Skip to content

„Czarna Pantera: Wakanda Forever” osiąga 676 mln USD WW; Nieożywiony „Dziwny świat” – kasa międzynarodowa

28 de listopad de 2022
wakanda forever strange world

W trzeci weekend Disney/Marvel’s Czarna Pantera: Wakanda na zawsze nadal królował w światowych i międzynarodowych kasach. z 32,1 miliona dolarów rama offshore (-53%), kontynuacja ma w sumie za granicą 308 milionów dolarów dla 675,6 mln USD na całym świecie do niedzieli.

Zanim przyjrzymy się bliżej, trzymaj się Wakanda na zawszejednak uwaga zwraca się na nowy wpis Disneya w tej sesji, animowany Dziwny Świat który przybył z hukiem 9,2 miliona dolarów na 43 rynkach zagranicznych i 27,8 mln USD na całym świecie, w tym krajowe pięciodniowe wakacje.

Dziwny Świat to oryginalne animowane IP, które, gdy weszliśmy w weekend, spodziewało się startu na morzu za 25 milionów dolarów i skończyło się na wielu światach.

Film o rodzinie odkrywców wkroczył w zamorski krajobraz bez wakacji, które mogłyby go wzmocnić, a Puchar Świata działał jako odwrócenie uwagi, jednocześnie pomijając kilka rynków. W czerwcu ubiegłego roku Disney zdecydował się zrezygnować z kinowej premiery we Francji, sprzeciwiając się archaicznemu systemowi okienkowemu na rynku. Następnie, jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, studio zapobiegawczo zrezygnowało z kin na ponad 20 międzynarodowych rynkach, na których zawartość filmu LGBTQ + najprawdopodobniej wymusiłaby żądania edycji.

Podejmując ten zapobiegawczy krok z Dziwny Świat w takich obszarach jak Bliski Wschód, Chiny, Malezja, Indonezja, Pakistan, Turcja, Wietnam oraz Afryka Wschodnia i Zachodnia zauważyliśmy, że Disney prawdopodobnie zostawia pieniądze na stole. Ostatnie lata Encanto zarobił prawie 25 milionów dolarów na tych samych rynkach, na których Dziwny Świat nie uwalnia — i to samo w sobie było niższe, niż mogłoby być dane Encanto wyszedł, gdy wiele z tych obszarów walczyło z Omicronem.

Ostatecznie, Dziwny Świat był konsekwentny w tym, że po prostu nigdzie nie klikał. Najlepszym rynkiem był Wielka Brytania za 1 mln USD, a następnie Hiszpania, Meksyk oraz Włochy z 700 000 $ za sztukę i Niemcy za 600 tys. dolarów. Film spodziewa się potencjalnego 40-milionowego finału za granicą. Zobacz, jak Anthony wyjaśnia, dlaczego nie trafiło to od razu do streamingu wszędzie.

W innej nowej sztuce Musical Matylda Roalda Dahla miał mocną premierę nr 1 w Wielka Brytania z 5 milionami dolarów. Sony i TriStar Pictures wypuściły tam film, podczas gdy Netflix ma go w Stanach Zjednoczonych i na innych rynkach od 25 grudnia.

Nowe podejście do nagrodzonego Tony’ego i Oliviera musicalu zdobyło 45% udziału w kasie w Wielkiej Brytanii w weekend, lądując około 50% przed Czarna pantera który jest w trzeci weekend i pięć razy powyżej Dziwny Świat.

Przy obecnych kursach walut, Matyldy otwarcie wyprzedza o 60%. The Największy showman i jest ustawiony na długi bieg w Wielkiej Brytanii.

Z powrotem w grze na wstrzymanie, Czarna Pantera 2Międzynarodowy dochód w wysokości 308 mln USD przekroczył dotychczas ostateczną liczbę 15 wydań MCU brutto (z wyłączeniem Chin i Rosji i według obecnych stawek). Obecnie działa o 5% poniżej oryginału Czarna pantera i 6% w tyle Thor: Miłość i grzmot podczas gdy 7% wyprzedza Thor: Ragnarok i 16% powyżej Batman.

W poniedziałek, BP2 przejdzie Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a aby stać się najbardziej dochodowym filmem nr 7 w 2022 roku. Nadal czeka na międzynarodowy finał w wysokości około 415 milionów dolarów.

Do tej pory pięć największych rynków to Wielka Brytania (32,3 mln USD), Meksyk (29,3 mln USD), Francja (25,2 mln USD), Brazylia (16,2 mln USD) i Korea (15,9 mln USD). Globalna suma IMAX wynosi 43,5 miliona dolarów.

reflektory Menu podał kolejny 5,4 miliona dolarów z 41 rynków tej ramy, biorąc udział w offshore 14,8 mln USD i globalny do 33,5 miliona dolarów. Spadek od otwarcia wyniósł 39%, w tym 30% skok w Indonezji i delikatne spadki w Meksyku, Niemczech i we Włoszech. The Wielka Brytania prowadzi grę za 2,4 miliona dolarów.

W sztuce lokalnej thriller Nocna sowa ukłonił się nr 1 w Korea z 6,1 miliona dolarów podczas japońskiego tytułu Detektyw Conan: Halloweenowa panna młoda podniósł swoje Chiny dochodzi do 120,5 mln RMB (16,8 mln USD) po dwóch klatkach i wcześniej Jednoczęściowy film czerwony jedzie tam 2 grudnia.

RÓŻNE ZAKTUALIZOWANE CUMES/WAŻNE

Czarnego Adama (WB): 2,8 mln USD w weekend międzynarodowy (76 rynków); 215,1 mln USD na całym świecie / 378 mln USD na całym świecie

*Kości i wszystko (WB): 2,1 mln USD w weekendy międzynarodowe (28 rynków); 2,1 mln USD na całym świecie / 5,8 mln USD na całym świecie

Powiedziała (UNI): 1,3 mln USD w weekendy międzynarodowe (48 rynków); 2,1 mln USD na całym świecie / 6,4 mln USD na całym świecie

Lyle, Lyle Krokodyl (SNY): 1,1 mln USD w weekendy międzynarodowe (48 rynków); 37,1 mln USD na całym świecie / 82,3 mln USD na całym świecie

Bilet do raju (UNI): weekend 615 000 USD (79 rynków); 96,8 mln USD na całym świecie / 162 mln USD na całym świecie

Pani Harris jedzie do Paryża (UNI): weekend 588 000 USD (50 rynków); 16,7 mln USD na całym świecie / 27,2 mln USD na całym świecie

Uśmiech (PAR): 550 000 $ w weekend międzynarodowy (46 rynków); 110,2 mln USD na całym świecie / 215,7 mln USD na całym świecie

Czas Armagedonu (UNI): 528 000 $ w weekend międzynarodowy (9 rynków); 2,86 mln USD na całym świecie / 4,7 mln USD na całym świecie

*Oznacza nowy

Czy ten post był pomocny?