Skip to content

Czy idealne znalezisko jest oparte na książce, prawdziwym życiu czy kompletnej fikcji?

26 de czerwiec de 2023
l intro 1687821932

Filmy Romans

Jenna wygląda na wściekłą w swoim biurze

Najnowsza komedia romantyczna Netflix „The Perfect Find” koncentruje się na skandalicznym związku między 40-letnią dziennikarką zajmującą się kosmetykami, Jenną (Gabrielle Union), a niezwykle młodym kamerzystą, Ericiem (Keith Powers). Jakby ogromna różnica wieku między dwojgiem kochanków nie była już wystarczająco dramatyczna, sprawy komplikuje jeszcze bardziej fakt, że Eric jest synem szefa Jenny i rywala w miejscu pracy, Darcy’ego (granego przez gwiazdę „W garniturach”, Ginę Torres).

„The Perfect Find” jest oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Tii Williams i chociaż założenia filmu mogą wydawać się niektórym absurdalne, znaczna część oryginalnej powieści jest w rzeczywistości inspirowana prawdziwymi związkami i karierą Williamsa. „Umawiałam się z facetem, który był znacznie młodszy. Nie tak duża różnica wieku, jak jest w książce – moja różnica wieku wynosiła 12, 13 lat – ale było tam wiele do wydobycia dla fikcji” – powiedział Williams w wywiad dla Netflix Tudum. „Jesteś zakochany, ale jesteś w zupełnie innym miejscu w swoim życiu i co z tym robisz? Po co wam to dano, skoro nie możecie być razem? Chciałem to wypracować w fikcji. ”

Williams dodała, że ​​kariera Jenny jako dziennikarki kosmetycznej była również inspirowana prawdziwym życiem, ponieważ wcześniej pracowała jako redaktorka ds. Urody w Essence, Glamour i Elle, zanim napisała „The Perfect Find”.

Obaj główni aktorzy włączyli do swoich występów doświadczenia z prawdziwego życia

Chociaż z pewnością ma sens, że autorka Tia Williams była w stanie włączyć niektóre ze swoich prawdziwych doświadczeń do swojej powieści „The Perfect Find”, być może jeszcze bardziej interesujący jest sposób, w jaki główni aktorzy Gabrielle Union i Keith Powers włączyli swoje życie do tej historii .

„Przeżyłam to” – powiedziała 50-letnia Union w wywiadzie dla USA Today, odnosząc się do swojego związku z ikoną NBA Dwayne Wade. „Bycie z kimś, kto jest ode mnie młodszy o dziewięć lat i radzenie sobie z tym”. Union powiedziała, że ​​kiedy po raz pierwszy zaczęła spotykać się z Wade’em, który ma obecnie 41 lat, matka Wade’a faktycznie skonfrontowała ją z jej zamiarami w związku – odzwierciedlając napięcie odczuwane między Jenną i Darcy w filmie.

Współgwiazda Unionu, Keith Powers, również wyczuł związek między filmem a swoją przeszłością, szczególnie w paskudnym publicznym rozstaniu Jenny, które trafiło na pierwsze strony gazet w świecie mody na początku filmu. „Przeszedłem przez publiczne zerwanie i myślę, że prawdziwe pokazanie się przed moją rodziną było trudne”, powiedział Powers, przypominając sobie nagłówki skupiające się wokół jego zerwania z Ryanem Destiny w 2022 roku. Chociaż „The Perfect Find” jest ostatecznie fikcyjną historią, jasne jest, że Tia Williams, Keith Powers i Gabrielle Union włączyli swoje osobiste doświadczenia do ostatecznego filmu.

Czy ten post był pomocny?