Skip to content

Co się stało z PDX Pet Design po Shark Tank?

7 de wrzesień de 2022
l intro 1662585280

PDX Pet Designs wygląd Shark Tank

Wszyscy chcieliśmy móc lizać naszego kota bez futra na naszych językach. Prawidłowy?

Właściwie, cofnijmy się.

Rekiny w „Shark Tank” widziały setki wyciągów w 13 sezonach serialu od 2009 roku (z premierą 14 sezonu tej jesieni). Oczywiście widzieli prawie każdy rodzaj produktu, jaki można sobie wyobrazić, od szybkich wsadów, takich jak magnetyczne oprawki okularów Pair Eyewear, po bardziej niszowe produkty, takie jak Drive Suits. Więc nie jest łatwo zaszokować rekiny, ale Tara i Jason O’Mara właśnie to zrobili.

Przedsiębiorcy weszli do zbiornika w styczniu 2017 r., aby zaprezentować swoją firmę, PDX Pet Design. Tworzą różnorodne produkty, które poprawiają życie pupila. Najpierw była SHRU, elektroniczna zabawka dla kota, która naśladuje ruchy mniejszych stworzeń. Następny był pędzel LICKI Brush, pędzel w kształcie języka, który pozwala… cóż, znasz resztę.

Poprosili o 300 000 $ w zamian za 15% akcji. W końcu żaden z rekinów nie złożył oferty. Dla większości 300 tysięcy dolarów to za dużo, ale dla Kevina „Mr. Wonderful” O’Leary perspektywa inwestowania była zbyt przerażająca.

Pomimo niepowodzeń, O’Maras przysięgli, że będą dalej budować firmę. Jak więc radzi sobie dzisiaj PDX Pet Design?

Niestety, PDX Pet Design już nie istnieje

Okazało się, że brak porozumienia w sprawie „Shark Tank” był złym znakiem dla perspektyw PDX Pet Design.

Podczas występu w „Shark Tank”, Tara wyjaśniła, że ​​SHRU wygenerowało już około 250 000 USD, a szczotka LICKI już wygenerowała około 52 000 USD. Powiedziała również, że firma planuje około 180 000 USD przychodów w 2017 roku. Na koniec Tara wyjaśniła, że ​​firma pracuje nad kolejnymi pięcioma prototypami.

Firma nie opublikowała żadnych danych dotyczących przychodów po „Shark Tank”, ale te pięć prototypów nie trafiło na rynek. Obecnie strona internetowa firmy przekierowuje do wykazu Amazona dotyczącego pędzla LICKI, który jest wymieniony jako niedostępny. PDX Pet Design również nie aktualizował swoich stron na Facebooku ani Instagramie od stycznia 2022 roku.

Jednak O’Maras wywarł silne wrażenie na rekinach. W 2020 roku PDX Pet Design znalazł się wśród największych nieudanych prezentacji w programie „20/20” „Shark Tank: Greatest of All Time”. Trudno wyróżnić się na setkach boisk, ale O’Maras właśnie to zrobili.

Czy ten post był pomocny?