Skip to content

Cristo Fernández miał zabawną reakcję na moment wielkiego hrabiego Teda Lassa

6 de lipiec de 2022
l intro 1657086792

Dani Rojas patrzy

Od premiery w 2020 roku hitowy serial Apple TV+ „Ted Lasso” został dobrze przyjęty przez widzów. Jednym z powodów, dla których fani uwielbiają tę szczerą komedię, są wyjątkowe osobowości, które tworzą AFC Richmond. Na przykład słodki napastnik zespołu, Dani Rojas (Cristo Fernández), rzadko widuje się bez uśmiechu. W pierwszym sezonie piłkarz, który przeniósł się z Meksyku do Wielkiej Brytanii, jest podekscytowany tym, że jest zawodowym graczem, o czym świadczy jego entuzjastyczna deklaracja, że ​​”piłka nożna to życie”. Jednak w sezonie 2, odcinku 1 („Goodbye Earl”), zachowanie Daniego zmienia się, gdy nieumyślnie powoduje śmierć maskotki drużyny, Greyhounda o imieniu Earl, podczas meczu. Zrozpaczony napastnik popada w głęboką depresję, która wpływa na jego umiejętności jako sportowca. Na szczęście jest w stanie poprawić swoje zdrowie psychiczne po otrzymaniu porady od psychologa sportowego, dr Sharon Fieldstone (Sarah Niles).

Podczas gdy jego postać była przerażona traumatycznym momentem, Fernández ujawnił, że miał lekką reakcję na scenę podczas panelu na żywo wraz ze swoimi koleżankami z „Teda Lassa”.

Cristo Fernández zareagował niespodziewanie na śmierć Earla

Podczas panelu Fernández ujawnił, że śmiał się, gdy odkrył los Earla. „Kiedy się o tym dowiedziałem, dużo się śmiałem. A potem pomyślałem, że nie powinienem się śmiać. Ale nie, myślę, że to był wspaniały moment, jestem bardzo szczęśliwy, że to się stało” – wyjaśnił aktor. przy znaku 4:10 panelu. Wyjaśnił, że docenia tę scenę, ponieważ pozwoliła Dani na odczuwanie czegoś więcej niż tylko szczęścia.

„Fajnie było pokazać inną stronę Dani, która nie została pokazana jakoś w pierwszym sezonie i po prostu zdać sobie sprawę, że w życiu nie wszystko może być cały czas uśmiechnięte i pozytywne. Czasami życie przynosi chwile, które mogą być trudne, jak zabicie psa” – stwierdził aktor. Podzielił się również, że był szczęśliwy, że trauma Dani posłużyła jako wprowadzenie do postaci, Shannon.

Podobnie jak Dani, Fernández jest odporny na przeciwności losu. W wywiadzie udzielonym w sierpniu 2021 roku w programie „Jimmy Kimmel Live” aktor powiedział gościnnemu gospodarzowi Niallowi Horanowi, że jest zawodowym piłkarzem w Meksyku. Jednak nie był w stanie kontynuować gry po kontuzji kolana. Pod wpływem matki i ojca zrezygnował z bycia sportowcem i przeniósł swoją pasję na aktorstwo. Podczas występu w „The Kelly Clarkson Show” w październiku 2021 r. Fernández podzielił się, że wziął udział w przesłuchaniu do „Teda Lasso” po uzyskaniu tytułu magistra aktorstwa. Według aktora „Spider-Man: No Way Home”, Dani był wyobrażany jako islandzki piłkarz.

„Rola grał facet z Islandii, ale podobało im się moje przesłuchanie z tego, co wiem teraz, że zatrzymali je i dlatego dostosowali je do tego, kim jestem” – powiedział Fernández.

Czy ten post był pomocny?