Skip to content

Cokolwiek się stało z Benem Rathbunem od 90-dniowego narzeczonego?

5 de maj de 2023
l intro 1683266410

Telewizja Reality TV

Ben Rathbun mówiąca różowa koszula

Ben Rathbun, ojciec czwórki dzieci i były pastor młodzieżowy, został przedstawiony w 5. sezonie „90 Day Fiancé: Before the 90 Days”, gdy dążył do związku z Mahogany Roca. Pomimo 30-letniej różnicy wieku i ogromnych czerwonych flag, że potencjalnie może zostać złapany na zieloną kartę, i tak pojechał do Peru, aby się z nią spotkać. Po dość trudnej podróży, która zakończyła się rozstaniem Bena i Mahogany’ego, ogłosili swoje ponowne spotkanie w programie sezonu „Tell-All”. Ale co się stało z Benem od czasu jego występu w reality show?

Przez jakiś czas fani zastanawiali się, czy Ben znów jest singlem. Konta w mediach społecznościowych jego i Mahogany’ego pociemniały, a ciekawscy fani nie mogli wiedzieć, co dzieje się w ich życiu. Jednak w sierpniu 2022 roku, kilka miesięcy po wyemitowaniu sezonu „90 Day”, ogłosili swoje zaangażowanie we wspólny film na YouTube. Mahogany również napisała o swoim mężczyźnie na Instagramie, chwaląc go nawet za to, że był tam, kiedy doświadczyła strachu przed przedawkowaniem.

Po raz kolejny para zniknęła z mediów społecznościowych. Film z zaręczynami został usunięty, konto Mahogany na Instagramie jest niedostępne, a prywatna strona IG Bena ma tylko pięć postów w momencie pisania. Możliwe, że Ben nie jest już ze swoją peruwiańską miłością, ale możliwe, że są poza kręceniem nowego materiału „90 Day Fiancé”, jak spekulują widzowie.

Ben Rathbun wpadł w kłopoty z prawem i swoim pracodawcą

W marcu 2022 r., Gdy „90 Day Fiancé: Before the 90 Days” emitował swoje ostatnie odcinki w TLC, wydano nakaz ławniczy dla Bena Rathbuna. Miesiąc wcześniej nie stawił się w sądzie na przesłuchanie w sprawie naruszenia warunków zawieszenia, z których wszystkie sięgają jego aresztowania OUI we wrześniu 2020 r. Marcowy incydent spowodował, że pracodawca Bena, Michigan Lupus Foundation, zwolnił go ze stanowiska dyrektora wykonawczego. Ben powiedział In Touch o swoim zwolnieniu: „Wszystko, co mogłoby odwrócić naszą uwagę od wypełnienia misji naszej organizacji charytatywnej, powinno zostać odpowiednio potraktowane. Stałem się głównym rozproszeniem i wiem, że ten proces, choć bolesny, jest najlepszym sposobem działania. „

Według Bena nie stawił się w sądzie, ponieważ wezwanie zostało wysłane na zły adres. Podkreślił również, że jego aresztowanie w OUI nie było związane z jazdą pod wpływem alkoholu. Ben rzekomo przyjął trochę wina od bezdomnej pary, której pomagał w gospodzie Red Roof, ale napój był wzbogacony, o czym nie wiedział. Próbując jechać do domu następnego ranka, uderzył w krawężnik. „Policja zrobiła alkomat i nie znalazła alkoholu, ale później pobrali krew na posterunku i znaleźli Flubromazolam w moim organizmie” – powiedział In Touch.

W tej chwili niewiele więcej wiadomo o Benie Rathbunie. Ale jeśli fani są naprawdę ciekawi, mogą wysłać mu wiadomość na Cameo za jedyne 2 dolary.

Czy ten post był pomocny?