Skip to content

Co się stało z panną Patty z Gilmore Girls?

2 de luty de 2023
l intro 1675306248

Panna Patty wygląda przez drzwi

W odwiecznej debacie na temat tego, czy Rory powinien był związać się z Deanem, Jessem czy Loganem, czasami zapominamy, że delikatni odmieńcy mieszkający w maleńkim, bezlitośnie miasteczku Stars Hollow w Connecticut w Nowej Anglii stanowią prawdziwy fundament „Dziewczyny z Gilmore”. Jest społecznie dysfunkcyjny jack wszystkich zawodów Kirk Gleason, grany przez ewentualnego członka „Strażników Galaktyki” Seana Gunna; lokalna plotkarka Babette Dell, grana przez telewizyjną legendę Sally Struthers; a nawet żywiołowa hotelowa szefowa kuchni Sookie St. James, grana przez prawdziwą gwiazdę filmową Melissę McCarthy.

Ale nie każdy aktor drugoplanowy w „Gilmore Girls” nadal często pojawia się w telewizji i filmach. Na przykład Liz Torres — znana fanom „Gilmore Girls” jako właścicielka studia tanecznego, Miss Patty — utrzymuje stosunkowo niski profil od mniej więcej 2010 roku.

Pojawiająca się w 79 odcinkach oraz w odcinkach „Letni” i „Zimowy” odrodzonego „Roku z życia” Netflix – co oznacza mniej więcej połowę całości „Gilmore Girls” – Miss Patty wydaje się bardziej cieszyć z refleksji nad nią pełne przygód i czarujące młodsze lata w showbiznesie. Panna Patty ma więcej byłych mężów niż Kirk ma poboczne sprawy i prawdopodobnie jest zbyt zainteresowana romantycznym życiem Lorelai i Rory (ale kto w tym serialu nie jest?).

Czcigodna aktorka telewizyjna Liz Torres wciąż pojawia się tu i tam

W przeciwieństwie do Miss Patty, Liz Torres jest weteranem show-biznesu ze 125 kredytami i wciąż rośnie, a karierę aktorską w telewizji i filmie rozpoczęła pod koniec lat 60. (według IMDb). W rzeczywistości Torres grała pielęgniarkę Teresę Betancourt w siedmiu odcinkach „Wszystko w rodzinie” w połowie lat 70., co oznacza, że ​​”Gilmore Girls” nie jest nawet pierwszym razem, kiedy ona i Sally Struthers pojawiają się na pokoleniowym kamieniu węgielnym telewizji scenariuszowej razem. Ale ponieważ Torres była już ugruntowaną aktorką charakterystyczną po pięćdziesiątce, kiedy dostała rolę Miss Patty, całkiem łatwo zrozumieć, dlaczego nie czuła presji, by kontynuować sukces „Gilmore Girls” po pokazie zakończonym w 2007 roku.

Torres, obecnie po siedemdziesiątce, nie zdobyła zbyt wielu ról od czasu „Roku z życia” z 2016 roku, poza kilkoma gościnnymi spotami telewizyjnymi, chociaż „E. Roosevelt” z 2021 roku, w którym gra pierwszą damę FDR-a, z pewnością brzmi zabawnie. Ostatnio widziano ją w serialu NBC „Lopez kontra Lopez”, grając postać o imieniu Daisy.

Jeśli chodzi o inne aspekty jej życia, Torres mieszka w Los Angeles i jest żoną producenta Petera Locke’a od prawie 50 lat. Pozostanie w związku małżeńskim przez pół wieku jest dość imponujące, a jednocześnie, o ironio, zupełnie niepodobne do panny Patty.

Czy ten post był pomocny?