Skip to content

Co się stało z Parvati Shallow od ocalałego?

9 de listopad de 2021
l intro 1636409480

Podczas dni kwarantanny z bitą kawą, „Tiger King” i Animal Crossing, ludzie desperacko szukali eskapistycznej treści, aby odwrócić uwagę od rzeczywistości. Oczywiście program konkursowy o nieznajomych, którzy spotykają się, by nawiązywać więzi, budować społeczności i mieszkać na plaży, zyskał dużą popularność.

Oczywiście „Survivor” nie jest nowym zjawiskiem. Program CBS zadebiutował w 2000 roku i jest emitowany od ponad 40 sezonów. To, co zaczęło się jako gra społecznościowa, w której konkurenci wahali się, czy głosować na swoich współplemieńców, przekształciło się w wysoce strategiczną grę z ukrytymi bożkami odporności i wyspą, na której gracze są odrzucani. Dzięki setkom konkurentów w ciągu dwóch dekad program survivalowy wprowadził ludzi ze wszystkich środowisk do głównego nurtu. Niektórzy z najbardziej pamiętnych graczy to Boston Rob i jego żona Amber Mariano – którzy zakochali się w sezonie 8 – a także Cirie Fields, która z samozwańczego kanapowca stała się czterokrotnym konkurentem, oraz królowa Sandra Diaz- Twine, która dwukrotnie wygrała grę dzięki swojej strategii „idź dziewczyno, nic nam nie daj”.

Jednym z ulubionych graczy gospodarza Jeffa Probsta jest jednak Parvati Shallow, czterokrotna rywalka i jednorazowa zdobywczyni tytułu Sole Survivor i nagrody w wysokości miliona dolarów (przez EW). Shallow, który początkowo był przesłuchiwany do „The Amazing Race”, zagrał w grze łącznie 149 dni i jest często uważany za jednego z najlepszych graczy Survivor wszechczasów (przez Heavy). Oto jej historia.

Parvati dołączyła do Survivor na Wyspach Cooka

Kiedy ogłoszono temat 13. sezonu „Survivor”, natychmiast spotkał się z niechęcią i do dziś pozostaje kontrowersyjny (za pośrednictwem HuffPost). Producenci serialu starali się rozwiązać problem braku różnorodności w obsadzie, dzieląc plemiona według rasy i pochodzenia etnicznego, co skłoniło ich do sprowadzenia rekordowej liczby konkurentów pochodzenia azjatyckiego, czarnego i latynoskiego. Parvati Shallow została zwerbowana, by dołączyć do kaukaskiego plemienia Rarotonga i nigdy nie musiała walczyć z presją, by reprezentować grupę mniejszościową, tak jak większość innych. Jednak te podzielone plemiona szybko połączyły się w „tygle”, umieszczając temat na tylnym palniku.

Shallow zyskała reputację flirciarki dzięki swoim wyrachowanym wysiłkom, by uwieść i manipulować mężczyznami z jej plemienia, co później przypisała swojemu doświadczeniu w branży usługowej, gdzie standardową praktyką jest oczarowywanie klientów, aby otrzymywać lepsze napiwki (Las Culturistas). Ta strategia wylądowała na szóstym miejscu, czyniąc ją członkiem jury.

Yul Kwon wygrał sezon i był szczególnie odporny na czarujące zachowania Parvati, ponieważ, w przeciwieństwie do większości innych konkurentów, rozpoznał, że ona gra. Chociaż Parvati nie dotrwała do końca, fani „Survivor” przyjęli jej ponętną rozgrywkę, co utorowało jej drogę do powrotu do „Survivor: Fans vs. Favorites”.

Parvati zwyciężyła jako faworytka w Mikronezji

„Survivor: Micronesia”, lepiej znany jako „Survivor: Fans vs. Favorites”, to jeden z najbardziej znanych sezonów serialu. Super-kibicowie rywalizowali z niektórymi ze swoich ulubionych graczy, a Parvati Shallow wróciła jako faworyt. Chociaż zaczęła w sojuszu par z Ozzym Lusthem z „Survivor: Wyspy Cooka” oraz Jamesem Clementem i Amandą Kimmel z „Survivor: China”, to jej formacja Brygady Czarnej Wdowy zapewniła jej zwycięstwo. Składający się z Amandy, Cirie Fields z „Survivor: Panama” oraz fanów Natalie Bolton i Alexis Jones, dziewczęcy sojusz Parvati zdominował grę. Ich rządy spowodowały jeden z najbardziej szokujących ruchów w historii Ocalałych, kiedy Czarne Wdowy przekonały Fana Erika Reichenbacha, by dał im naszyjnik immunitetu na chwilę przed głosowaniem na niego.

Dzięki swojej sprytnej, agresywnej rozgrywce Parvati pokonała w finale Amandę. Zastanawiając się nad swoją wygraną z absolwentem Survivor Robem Cesternino, powiedziała, że ​​jej intuicja jest wszystkim. „Musiałam podążać za tym, co gra mi dawała w dowolnym momencie, a żeby to zrobić, musisz mieć związek z intuicją na tyle, aby usłyszeć głos” – wyjaśniła (poprzez Rob Has a Podcast).

Jeff Probst był pod szczególnym wrażeniem, nazywając ją swoją ulubioną zwycięzcą. „To znaczy, każdy, kto wygrał tę grę, był geniuszem w tym, jak to zrobili… Ale oglądając Parvati, wciąż, kiedy wracam i widzę niektóre z tych odcinków – małe poprawki, wszystko o perswazji, – zachwycał się EW, komplementując jej troskę.

Parvati powróciła ponownie w Heroes vs. Villains

Sezon 20 zawierał inny motyw, tym razem stawiający powracających graczy przeciwko sobie jako bohaterowie lub złoczyńcy. Parvati Shallow należała do plemienia złoczyńców ze znanymi graczami, takimi jak Tyson Apostol i trener z „Survivor: Tocantins”.

Teraz jako jedyna ocalała, Parvati nadal twardo grała i wykonywała ryzykowne ruchy, aby popychać się do przodu. Zrównała się z niesławnym Russellem Hantzem z „Survivor: Samoa” i Danielle DiLorenzo z „Survivor: Panama”. Współpracując z Jerri Manthey z drugiego sezonu, głosowali na Boston Roba.

Parvati pozostała na szczycie gry, ale znalazła się częstym celem i miała mniej kontroli niż w „Fani kontra faworyci”, ponieważ jej konkurenci wiedzieli, że jest zagrożeniem. Pomimo wyzwań znalazła się w pierwszej trójce z Russellem i Sandrą Diaz-Twine z „Survivor: Pearl Islands”. Sandra, która również była złoczyńcą, wygrała i została pierwszym dwukrotnym jedynym ocalałym.

Parvati zajęła drugie miejsce i otrzymała pochwałę za odważne wykorzystanie idoli i dynamiczną grę towarzyską, a także determinację i siłę fizyczną. Choć skłaniała się ku swojej ciemnej stronie, wielu fanów kwestionowało jej pozycję w plemieniu złoczyńców. Parvati powiedziała, że ​​została celowo oddzielona od Cirie Fields, Jamesa Clementa i Amandy Kimmel, która grała jako Bohaterki, aby zapobiec ponownemu powstaniu jej dawnych sojuszy. Ujawniła również, że początkowo została obsadzona jako Bohater, ale musiała zamienić się miejscami z Candice Cody z „Survivor: Wyspy Cooka”, która została obsadzona jako Złoczyńca (poprzez Las Culturistas).

Winners at War był emocjonalnym powrotem dla Parvati

Po ponad dziesięciu latach nieobecności w grze Parvati Shallow powróciła do „Survivor: Winners at War”. Sezon 40 zgromadził 20 najbardziej ukochanych zwycięzców serialu, którzy rozpoczęli toast szampanem i refleksję nad swoimi podróżami. Dla wielu było to jak powrót do domu. Jednak dla Parvati było to trudne, ponieważ zostawiła swoją dziesięciomiesięczną córkę i ówczesnego męża. W przeszłości zawsze była psotną, flirtującą zawodniczką, ale teraz była świeżo upieczoną matką.

Mimo to Parvati rzuciła się do gry i dołączyła do Ocalałych ze Starej Szkoły — tych, którzy byli poza grą przez lata i nie mieli doświadczenia w jej ewolucji. W plemieniu Sele pracowała ze swoim byłym rywalem Boston Robem, bliskim przyjacielem Ethanem Zohnem z „Survivor: Africa” i Danni Boatwright z „Survivor: Guatemala”.

Niestety gracze Old School mieli przewagę liczebną i stali się łatwym celem dla młodszych graczy opartych na strategii. Zostały wybrane jeden po drugim, a Parvati została wysłana na Krawędź Zagłady w dniu 16. „Głosowanie przed połączeniem? wyspa.

Na krawędzi zagłady Parvati miała okazję wrócić do głównego konkursu. Przegrała jednak z Natalie Anderson z „Survivor: San Juan del Sur”, która zajęła drugie miejsce. New School Survivor Tony Vlachos z „Survivor: Cagayan” wygrał później „Winners at War”.

Parvati napisała książkę dla dzieci inspirowaną Ocalałymi

Po rywalizacji w „Survivor: Winners at War” Parvati Shallow jest współautorem opowiadania dla dzieci dla Articulation Books. Na swoim Instagramie opisała „Om the Otter” jako „piękną przygodę”, która pomaga dzieciom i ich opiekunom „uspokoić się, nauczyć technik oddychania i uważności”.

Napisała „Om the Otter” jako prezent dla swojej córki Amy po powrocie z jedynej w swoim rodzaju okazji, by konkurować z najlepszymi z najlepszych graczy Survivor. Podczas gry często mówiła o tym, jak różni się rywalizacja jako matka i jako beztroska, zalotna 20-latka. Opierając się na swoich przyjaciołach i innych graczach w celu uzyskania wsparcia, zmotywowała ją do napisania „Om the Otter”.

„To naprawdę inspirowane moim czasem z Ethanem (Zohnem) na krawędzi zagłady, gdzie to tak, jakbym w zasadzie ucieleśniał Om the Otter” – wyjaśniła w Las Culturistas, dodając, że postać Davu the Dingo została zainspirowana przez Ethana.

Certyfikowana nauczycielka jogi i trenerka odnowy biologicznej, Parvati poprowadziła przyjaciółkę przez medytację i pomogła mu przezwyciężyć jego skomplikowane uczucia związane z byciem na „Survivor” po tym, jak przeżył rzadką formę raka, która odbiła się na jego zdrowiu fizycznym i psychicznym. Razem pracowali nad „byciem obecnym”.

Parvati zawsze była duchowa, wyjaśniając, że jej zwycięstwo w „Fans vs. Favorites” było kierowane mantrą, którą podzielił się z nią jej ojciec: „Siła wszechświata jest we mnie” (Las Culturistas).

Inne przedsięwzięcia telewizyjne Parvati Shallow

Parvati Shallow jest najbardziej znana z czterokrotnego konkurowania w Survivor, ale ma inne ekranowe napisy. Od „Survivor: Caramoan” po „Survivor: Cagayan” prowadziła program telewizyjny dla CBS, w którym dobrze wykorzystała swój stopień dziennikarstwa, przeprowadzając wywiady z uczestnikami. Ponadto pojawiła się w różnych programach zjazdowych, filmach dokumentalnych i wywiadach związanych z Survivor. Poza Survivor, Parvati wystąpiła u boku Amandy Kimmel w thrillerze z 2009 roku „Into the Blue 2: The Reef”. Wcielając się w zagorzałych siatkarzy, rzucają wyzwanie głównym bohaterom turnieju, który ostatecznie ledwo przegrywają. W filmie bezpośrednio na DVD pojawia się również gwiazda reality show Audrina Patridge z „The Hills”, a jego udział w Rotten Tomatoes wynosi zaledwie 17%.

W lipcu 2011 roku Parvati była gospodarzem trzeciego sezonu „Dookoła świata za darmo”. Internetowa seria podróżnicza podążała za niedawno koronowaną Sole Survivor, gdy próbowała „opłynąć świat w 100 dni bez grosza w (jej) kieszeni” (przez CBS). Później pojawiła się w kontrowersyjnym filmie dokumentalnym „Isolated” z 2014 roku, który omawiał surfing, kanibalizm, łamanie praw człowieka i nieetyczne wyczyny górnicze na Nowej Gwinei.

Ocalały zmienił życie Parvati

Parvati Shallow miała wyjątkowe doświadczenie obserwowania, jak dorasta i jest postrzegana jako postać zmontowana, a nie wszechstronna osoba w telewizyjnej grze towarzyskiej — cztery razy. Mówiła o tym obszernie w Las Culturistas, wyrażając, jak nie spodziewała się, że zostanie uwodzicielką w „Survivor: Wyspy Cooka”.

„Obejrzałem to i pomyślałem” Och … czy naprawdę tak ? ”, ujawniła, mówiąc, że zawsze myślała o sobie jako „miła, hojna i zabawna”. Przyznała, że ​​sposób, w jaki została przedstawiona w serialu, i reakcja, jaką otrzymała, wywołały kryzys tożsamości. Poprzez poważną introspekcję odkryła, kim chciałaby iść naprzód i odnalazła się poprzez medytację. Teraz uczy jogi, pracuje jako trener życia i oferuje motywacyjne wydarzenia przemawiające. Na swojej profesjonalnej stronie internetowej wyjaśnia, że ​​poprzez swoją pracę ma na celu pomóc ludziom „budować solidne podstawy samodzielności” i zachęca ich do „podjęcia odważnych działań, aby żyć życiem wolności, miłości i radości — i naprawdę podążać za nimi. rzeczy, których pragną w życiu”.

„To moja największa radość i ostateczne spełnienie prowadzić ludzi w wielkiej przygodzie odkrywania nieskończonej mocy ich własnych dusz” – napisała.

Czy ten post był pomocny?