Skip to content

Czy Rebel Wilson naprawdę śpiewał w Pitch Perfect?

26 de wrzesień de 2021
l intro 1632653723

„Pitch Perfect” szturmem podbił świat w 2012 roku za zabawne podejście do żeńskiej grupy a cappella na poziomie college’u. Film ma wszystko: znakomitą ścieżkę dźwiękową, nieprzyzwoite ilości wymiocin i śmiesznie małostkowe rywalizacje, które rozstrzygają się poprzez śpiew i taniec. Jednym z najzabawniejszych aspektów „Pitch Perfect” jest nadmiernie pewna siebie Fat Amy Rebel Wilson (nazywała się sama, ludzie), która dołącza do grupy a cappella The Barden Bellas, a następnie zaprzyjaźnia się z niechętną bohaterką Becą (Anna Kendrick). Fat Amy wnosi do grupy wiele sprośności i złośliwości, a także zadziorności, która kontrastuje z osobowościami jej koleżanek Bellas. Niezapomnianie zajmuje również centralną pozycję z szaloną solówką podczas występu Bellas „Turn the Beat Around” podczas sekwencji konkursu Regionals.

Ponieważ „Pitch Perfect” to film o a cappella, obsada „Pitch Perfect” śpiewa dużo. W związku z tym naturalne jest zastanawianie się, czy aktorzy filmu śpiewają sami. Kendrick powiedziała Vanity Fair w wywiadzie z 2020 r. (za pośrednictwem YouTube), że to jej pierwszy raz śpiewając do filmu, chociaż nie jest jej obca śpiewanie na scenie. Ale co z Wilsonem? Czy to jej głos słyszeliśmy, gdy jej postać śpiewała tekst do hitu Gloria Estefan?

Rebel Wilson śpiewała w musicalach przez większość swojej kariery

Rebel Wilson użyła swojego prawdziwego głosu podczas występu w „Pitch Perfect”. W rzeczywistości śpiew był częścią jej przesłuchania. W wywiadzie dla Moviefone (przez Bustle) Wilson podzieliła się swoimi wspomnieniami z przesłuchania: „Ponieważ [’Pitch Perfect’ is] film ze śpiewem, musiałem wejść i rozwalić coś z Jasonem [Moore], a on jest prawdziwym reżyserem na Broadwayu, więc wiedziałem, że muszę mu zaimponować. Zrobiłem własny rytm perkusyjny jako podkład, a potem powiedział: „Tak, jesteś naprawdę dobrym wokalistą”.

Następnie, w 2017 roku, aktor otworzył program The Graham Norton Show (przez YouTube) o przesłuchaniu, mówiąc: „Byłem trochę zdenerwowany, ale potem pomyślałem:” Po prostu to zmiażdż”. Zaśpiewała „The Edge” Lady Gagi of Glory” i wykonała perkusję na swoim ciele, aby dostać tę rolę. Odtworzyła to w talk show, rytmicznie uderzając się w klatkę piersiową, uda i inne części ciała przeplatanymi klaśnięciami, co zaskakująco przypomina słynny występ Anny Kendrick „Cups” w filmie. Jej przesłuchanie najwyraźniej zadziałało, a Wilson powiedziała, że ​​była pierwszą obsadą filmu.

Wilson jest profesjonalistą w musicalach filmowych. Zgodnie z jej profilem IMDb, jednym z jej najwcześniejszych projektów był serial komediowy z 2008 roku „Bogan Pride”, w którym zagrała i napisała. Od czasu trzech filmów „Pitch Perfect” dostała inne role wokalne, w tym Jennyanydots w nawiedzonym musicalu „Koty”. Więc tak, Wilson naprawdę śpiewa.

Czy ten post był pomocny?