmawia przez telefon z narzędziami za sobą

Od lat twarzami „American Pickers” są właściciel sklepu z antykami Mike Wolfe i jego współgospodarz Frank Fritz, ale być może najważniejszym elementem programu jest kierownik sklepu Danielle Colby. Podczas gdy Wolfe wychodzi na zakupy, Colby zostaje, by prowadzić sklepy i zarządzać wieloma klientami. Została zatrudniona do zarządzania sklepami na pokaz, ponieważ Wolfe przyjaźnił się z nią od wielu lat. Oprócz tego, że jest menadżerem i istotną postacią w serialu, Colby jest także znanym tancerzem burleski, zawodnikiem roller derby i filantropem.

Akcja „American Pickers” rozpoczęła się w rodzinnym stanie Iowa Wolfe’a i Colby’ego. Ze względu na sukces programu Antique Archaeology rozszerzyła swoją działalność o kolejną lokalizację sklepu w Nashville. Chociaż jej korzenie są w Iowa, Colby odbijała się od tych dwóch sklepów i Chicago, IL, gdzie wcześniej uczyła tańca i przez krótki czas była właścicielką firmy odzieżowej retro. Teraz Colby mieszka w Puerto Rico w czasie wolnym od zarządzania i grania w „Pickers” i poświęciła tam swoje życie bardzo szlachetnej sprawie.

Colby pomaga odbudować portorykańską wyspę po tym, jak została spustoszona przez huragan Maria w 2017 r., a następnie ponownie przez huragan Fiona w 2022 r., powodując szkody szacowane na 132 miliardy dolarów. Pracuje, aby pomóc w naprawie sierocińców i schronisk dla zwierząt, jednocześnie podnosząc świadomość na temat handlu ludźmi. Colby omawiał przeprowadzkę na terytorium Stanów Zjednoczonych podczas odcinka podcastu The Sailor Jerry (za pośrednictwem The Outsider), wyjaśniając, że „Przeprowadziliśmy się tutaj – przybyliśmy, jak wielu ludzi, po [Hurricane] Maria… Jesteśmy zdezorientowani gringos, próbując wymyślić, jak pomóc.

Danielle odkryła, że ​​życie w Puerto Rico wymaga pewnego przystosowania

Gwiazda „American Pickers”, Danielle Colby, nie lekceważyła swojej przeprowadzki do Puerto Rico. Powiedziała podcastowi The Sailor Jerry, że przyjeżdża na wyspę od lat, spędzając czas między nią a Republiką Dominikany. Powiedziała, że ​​zawsze czuła się zobowiązana do przeprowadzki do Puerto Rico, ale myślała, że ​​jest tam już zbyt wielu ludzi.

Powiedziała: „Chcieliśmy się upewnić, że mamy wystarczająco dobry powód, by się wykorzenić”. Poza działalnością filantropijną Colby powiedziała, że ​​dla niej i jej rodziny zaczęło się tu czuć jak w domu. Kontynuowała: „Znaleźliśmy nasze miejsce. Znaleźliśmy ludzi, do których po prostu pasujemy – części społeczności, które nas kochają i doceniają. I których my też kochamy i doceniamy”.

Powiedziała, że ​​decyzja o przeprowadzce była jedną z najlepszych, jakie kiedykolwiek podjęła. Mimo to powiedziała, że ​​życie może być czasami trudne, zauważając, że w Puerto Rico dużo się dzieje w dowolnym momencie. Wspomniała o upałach, burzach i rewolucjach społecznych jako o niektórych rzeczach, z którymi boryka się wyspa. Colby powiedział: „Przez ostatnie pięć lat naprawdę oduczyliśmy się wielu rzeczy, których nauczyliśmy się wcześniej. I naprawdę trochę rozumiemy historię tej wyspy w zupełnie inny sposób niż wtedy, gdy się tu przeprowadziliśmy i myśleliśmy, że wiemy”.

W dalszych działaniach filantropijnych jedną z organizacji charytatywnych, której poświęca wiele swoich wysiłków na Dominikanie, jest BateyGirls.org, organizacja charytatywna, która sprzedaje biżuterię, aby pomóc kobietom uciec przed handlem ludźmi, wyzyskiem i przemocą domową. Można śmiało powiedzieć, że Colby jest dobrą osobą, poświęcającą swój czas szlachetnym celom.

Czy ten post był pomocny?