Skip to content

Czy Sasuke nadal jest Geninem? Nie uwierzysz w odpowiedź!

18 de luty de 2023
SasukeGenin

Sasuke Uchiha to jedna z najważniejszych postaci w całości Naruto franczyzowa. Antybohater serii, Sasuke, był wszystkim – złoczyńcą, bohaterem i wreszcie antybohaterem, który pięknie uzupełnia heroiczne ideały Naruto. Co więcej, Sasuke jest również jedną z najsilniejszych postaci w całej serii. Ale chociaż moce i umiejętności Sasuke z pewnością są na wysokim poziomie, możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że jego ranga shinobi tak naprawdę nie pasuje do jego mocy i umiejętności. Opierając się na tym, postanowiliśmy powiedzieć wam, czy Sasuke nadal jest Geninem w serii, czy nie.

W hierarchii shinobi z serii geninowie są w rzeczywistości najniżej sklasyfikowanymi shinobi w serii. Jest to najbardziej podstawowa i podstawowa ranga w serii i wszyscy kandydaci do Akademii Shinobi otrzymują tę rangę; później awansują w hierarchii, zdając egzaminy na Chūnina. Sasuke został geninem, kiedy wstąpił do Akademii, ale ponieważ nigdy nie zdał egzaminów na chūnina, a później uciekł, formalnie nigdy nie przekroczył rangi genina, chociaż jego moce są na poziomie Kage.

W tym artykule powiemy ci, co stało się z Sasuke Uchiha po epickim ostatecznym starciu z Naruto w Shippuden. Prześledzimy całą historię ostatecznej bitwy i opowiemy bardziej szczegółowo, co się stało i jakie są konsekwencje. Jeśli nie jesteś w pełni na bieżąco z historią Narutomusimy cię ostrzec, że w tym artykule będą spoilery.

W kim są geninowie Natuto?

Genin to najniższa ranga wśród Ninja. Aby osiągnąć tę rangę, uczeń musi zdać egzamin Akademii Ninja narzucony przez mistrzów Chūnina; w przypadku osiągnięcia tego celu otrzyma regulaminową Grupę Ninja z wioski i utworzy drużynę złożoną z dwóch innych geninów, generalnie towarzysze są zgodni pod względem umiejętności lub zdolności każdego z nich wzajemnie się uzupełniają; że będą dowodzić Jōninem lub Tokubetsu Jōninem do czasu awansu jednego z członków na Chūnina.

Akademia Studenci, którzy nie spełnią wymagań lub nie zdadzą egzaminu, będą powtarzać ostatni kurs prowadzony w Akademii lub, jak w starym przypadku Kirigakure, umrą. Zespołom złożonym z Geninów przydzielane są misje rangi D lub C, dzięki czemu nie ryzykują życia jako robotnicy. Ale w nagłych wypadkach, gdy wioska zostaje najechana lub zaatakowana, Geninowie są wysyłani na wyższe misje ze względu na niewielką liczbę dostępnych shinobi. Kiedy dowódca Jōnin uzna to za stosowne, proponuje Geninowi udział w egzaminach na Chūnina, gdzie muszą wykazać się zdolnościami do pracy zespołowej i umiejętnościami bojowymi; wybór geninów, aby się wznieść, należy do Kage. Ta wiedza jest wymagana dla wszystkich Ninja, są to elementarne rzeczy, aby móc funkcjonować jako Genin, a później wznieść się na Chūnina.

POWIĄZANY:

Dlaczego Sasuke jest o wiele słabszy w Boruto?

Ninja rozpoczynają swoją podróż w wieku 10 lat. Podczas treningu są instruowani o typach broni (kunai, shuriken itp.), zadawanych obrażeniach, częstotliwości strzelania, prędkościach i innych konkretnych tematach; uczą się nimi władać i rzucać w razie potrzeby oraz jak skutecznie nimi walczyć, ich różnorodności i skuteczności. Ta wiedza jest niezbędna dla Geninów, ze względu na niski poziom, jaki zwykle mają w kontroli Czakry lub ich różne natury, ponieważ pozwalają im zadawać obrażenia przeciwnikowi.

Niezbędna wiedza o Czakrze, sile duchowej i siły ludzkiej, jej równowadze i sposobach jej lepszego wykorzystania jest również przekazywana shinobi na poziomie geninów. Uczy się jej prawidłowego stosowania, sposobu jej gromadzenia, uwalniania i wykorzystywania w różnego rodzaju sytuacjach. Badane są również zdolności każdego Genina do kontrolowania czakry i możliwe zastosowania, jakie mogą jej dać, takie jak nauka medycznego ninjutsu lub jakiejś bardziej zaawansowanej techniki.

Aby poprawić zarządzanie czakrą Geninów, stosuje się różne ćwiczenia, takie jak: dokładna ilość czakry jest skoncentrowana na podeszwach stóp, aby stopa przylegała do powierzchni, rozpoczęcie treningu od przyjęcia impulsu i biegu, po treningu możesz chodzić w górę, co oznacza więcej doświadczenia. Dzięki pełnemu opanowaniu tej techniki mogą skupić czakrę w dłoniach, aby wykonywać akrobacje na pionowych powierzchniach, zwykle używanych do unikania ataków wroga.

Czy Sasuke nadal jest geninem? Naruto?

Jak powiedzieliśmy, geninowie są najniżej sklasyfikowanymi shinobi w hierarchii Naruto fabuła. Są to w zasadzie stażyści, którzy chcą wypracować sobie drogę i zostać Chūninem i tak dalej. Aby to zrobić, muszą zdać egzaminy i osiągnąć określony poziom mocy. Sasuke Uchiha został geninem, ale odkąd przegrał z Rockiem Lee podczas egzaminów na chūnina, nigdy ich nie zdał. Później nigdy tak naprawdę nie podszedł ponownie do egzaminów, co oznacza, że ​​pomimo wszystkich jego mocy i umiejętności – które są powyżej standardowego poziomu mocy Kage – Sasuke Uchiha pozostał geninem i nadal jest geninem.

Jest to szczególnie dziwne, ponieważ Sasuke natychmiast demonstruje wielkie umiejętności w sztukach walki, tak bardzo, że Kakashi musi używać obu rąk podczas testu dzwonka. Jest obdarzony nadludzką szybkością, niesamowitym refleksem i niezwykłą wytrzymałością, dzięki czemu może z powodzeniem wytrzymać długie bitwy z bardzo potężnymi przeciwnikami.

Z podstawowym Sharinganem wciąż zdołał uratować się przed Tsukuyomi Itachiego, aby porozmawiać z Lisem w umyśle Naruto i ujarzmić króla bogów. Węże Manda. Z hipnotycznym Sharinganem był w stanie unieruchomić Killer Bee, kilku samurajów i Shi, a także stworzyć iluzję podobną do techniki jego brata, za pomocą której odwrócił uwagę Danzo.

Po zdobyciu Rinnegana, zdolność Sasuke w genjutsu wzrasta do punktu, w którym jednym spojrzeniem można pokonać wszystkich dziewięciu łowców. Jak wszyscy Uchiha, ma naturalne predyspozycje do czakry typu ognistego, ucząc się techniki najwyższej kuli ognia w wieku siedmiu lat, a później uczy się również, jak używać czakry typu błyskawicy, ucząc się od Kakashiego Chidori i tworząc liczne wariacje.

  • Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe jest pisarzem mieszkającym w Europie. Posiada stopień doktora. i mówi pięcioma językami. Jego wiedza jest różna, od filmów Alfreda Hitchcocka po Bleacha, ponieważ badał wiele fikcyjnych wszechświatów i autorów. Obecnie skupia się na anime, swojej miłości z dzieciństwa, ze szczególnym uwzględnieniem…

Czy ten post był pomocny?