Skip to content

Czy Chainsaw Man anulowany w USA? (i dlaczego ludzie myślą, że jest zbanowany?)

20 de październik de 2022
CSM 2

Można by pomyśleć, że ludzie w Ameryce nauczą się czegoś na błędach z przeszłości, ale ciągle nas zaskakują. Fałszywa wojna informacyjna w mediach społecznościowych, która rozprzestrzeniła się na wszystkie pola bitew, od Twittera po YouTube, znalazła nową ofiarę i tym razem – szybciej niż wcześniej! Mianowicie pierwszy odcinek Człowiek z piłą łańcuchową nie została nawet ukończona, gdy brygady mediów społecznościowych zaczęły rozpowszechniać pogłoski, że seria jest anulowana w Stanach Zjednoczonych, a my odpowiemy im tym artykułem.

Nie, Człowiek z piłą łańcuchową nie jest anulowana ani zakazana w Stanach Zjednoczonych. Program jest obecnie transmitowany przez Crunchyroll i przez cały czas będzie transmitowany na platformie. Ponadto ogłoszono, że wersja z dubbingiem rozpocznie transmisję 25 października 2022 r., co dodatkowo potwierdza to Człowiek z piłą łańcuchową żyje i ma się dobrze, a plotki o jego anulowaniu są fałszywe.

W kontynuacji tego artykułu przedstawimy wszystkie szczegóły, które musisz wiedzieć o przyszłości Człowiek z piłą łańcuchową w Stanach Zjednoczonych. Dowiesz się o wszystkich oficjalnych wiadomościach na temat s, aeriess, a także o najgorętszych spekulacjach w sieci i mediach społecznościowych. Ten artykuł będzie Twoim ostatecznym źródłem wszystkiego, co musisz wiedzieć o przyszłości Człowiek z piłą łańcuchową w Stanach Zjednoczonych.

Jest Człowiek z piłą łańcuchową anulowane w Stanach Zjednoczonych?

Człowiek z piłą łańcuchową zapowiada się na jeden z największych przebojów sezonu i chociaż sezon zaczyna się nieco powoli, nie możemy się doczekać, by powstało coś wspaniałego i osobiście nie mogę się doczekać kilku niesamowitych odcinków w nadchodzących tygodniach. Więc możesz sobie wyobrazić moje zdziwienie, kiedy faktycznie przeczytałem, że serial może zostać zakazany w Stanach Zjednoczonych; pomimo tego, że naprawdę nie oglądasz programu z USA, ta wiadomość wciąż mnie nieco zaniepokoiła.

Muszę przyznać, że byłam dość zszokowana, gdy przeczytałam pogłoski o anulowaniu serialu, zwłaszcza że pojawiły się tak wcześnie, bo już po dwóch odcinkach! Ponownie. Naprawdę nie sądziłem, że tak się stanie, przynajmniej nie tak szybko. Jasne, sprzeciw wobec przemocy i nawiązań seksualnych do serialu był obecny od samego początku, ale nikt tak naprawdę nie wezwał do odwołania programu tym razem, co było dobre. Poza tym to głównie trolle z mediów społecznościowych, które nie mają innego sposobu na zwrócenie uwagi, jak tylko gadanie bzdur na Twitterze i Instagramie. Ale naprawdę myślałem, że nie będziemy znowu prowadzić tej rozmowy, zwłaszcza po tym, jak dwa razy o tym rozmawialiśmy w przypadku Pogromca demonów. O chłopie…

Niezależnie od mojego natychmiastowego ataku lęku, gdy to przeczytałem, nadal udałem się do Internetu i zacząłem sprawdzać wiarygodne źródła. Google wymyśliło pewne wiadomości, które zawierały frazę „Człowiek piły łańcuchowej anulowany w Ameryce”, ale były to – w każdym przypadku – albo stare spekulacje, albo całkowicie niewiarygodne źródła. Następnie sprawdziłem oficjalne źródła i strony, takie jak ANN, i wiecie co? Żadnych zmian.

Do tej pory byłam po raz kolejny całkowicie pewna, że Człowiek z piłą łańcuchową nie został odwołany i będzie emitowany zgodnie z planem, i chociaż byłem mniej ciekawy źródła tych plotek niż dwa razy, przeglądając najnowsze wiadomości i doniesienia na temat Człowiek z piłą łańcuchowąPo raz kolejny udało mi się znaleźć potencjalne źródło, które może być źródłem tych fałszywych plotek, ale o tym w następnej sekcji.

ZWIĄZANE Z:

Ogłoszono datę premiery Chainsaw Man Dub, w tym aktorów głosowych

Podsumowując, Człowiek z piłą łańcuchową nie zostanie anulowany i zobaczymy go zgodnie z planem w nadchodzących tygodniach, a także pojawi się wersja z dubbingiem. Nie mamy żadnych szczegółowych informacji, ale Człowiek z piłą łańcuchową stał się tak wielkim tytułem w tak małym stopniu, że nie ma możliwości, aby mógł zostać anulowany przez kaprys mediów społecznościowych, nie mówiąc już o jego biegu. Tak czy inaczej, prawdopodobnie będziemy musieli po drodze wysłuchać więcej podobnych plotek, ponieważ ludzie z pewnością będą chcieli więcej uwagi i nie ma lepszego sposobu na zwrócenie uwagi niż bycie sensacyjnym rozpowszechniaczem fałszywych informacji. Na szczęście, jak powiedzieliśmy, to tylko fałszywa plotka.

Jak mówiliśmy za każdym razem, gdy rozmawialiśmy o przedwczesnych odwołaniach seriali anime w trakcie ich emisji, nie musisz się martwić – Człowiek z piłą łańcuchową nigdzie się nie wybiera i możemy spodziewać się większej ilości treści w przyszłości.

Dlaczego ludzie myślą Człowiek z piłą łańcuchową jest zakazany w Stanach Zjednoczonych?

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​zawsze trudno jest wskazać dokładny moment, w którym te plotki zaczynają się rozprzestrzeniać. Nie jest to niemożliwe, czasami jest to całkiem jasne, ale takie sytuacje zdarzają się dość rzadko i to niestety nie jedna z nich. Właściwie nie wiemy, kto był pierwszym facetem, który zaczął rozpowszechniać plotki za pośrednictwem Twittera, YouTube’a, Facebooka, Instagrama lub gdziekolwiek indziej, ale możemy mieć potencjalne źródło zamieszania i to jest ta dyskusja na Twitterze:

Oprócz tego, że rząd USA oficjalnie potwierdził, że ogląda anime, podczas całej rozmowy widzieliśmy kilka intrygujących uwag, które mogły zainspirować trolla poszukującego uwagi do napisania takiego posta lub opublikowania takiego filmu. Faceci z amerykańskiej Komisji ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich rozmawiali o bezpieczeństwie piły łańcuchowej, odnosząc się do serii anime i szczerze mówiąc, wydaje nam się to bardziej rozmową o trollach niż cokolwiek poważnego.

Ale może się zdarzyć, że niektórzy uzależnieni od kliknięć wykorzystali tę rozmowę jako podstawę. Poza tym nie mogliśmy znaleźć niczego innego, co wskazywałoby na anulowanie lub zakaz w Stanach Zjednoczonych, ale nawet to nie mówi absolutnie nic! To tylko potwierdza, że ​​jest fajny facet obsługujący konto USCPSC na Twitterze i to jest dobra rzecz. Więc nie musisz się martwić – Człowiek z piłą łańcuchową nie jest anulowany w Stanach Zjednoczonych i możesz spodziewać się kolejnych odcinków serialu, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu, zarówno w wersji z napisami (odcinek 3), jak i z dubbingiem (odcinek 1).

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?