Skip to content

Czy Ariana Grande lubi anime? (i co jest jej ulubionym)

16 de sierpień de 2022
ariana grande anime

Anime jest niezwykle popularne na całym świecie, ponieważ większe medium rozrywki ma wiele różnych gatunków, które z pewnością będą pasować do wymagających i zróżnicowanych gustów różnych ludzi. Niemniej jednak zachodnie celebryci nie są pierwszymi osobami, które przychodzą na myśl, jeśli chodzi o anime, ponieważ bardziej prawdopodobne jest, że zostaną otoczeni własną kulturą niż kulturą wschodnią. Ale to nie powstrzymało celebrytów od bycia fanami anime, a Ariana Grande jest jednym z popularnych nazwisk, które ludzie uważają za fanki anime. Czy Ariana Grande lubi anime i co jest jej ulubionym?

Ariana Grande lubi anime, chociaż niekoniecznie jest zbyt głośna. W rzeczywistości wyraziła swoją miłość do anime, wytatuując na niej niektóre z jej ulubionych postaci z anime. Jest wielką fanką Spirited Away, a nawet ma duży tatuaż Chihiro na przedramieniu, aby pokazać swoją miłość do postaci.

Prawda jest taka, że ​​niewiele celebrytów głośno mówi o tym, że kochają anime, prawdopodobnie dlatego, że mają ludzi od reklamy, którzy dyktują, co mają do powiedzenia. Niemniej jednak Ariana Grande jest wielką fanką niektórych seriali i filmów anime, ponieważ uwieczniła je swoimi tatuażami. To powiedziawszy, spójrzmy, co wiemy o miłości Ariany Grande do anime.

Czy Ariana Grande lubi anime?

Jeśli chodzi o anime, wszyscy wiemy, że to medium rozrywki jest tak rozległe, że obejmuje wiele różnych gatunków, które z pewnością znajdą swoje własne niszowe rynki na całym świecie. Może być prawdą, że istnieją seriale anime, które są tak popularne, że w zasadzie każdy lubi je oglądać. Niemniej jednak niektórzy ludzie nie mówią tak głośno o swojej miłości do anime.

ZWIĄZANE Z:

65 najlepszych par anime wszech czasów

Oczywiście zachodnie gwiazdy nie są pierwszymi osobami, które przychodzą na myśl, jeśli chodzi o anime, ponieważ często są zamknięci we własnej kulturze i prawie zawsze traktują priorytetowo szerzenie zachodniej kultury. Właśnie dlatego zachodnie gwiazdy i ikony Hollywood nie są najbardziej znanymi postaciami, jeśli chodzi o anime, mimo że jest wiele osób, które naprawdę uwielbiają oglądać anime. Ale jedną z osób, która przychodzi na myśl, jeśli chodzi o zachodnie gwiazdy i anime, jest Ariana Grande.

Ariana Grande jest dziś jedną z największych ikon popu na świecie, ponieważ zawsze była gwiazdą. Karierę rozpoczęła w wieku 15 lat, kiedy zaczęła występować w musicalu na Broadwayu. Potem zyskała rozgłos jako nastoletnia aktorka Nickelodeon, zanim stała się popularna dzięki coverowaniu różnych piosenek za pośrednictwem swojego kanału na YouTube. Jednak dopiero wtedy, gdy zdobyła swój pierwszy singiel, Ariana Grande stała się jedną z największych muzycznych ikon na świecie.

Pomimo swojej popularności, Ariana Grande stara się trzymać grunt pod nogami, a nawet wyraziła swoją miłość do japońskiej kultury, odkąd nauczyła się kilku japońskich słów, gdy była aktorką w Victorious. Próbowała uczyć się japońskiego, biorąc lekcje, co w końcu pozwoliło jej polubić anime.

Tak to prawda. Twoja ulubiona ikona muzyki pop jest fanem anime, ponieważ Ariana Grande pokazała swoją miłość do anime poprzez swoje tatuaże. Nigdy nie mówiła zbyt głośno o byciu fanką anime, biorąc pod uwagę, że są ludzie zajmujący się reklamą, którzy mogą chcieć upewnić się, że ich klienci mówią i robią właściwe rzeczy. Oczywiście, Grande również została pobita kilka lat temu za przywłaszczenie kulturowe i za błędną pisownię tatuażu „7 pierścieni”.

Niemniej jednak, zawsze kolekcjonerka tatuaży, Ariana Grande, upewniła się, że ludzie wiedzą, że kocha anime, ponieważ niektóre z jej największych tatuaży to postacie z anime. To ogromna zmiana w sposobie, w jaki radzi sobie ze swoimi tatuażami, ponieważ zawsze była znana z drobnych i subtelnych tatuaży. Ale fakt, że upewniła się, że niektóre z jej największych tatuaży są inspirowane anime, jasno pokazuje, że jest fanem anime.

Jakie jest ulubione anime Ariany Grande?

Jak wspomniano, Ariana Grande jest kolekcjonerką tatuaży, która wydaje się być nasycona różnymi tatuażami, które są małe i subtelne. Jednak ikona popu faktycznie wyraziła swoją miłość do anime, gdy jej największy tatuaż w tym czasie pochodził z jej ulubionego anime. Więc jakie jest ulubione anime Ariany Grande?

Ariana Grande jest wielką fanką Spirited Away, jednego z najbardziej udanych filmów anime Studio Ghibli wszech czasów. Upewniła się, że jej fani wiedzieli, że jest fanką Spirited Away, kiedy wytatuowała sobie tatuaż Chihiro, który jest głównym bohaterem filmu. W tym czasie spotykała się z Petem Davidsonem, który jest również wielkim fanem Spirited Away.

ZWIĄZANE Z:

30 najlepszych studiów anime wszech czasów (w rankingu)

Najbardziej zaskakujące jest to, że w tym czasie miała około 24 tatuaży. Większość z tych tatuaży była delikatna i zbyt dyskretna do tego stopnia, że ​​nawet ich nie zauważyłeś. Ale chodzi o to, że jej tatuaż Chihiro był największym, jaki miała w tym czasie. Wytatuowała postać na przedramieniu, a nawet opublikowała na jej temat oświadczenie na Instagramie.

Czy Ariana Grande lubi anime?  (i co jest jej ulubionym)

„Rozwój Chihiro w zdolną osobę jest kluczowym czynnikiem w rozwoju fabuły Spirited Away. Podczas swojej przygody w Duchowym Świecie dojrzewa z łatwo przestraszonej dziewczyny o dziecięcej osobowości, aby dopasować swój wiek do pracowitej, odpowiedzialnej i odważnej młodej dziewczyny, która nauczyła się odkładać swoje obawy na bok dla tych, na których jej zależy za” – powiedział Grande na Instagramie.

Kiedy kilka lat temu zmarł legendarny artysta anime Michiyo Yasuda, Ariana Grande złożyła jej nawet hołd, mówiąc:

„RIP legendarna artystka Michiyo Yasuda, która ożywiła tak wiele niesamowitych postaci Miyazakiego w swoich kolorach. Postacie, które wniosły tyle koloru do mojego życia!!”

Ariana Grande wyjaśniła również, co znaczy dla niej Chihiro ze Spirited Away:

„Aby chronić swoich przyjaciół i uratować rodziców przed zaklęciem, które zmieniło ich w żywy inwentarz, Chihiro porzuca swoją dawną osobowość i dostosowuje się do swojego środowiska, aby stać się odważną, bystrą i godną zaufania dziewczyną”.

Oprócz tego, że jest wielką fanką Spirited Away, Ariana Grande jest również wielką fanką Pokémonów. Jej ulubionym Pokémonem jest Eevee, który jest jednym z najbardziej kultowych Pokémonów firmy od czasu jej powstania. W rzeczywistości Grande wytatuowała Eevee na ramieniu, ponieważ ten tatuaż rywalizuje z jej tatuażem Chihiro pod względem wielkości. „Chciałam tego od tak dawna”, wyjaśniła po zrobieniu tatuażu Eevee.

Czy Ariana Grande lubi anime?  (i co jest jej ulubionym)

Fakt, że największe tatuaże Ariany Grande były inspirowane postaciami z anime, dodatkowo wzmacnia fakt, że jest ona fanką anime, chociaż ma własny gust co do tego, które seriale lub filmy anime uwielbia oglądać. Ale to nie odbiera faktu, że dzięki swojej miłości do tego medium rozrywki wtargnęła do serc miłośników anime na całym świecie.

Czy ten post był pomocny?