Skip to content

Czy Narrator jest tym samym aktorem głosowym, co Dog Bond w rodzinie Spy X?

9 de październik de 2022
Narrator and Bond Voice Actor

Bond to najnowsza postać z popularnego serialu Spy x Family, ma zdolność patrzenia w przyszłość i zmieniania jej poprzez inny kierunek działania, tę umiejętność zdobył dzięki ściśle tajnym eksperymentom wojskowym przeprowadzanym na nim przez byłego Reżim Ostanii. Z każdym nowym wprowadzeniem postaci fani mają wiele pytań, a my jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć. Jeśli chodzi o Bonda, fani są ciekawi, czy narrator i Bond mają tych samych aktorów głosowych.

Kenichirou Matsuda jest narratorem serialu i aktorem głosowym Bonda Forgera, znany jest z podkładania głosu innego psa z serialu Kino’s Journey – The Beautiful World.

Pozostała część artykułu zawiera dalsze szczegóły na temat Bonda Forgera i jego zdolności prekognicyjnych, aktora głosowego Kenichirou Matsudy i wszystkich jego innych ról. Jeśli interesują Cię szczegóły, zostań z nami i czytaj dalej!

Kim jest pies w Spy x Family?

Bond jest psem rodzinnym zmyślonej rodziny fałszerzów, po raz pierwszy został przedstawiony jako pies bombowy dla grupy terrorystycznej kontrolowanej przez Keitha Keplera, planowali zamordować ministra spraw zagranicznych przy użyciu psów przywiązanych bombami.

Bond był początkowo częścią poufnego eksperymentu wojskowego znanego jako „Projekt Apple”, który miał na celu stworzenie superinteligentnych zwierząt do pomocy w wojnie; jednak eksperyment zakończył się niepowodzeniem i większość zwierząt została sprzedana na czarnym rynku.

Podczas pobytu w placówce, Bond był traktowany z okrucieństwem, uważał go za porażkę i był traktowany jak królik doświadczalny za ich wysoce niebezpieczne eksperymenty.

Wspomnienia z pobytu w zakładzie wciąż go prześladują, nie jest potulnym psem, ale nie sprzeciwia się rozkazom, ponieważ nie chce cierpieć tego, co robił w zakładzie.

Bond jest miłym i łagodnym psem, troszczy się o dzieci i robi wszystko, aby uratować każdego, kogo może, po uratowaniu Anyi przed ludźmi Keitha pomógł jej także uratować życie Loida przed ukrytą bombą.

Bond jest wyszkolony na idealnego zwierzaka domowego, jest puszystym chłopcem, który lubi bawić się z Anyą, ma też na nią oko, żeby nie wpadła w kłopoty. Często staje się zazdrosny, gdy Anya bawi się pluszowymi zabawkami, nie chce dzielić uczucia Anyi.

Kim jest narrator w Spy x Family?

Kenichirou Matsuda jest głosem narratora w serii Spy x Family, który jest także głosem Bonda Forgera. Kenichirou jest dobrze znanym aktorem podkładającym głos, grającym ważne role w najpopularniejszych serialach anime, takich jak Thors z Vinland Saga, Liebe z Black Clover i Batou z Ghost in the shell.

Co zaskakujące, był także aktorem podkładającym głos dla psa Shizu Riku w Kino’s Journey: The Beautiful World, więc to nie jest pierwszy raz, kiedy Kenichirou użycza głosu jako psa.

Udźwiękowił także Raphaela z serii Teenage Mutant Ninja Turtles oraz postaci z popularnych gier wideo, takich jak Final Fantasy XIV, Monster Hunter Rise i Pokemon Masters.

Kim jest aktor głosowy Bonda Forgera?

Czy Narrator jest tym samym aktorem głosowym, co Dog Bond w rodzinie Spy X?

Aktorem głosowym Bonda Forgera jest Kenichirou Matsuda, który jest również narratorem serialu. Często uważam, że zabawne jest to, że psy w serialu anime również mają aktorów głosowych, a Bond zdecydowanie zasługuje na aktora głosowego, widząc, jakby był Wielkimi Pirenejami, który dziwnie wygląda jak lokaj.

Bond to dobrze wychowany pies, który bardzo dba o swoją Rodzinę i zrobi wszystko, aby uchronić ją przed krzywdą, nigdy nie waha się w pośpiechu, jeśli chodzi o uratowanie Anyi przed potencjalnym zagrożeniem. Jest na tyle zaciekły, że odstrasza każdego i na tyle łagodny, że Anya czuje się przy nim bezpieczna, jest psem opiekuńczym.

Jego aktor głosowy znany jest z wypowiadania spokojnych i głębokich postaci, takich jak Agryppa Gordon z Black Clover i Thors z Vinland Saga, który idealnie pasuje do głosu Bonda.

Dlaczego anime używają narratorów?

Nierzadko zdarza się, że programy anime wykorzystują narratorów do dalszego szczegółowego wyjaśnienia fabuły odcinka lub do celów komediowych, dodawania własnych komentarzy. Najbardziej efektywne wykorzystanie narratora można zobaczyć w uroczej, wielokrotnie nagradzanej serii Kaguya-Sama: Love is War, narrator nie tylko wyjaśnia fabułę odcinka, ale także robi komediowe uwagi, aby rozśmieszyć publiczność.

Posiadanie narratora w każdym programie niewątpliwie pomaga widzom nie tracić koncentracji na historii; konsekwentne przypominanie fabuły łuku, aby widzowie nie zapomnieli o tym, co dzieje się we wcześniejszych odcinkach, jest czymś, na czym powinno się skupić więcej anime.

W Spy x Family narrator wyjaśnia widzom wydarzenia z tej sytuacji, podsumowując także poprzedni odcinek i czy było coś ważnego, o czym ludzie powinni wiedzieć. Narratorem jest Spy x Family i nie umieszcza dowcipnych uwag dotyczących wydarzeń z odcinka, ale może narrator dub zagra dla publiczności; widzieliśmy to w Kaguya Sama.

  • Czy Narrator jest tym samym aktorem głosowym, co Dog Bond w rodzinie Spy X?

    Umair Shahid

    Umair Shahid

    Nazywam się Umair. Tylko twój przyjacielski pisarz anime, kocham anime i wszystko, co jest z nim związane. Wielki fan sportowego i militarnego anime, choć najbardziej lubi anime. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, co czytasz, skontaktuj się z nami.

Czy ten post był pomocny?