Skip to content

„Czarny Adam”: Dwayne Johnson pojawia się w kostiumie, dudniąca sala H z ekskluzywnymi nagraniami z udziałem Amandy Waller Violi Davis – Comic-Con

23 de lipiec de 2022
Dwayne Johnson Black Adam Comic Con

Dwayne Johnson, wracając do swoich czasów WWE, zawsze wie, jak wejść, a sobotni poranek nie był wyjątkiem, ponieważ gwiazda akcji, w pełni odziana jako superbohater DC Black Adam, została wyniesiona do hali H Comic-Conu, gdy głośniki wstrząsnęły pokój do samego rdzenia.

Na szyjach uczestników ozdobione były błyskawice Black Adama, które zapaliły się, gdy przybył.

„Sala H, zostałeś ostrzeżony. Wszechświat DC już nigdy nie będzie taki sam – huknął Johnson.

#CzarnyAdam Wejście! #SDCC pic.twitter.com/wsdH7lgoQ1

— Ostateczny termin Hollywood (@DEADLINE) 23 lipca 2022

Powiedział reżyser Jaume Collet-Serra: „Widziałem ten film i uwielbiam go… żadnych więcej notatek”.

Johnson powrócił na scenę w bardziej zrelaksowanym letnim stroju po Czarny Adam obsada Aldis Hodge, Noah Centineo i Quintessa Swindell została przedstawiona w ramach prezentacji Warner Bros, która również obejmowała Shazam: Moc Bogów.

„Słyszałem, że Czarny Adam tu był” – zażartował.

The Czarny Adam Zespół opublikował również nowy zwiastun, który ma się odbyć na 21 października. Zobacz to powyżej.

„To była długa podróż wypełniona pasją i zapałem do przepychania Czarny Adam wzdłuż — minęło ponad 10 lat” — powiedział Johnson. Jeśli chodzi o współpracę z Collet-Serra nad projektem, minęło już pięć lat.

„Być tutaj na Comic-Con, Hall H, reprezentujący bohatera DC, antybohatera, to spełnienie marzeń” – powiedział Johnson. „Kiedy zaczynałem 20 lat temu, wiele księżyców temu, przynosiłem tu filmy i mam nadzieję, że ludzie to pokochają”.

„Jak możemy stworzyć coś świeżego i niepowtarzalnego… pokazać i stworzyć coś, co nigdy nie zostało zrobione? Moim celem jest zapoczątkowanie nowej ery w uniwersum DC… Jak to jest budować uniwersum DC również z Justice Society – dodał Johnson.

„To spełnienie marzeń, aby tu być” : Dwayne Johnson o byciu na Comic-Con przez #CzarnyAdam #SDCC pic.twitter.com/DQ3fn6NiqX

— Ostateczny termin Hollywood (@DEADLINE) 23 lipca 2022

Hodge nazwał swojego Hawkmana, który śledzi Czarnego Adama w filmie, „Dziki, bestia, wojownik”.

„Co przeszedł Carter Hall z JSA [Justice Society of America]…zaczęliśmy to shi*!” – powiedział Hodge. Aktor cieszył się, że kiedy Johnson zadzwonił do niego z rolą, nie uwierzył mu. Myślał, że jego telefon został zhakowany. „Kiedy powiedział „Witamy w Czarnym Adamie”, był to jeden z najlepszych momentów w mojej karierze”.

Aldis Hodge o roli Hawkmana w #CzarnyAdam #SDCC pic.twitter.com/GSqUJtaoBS

— Ostateczny termin Hollywood (@DEADLINE) 23 lipca 2022

Centineo powiedział o Atom Smasher, innym członku JSA: „Zaskoczyło mnie, że jestem częścią tego wszechświata, stworzenia Dwayne’a i Jaume’a”.

Aktor powiedział, że Collet-Serra chciał wnieść „młodzieńczą stronę” do Black Adama z postacią Atom Smasher. „Chce udowodnić, że jest superbohaterem, młodym dzieckiem, które chce znaleźć swoją drogę w życiu”.

Noah Centineo o dołączeniu #CzarnyAdam jako Rozbijacz Atomów #SDCC pic.twitter.com/I3ispdxGso

— Ostateczny termin Hollywood (@DEADLINE) 23 lipca 2022

Swindell podzieliła się swoim doświadczeniem w graniu w Cyclone i zakrztusiła się: „Jesteśmy dwojgiem młodych ludzi doświadczających naszej młodości. Zostajemy wrzuceni w tę mieszankę z naszymi mocami i gdzie możemy bardziej się z nimi wysilać i utożsamiać z nimi. To podróż sama w sobie.”

Johnson powiedział, że „Pierce Brosnan przesyła swoją miłość, jest tutaj duchem”, o tym, że absolwent Bonda jest MIA w Hali H.

Mały chłopiec zapytał Johnsona, czy Kevin Hart był zazdrosny o Rock, kiedy dostał rolę Czarnego Adama.

„Tak, Kevin Hart jest zazdrosny, ale ty już jesteś wyższy od Kevina Harta” – odpowiedział Johnson.

Dwayne Johnson odpowiada na pytanie, czy Kevin Hart był zazdrosny, że nie dostał roli #CzarnyAdam #SDCC pic.twitter.com/WqWUa1eIpk

— Ostateczny termin Hollywood (@DEADLINE) 23 lipca 2022

Jeśli chodzi o to, kto wygrałby walkę z Czarnym Adamem lub Supermanem, Johnson mówi: „funt za funt są blisko”.

„Ale to zależy od tego, kto gra Supermana” – powiedział Johnson. (Niestety Henry Cavill nie pojawił się w hali H).

Odpowiedź Dwayne’a Johnsona na pytanie, kto wygra walkę między Supermanem a Czarnym Adamem #CzarnyAdam #SDCC pic.twitter.com/uRZCj19CTL

— Ostateczny termin Hollywood (@DEADLINE) 23 lipca 2022

Na nagraniu pokazano Amandę Waller Violi Davis, która zagrała epizod. Czarny Adam to niezniszczalny facet przeciwko pociskom i pociskom. Jest również zły i przebudzony, a Justice Society musi go stłumić.

Odkrywcy wchodzą do starożytnego grobowca i aktywują magiczny symbol, który sprowadza zamaskowaną postać na ziemię przed nimi. Kiedy żołnierze strzelają do niego, używa swoich mocy, aby zabić ich wszystkich i wylatuje z jaskini, niszcząc po drodze dwa helikoptery. „Moje moce nie są darem, ale klątwą zrodzoną z wściekłości”.

Nagranie przedstawia Justice Society — Atom Smasher, Hawkman, Cyclone i Dr. Fate — gdy próbują zatrzymać Czarnego Adama, zanim ten zdąży spowodować dalsze zniszczenia. „Byłem niewolnikiem, zanim umarłem” — mówi Czarny Adam.

W Warner Bros Hall H brakowało również jakichkolwiek złośliwości na lata 2023 Aquaman i Zaginione Królestwo oraz Błysk. Studio wciąż ma nadchodzący wirtualny DC FanDome, więc prawdopodobnie zobaczymy tam więcej.

Czy ten post był pomocny?