Skip to content

Czy nastoletnie „żółte kurtki” prawie wyszły z lasu? „Jeszcze nie teraz” — mówi Sophie Nélisse — Contenders TV

16 de kwiecień de 2023
Yellowjackets contenders

Dzisiaj w telewizji Wszykina’s Contenders, Żółte kurtkiSophie Nélisse została zapytana, czy możemy spodziewać się, że młodzi główni bohaterowie serialu Showtime w najbliższym czasie wyjdą z lasu.

„Jeszcze nie teraz. Tutaj wszystko jest już z górki” – powiedziała aktorka, która gra Shaunę, ciężarną nastolatkę, która przeżyła katastrofę lotniczą. „Jak to, wcale nie jest lepiej. Po prostu jest gorzej. Przepraszam.”

POWIĄZANY: Wszykina Studio At Contenders Television 2023 – Steven Yeun, Ali Wong, Dominique Fishback, Riley Keough, Natasha Lyonne i inni

Zapytana przez moderatorkę Lynette Rice, czy kanibalizm obiecany w sezonie 1, który ostatecznie pojawił się na początku sezonu 2, jest tylko jednym ze zmartwień Shauny i jej kolegów z drużyny piłkarskiej, którzy utknęli w lesie, nie mogła powiedzieć na pewno . „Tak naprawdę nie wiemy” — przyznała Nélisse — „ale nie sądzę, żeby to wyglądało ładnie w sezonie 3”.

Drugi sezon nominowanego do nagrody Emmy dramatu, stworzonego przez Ashley Lyle i Barta Nickersona, pokazuje, jak (nie)szczęśliwi członkowie zespołu Yellowjackets, którzy przeżyli, walczą o przetrwanie zimy w Ontario, bez większej nadziei, że ktoś przyjdzie ich uratować. Podczas gdy kronika zejścia zespołu ze skomplikowanej, ale dobrze prosperującej grupy do walczących, kanibalistycznych klanów, serial kontynuuje śledzenie życia, które członkowie zespołu próbowali złożyć w całość prawie 25 lat później.

POWIĄZANY: The Contenders TV – pełna relacja z Wszykina

W dzisiejszym panelu Nélisse dołączyła do niej nominowana do nagrody Emmy współgwiazda Melanie Lynskey, która gra dorosłą wersję Shauny, a także nominowana do Oscara reżyserka Liz Garbus, która dołączyła do serialu w jednym odcinku sezonu 2 po tym, jak zafascynowana seria w pierwszej rundzie. Wśród innych omawianych tematów znalazło się kilka najbardziej pamiętnych scen Nélisse z pierwszej połowy sezonu 2 — jedną z nich jest oczywiście ta, w której Shauna i jej głodujący rówieśnicy zjadają niedawno zmarłą najlepszą przyjaciółkę Shauny, Jackie (Ella Purnell).

Aktorka opisała podekscytowanie związane z tą sceną, wiedząc, że będzie to „bardzo trudne” i całkowicie niepodobne do wszystkiego, co robiła wcześniej. Oczywiście sesja była również niesamowicie niepokojąca, biorąc pod uwagę, że „ciało”, które jedli, „za bardzo” przypominało Purnella. „To było niepokojące”, powiedziała, „a podczas kręcenia tej sceny naprawdę trudno było nam się rozdzielić”. Nélisse przyznała jednym tchem, że jadalne zastępstwo zwłok Jackie było w rzeczywistości „trochę pyszne”, składające się ze smażonych papierów ryżowych i chlebowca – lub „Jackiefruit”, jak żartowała ze swoimi kolegami z obsady.

POWIĄZANE: Telewizja Contenders: 40 paneli w ciągu dwóch dni z najgłośniejszymi programami sezonu nagród

Wyprodukowany dla Showtime przez eOne, Żółte kurtki występują także Juliette Lewis, Christina Ricci, Tawny Cypress, Warren Kole, Samantha Hanratty, Jasmin Savoy Brown, Sophie Thatcher, Steven Krueger, Simone Kessell, Courtney Eaton, Lauren Ambrose, Liv Hewson, Kevin Alves i nie tylko. Lyle, Nickerson i Jonathan Lisco pełnią rolę showrunnerów, a jako EP-ki w serialu dołączają reżyserka pilotażowa Karyn Kusama i Drew Comins z Creative Engine.

Zajrzyj ponownie we wtorek, aby obejrzeć nasz panel wideo Żółte kurtkiktóry został już przedłużony na trzeci sezon.

Telewizja Wszykina Contenders jest sponsorowany przez Apple TV+, Coverfly, Eyepetizer, Final Draft, Los Siete Misterios, Michter’s i Village Roadshow Entertainment. Partnerami są: Four Seasons Resort Maui, The American Pavilion, Julia Wong Designs i Pampring.

Czy ten post był pomocny?