Skip to content

Czy wystawiony zachód słońca przez Netflix?

5 de październik de 2022
l intro 1664949184

Chrishell Stause pozuje na imprezie.

Kiedy „Selling Sunset” zadebiutował na Netflix w 2019 roku, fani nie byli pewni, co z tym zrobić. Głębokie zanurzenie się w świat luksusowych nieruchomości sprawiło, że właściciele Oppenheim Group Christine Quinn, Mary Fitzgerald, Chrishell Stause, Maya Vander, Heather Rae Young, Amanza Smith i Davina Potratz, z Emmą Hernan, Vanessą Villelą i Chelsea Lazkani podpisany na nowsze sezony. W nadchodzącym szóstym sezonie pojawią się nowicjusze Nicole Young i Bre Tiesi, per People.

Po skoku niektórzy fani zakwestionowali niektóre z najlepszych umów, które były używane w programie. Czy klient naprawdę postawił Quinna i Stause’a przeciwko sobie w sezonie 1? A co z tą nieruchomością o wartości 75 milionów dolarów, którą Potratz był martwy na liście pomimo sprzeciwu szefa Jasona Oppenheima? Niektórzy widzowie zastanawiali się również, czy kobiety w serialu faktycznie były pośrednikami w handlu nieruchomościami, zwłaszcza Stause, która była znana jako aktorka mydlana w „All My Children” i „Days of Our Lives”.

Oppenheim potwierdził, że licencje nieruchomościowe obsady prawdziwa okazja — okazuje się, że musisz być zarówno licencjonowaną, jak i ładną osobą, aby być sprzedawcą „Selling Sunset”. „Mary, Heather, Maya i Christine były licencjonowanymi i odnoszącymi sukcesy agentami nieruchomości w The Oppenheim Group na wiele lat przed nakręceniem naszego programu” – powiedział People w 2020 roku. „Chrishell był praktykującym agentem w innym domu maklerskim, wiele lat przed filmowaniem „Sprzedam zachód słońca”. Jako licencjonowany agent Davina zawarła wiele transakcji, zanim dołączyła do zespołu w 2018 roku”.

Mimo to, chociaż powszechną praktyką jest wystawianie domu na sprzedaż, niektórzy fani mogą chcieć wiedzieć, czy inne rzeczy w „Selling Sunset” są wystawiane.

Oppenheim mówi, że to wszystko jest prawdziwe, ale jeden z członków obsady twierdzi, że niektóre aspekty są inscenizowane

Nie ma wątpliwości, że w „Selling Sunset” naprawdę sprzedaje się nieruchomości. Same Davina Potratz i Mary Fitzgerald zarobiły ponad milion dolarów na prowizjach, wliczając w to sprzedaż, która pojawiła się w serialu, według Us Weekly, ale Jason Oppenheim powiedział Metro UK, że nie ma nic na temat serialu. Chociaż agenci są czasami proszeni o organizowanie spotkań, gdy w pobliżu są kamery, dodał: „To z pewnością nie jest scenariuszem. Chrishell Stause powtórzyła sentyment do swojej historii na Instagramie. „Program nie jest napisany w scenariuszu” – napisała w 2020 roku, za Cosmopolitan. „Czasami mogą nas skłonić do zajęcia się różnymi rzeczami, ale to, co mówimy, to my wszyscy”.

Ale Christine Quinn, która ogłosiła swoje odejście z serialu po sezonie 5, za E! Wiadomości, opowiedziały inną historię. Podczas występu w „This Morning” z Phillipem Schofieldem i Holly Willoughby (przez Digital Spy), twierdziła, że ​​jej pierwsze spotkanie ze swoim przyszłym mężem, Christianem Richardem, zostało sfałszowane na potrzeby kamer. „Właściwie poznałem go przez moją dziewczynę, ale Mary [Fitzgerald] opowiedział tę historię, że był klientem”, powiedziała. „Nie, spotykaliśmy się przez trzy miesiące, a potem kupiliśmy razem dom, ale telewizja jest fajna”.

Niedawno Quinn tweetował śmiałe twierdzenie przed premierą piątego sezonu serialu. „Ciesz się nowym sezonem i wszystkimi jego 5000 fałszywymi wątkami” – napisała. Quinn powiedział również Page Six, że bycie w reality show oznacza „musisz mówić o rzeczach, które niekoniecznie byś wręczył jako – o których w prawdziwym życiu”. „Więc wszyscy zrobiliśmy co w naszej mocy, aby zrobić z tego dobry sezon” – dokuczała.

Czy ten post był pomocny?