Skip to content

Czy Denji jest diabłem, diabłem, hybrydą czy człowiekiem w Człowieku z piłą mechaniczną?

20 de październik de 2022
DenjiCSM 1

Denji, którego nazwisko nie jest znane, jest bohaterem Człowiek z piłą łańcuchową manga i anime. Ten dziwaczny młody człowiek powrócił z martwych, aby stać się jedną z najbardziej przerażających Hybryd w serii. Historia Denjiego jest głównym tematem mangi i to sprawia, że ​​Denji jest świetną postacią do pisania, i właśnie to zamierzamy tutaj zrobić. W tym artykule dowiesz się, czy Denji jest diabłem, diabłem, hybrydą czy człowiekiem w Człowiek z piłą łańcuchową!

Zgodnie z oczekiwaniami od shonen główny bohater, Denji był człowiekiem, diabłem, a obecnie jest Hybrydą, będąc wszystkim poza Diabłem w Człowiek z piłą łańcuchową. Urodził się jako człowiek i pracował jako Łowca Diabłów, dopóki nie został śmiertelnie ranny przez Diabła Zombie; Pochita następnie zawarł z nim kontrakt, zamieniając go w Hybrydę. Później na krótko stał się Diabłem Piły Mechanicznej, ale był w stanie powrócić do swojej hybrydowej formy.

W dalszej części artykułu znajdziesz więcej informacji na temat ewolucji Denjiego jako postaci z serii, a także odpowiedzi na kilka ważnych pytań dotyczących prawdziwej natury Denjiego i jego ogólnej roli w historii Człowiek z piłą łańcuchową. Artykuł będzie oczywiście zawierał spoilery, więc chcieliśmy cię tylko ostrzec.

Czy Denji jest diabłem? Człowiek z piłą łańcuchową?

Zanim udzielimy precyzyjnej odpowiedzi, najpierw wyjaśnijmy, na czym polegają diabły Człowiek z piłą łańcuchową faktycznie są. Diabły to rasa nadprzyrodzonych stworzeń, które pojawiają się na całym świecie. Diabły rodzą się w piekle, a każdy z nich rodzi się z imieniem, które koreluje z czymś, co istnieje i czego się boi; manifestują się zgodnie ze zbiorową świadomością, która otacza ich imiona. Diabły, które umierają w piekle, pojawiają się ponownie w ludzkim świecie i odwrotnie, diabły, które umierają w ludzkim świecie, pojawiają się ponownie w piekle, skutecznie czyniąc je nieśmiertelnymi.

Głównym źródłem pożywienia dla diabłów jest krew ludzi i innych diabłów, a serial wielokrotnie odpowiadał, że diabły stają się znacznie silniejsze poprzez spożywanie krwi, zwłaszcza krwi innego diabła. Oczywiście większość z nich jest wyjątkowo wrogo nastawiona zarówno do ludzi, jak i diabłów, jednak niektóre są stosunkowo przyjazne i żywią się alternatywnymi środkami. Wariantem normalnych diabłów są Pierwotne Diabły i są to te, które mają imiona, które uosabiają lęki, które naturalnie występują w ludzkiej psychice.

Chociaż stało się to tylko przez krótki czas, Denji faktycznie był diabłem w Człowiek z piłą łańcuchową. W pełni zamienił się w Diabła Piły Mechanicznej po poddaniu się Makimie, tracąc w ten sposób całe swoje człowieczeństwo i stając się kompletnym potworem. Mimo to Denji nigdy na stałe nie stał się diabłem, więc nie możemy powiedzieć, że nim jest, ale raczej, że był nim przez krótki okres czasu. Na szczęście dla niego w pewnym momencie udało mu się powrócić do swojej hybrydowej formy.

Czy Denji jest diabłem? Człowiek z piłą łańcuchową?

Zanim udzielimy Ci precyzyjnej odpowiedzi, najpierw wyjaśnijmy, w czym KWIATY są Człowiek z piłą łańcuchową faktycznie są. Biesy to diabły, które przejęły zwłoki danej osoby jako ostatnia deska ratunku, by przeżyć. Diabły tracą znaczną część swoich nadprzyrodzonych mocy i zdolności do zawierania kontraktów po zostaniu diabłem. Można je właściwie zidentyfikować, ponieważ ich głowy mają różne kształty.

Diabły mają osobowość diabłów, które przejęły ich ciała, jednak niektóre diabły zachowują więcej mózgu oryginalnego ciała niż inne, co prowadzi do mieszania się ich osobowości. Diabły posiadają nadprzyrodzone zdolności swoich diabłów, ale w mniejszym stopniu i niektóre z nich mogą tymczasowo przekształcić się w ich oryginalne formy diabła. Mogą również przywracać swoje zdrowie poprzez spożywanie krwi, jednak nie mogą też zawierać umów z diabłami ani ludźmi.

Jedyną kategorią, do której Denji nigdy nie dotarł – jak dotąd – jest ta. Mianowicie, Denji nigdy nie był Diabłem w Człowiek z piłą łańcuchową. Był człowiekiem, przez krótki czas był diabłem i przez większość fabuły był Hybrydowym Człowiekiem Piły Mechanicznej. Stało się tak, ponieważ Pochita nigdy nie posiadał jego zwłok, ale zdołał zawrzeć z nim kontrakt na chwilę przed śmiercią, co oznacza, że ​​Denji uniknął stania się Diabłem.

ZWIĄZANE Z:

Diabły kontra biesy kontra hybrydy w Człowieku z piłą mechaniczną (wyjaśnienie)

Czy Denji jest hybrydą? Człowiek z piłą łańcuchową?

Czy Denji jest diabłem, diabłem, hybrydą czy człowiekiem w Człowieku z piłą mechaniczną?

Zanim udzielimy Ci precyzyjnej odpowiedzi, najpierw wyjaśnijmy, na czym polegają Hybrydy Człowiek z piłą łańcuchową faktycznie są. Hybrydy (prawdziwe imię nieznane) to ludzie, którzy mają zdolność przybierania postaci diabła i bardzo rzadko zdarza się, aby człowiek mógł połączyć się z diabłem. Co więcej, jedyną znaną metodą stania się hybrydą jest zawarcie umowy. Hybrydy mają ludzki wygląd i świadomość, ale mogą przekształcić się w hybrydy ludzi z diabłem i zamanifestować nadprzyrodzone zdolności ich połączonych diabłów; są nie do odróżnienia od normalnych ludzi, w przeciwieństwie do biesów, o ile nie przekształcają się w diabły.

Ich siła, szybkość i wytrzymałość dramatycznie wzrastają po transformacji, a także zyskują odpowiednie zdolności diabła, ponadto ich transformacja zwykle wpływa na ich głowy i ramiona, ale wykwalifikowane hybrydy mogą również przekształcić swoje nogi w broń. Są w stanie przywrócić sobie zdrowie poprzez spożywanie krwi, podobnie jak diabły i biesy, jednak ich zdolności regeneracyjne są prawie nieograniczone i mogą się ożywić, jeśli jest odpowiednia ilość krwi do spożycia, nawet jeśli mają odcięte głowy lub serca usunięte z ich ciał.

Denji jest właściwie Hybrydą przez większą część fabuły. Przedtem był człowiekiem, a diabłem tylko przez krótki czas. Denji faktycznie stał się Hybrydą po tym, jak Pochita połączył się z nim i zastąpił jego serce, chwilę po incydencie Zombie Devil. Zawierając kontrakt z Pochitą, Denji w końcu stał się Hybrydą, przekształcając się w Człowieka Piły Mechanicznej.

Czy Denji jest człowiekiem? Człowiek z piłą łańcuchową?

Czy Denji jest diabłem, diabłem, hybrydą czy człowiekiem w Człowieku z piłą mechaniczną?

O ile ludzie w Człowiek z piłą łańcuchową idźcie, nic specjalnego nie możemy dodać do tego równania – to zwykli ludzie i tak są traktowani. W ludziach nie ma nic szczególnego, poza faktem, że ich lęki są źródłem mocy diabła i że mogą być gospodarzami różnych Diabłów i Hybryd.

Denji urodził się jako człowiek i przez całe życie żył jako człowiek. Przez jakiś czas był nielegalnym łowcą demonów, zanim został zabity przez diabła zombie; to wtedy Pochita zmienił go w Hybrydę, zastępując jego serce, co zmieniło go w Człowieka Piły Mechanicznej. Tak czy inaczej, Denji rzeczywiście był człowiekiem przez 16 lat, dlatego w naszej analizie moglibyśmy nazwać go człowiekiem.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?