Skip to content

Co się stało z Jurijem Sardarowem po opuszczeniu Chicago Fire?

2 de lipiec de 2022
l intro 1656741450
Zanim Yuriy Sardarov rozpoczął swój siedmioletni występ jako Brian „Otis” Zvonecek w „Chicago Fire”, budował już swoje CV, występując w małych rolach w takich filmach jak „Idy marcowe” i „Argo”. Po otrzymaniu roli w „Chicago Fire”, wystąpił w „Chicago Med” i „Chicago PD”, a także gościnnie w serialach „Apex” i „Boyband”. Ale ponieważ serial zajmuje tyle czasu, Sardarov rozmawiał z showrunnerem Derekiem Haasem o swoich planach odejścia. „Byłem z nim bardzo szczery o tym, że minęło osiem lat, a zacząłem, gdy miałem 22 lata, a teraz mam 31” – powiedział Tell-Tale TV o swoim odejściu z „Chicago Fire” pod koniec 2019 roku. „Komunikacja była bardzo otwarta i szczera, a oboje odeszliśmy, czując się naprawdę dobrze”.

Śmierć Otisa Zvonecka w „Chicago Fire” była niezwykle emocjonalnym wydarzeniem zarówno dla widzów, jak i dla aktorów, zwłaszcza gdy Otis umierał przed postacią Joe Minoso, Joe Cruz. „W tej ostatniej scenie Joe Minoso wykonuje niesamowitą robotę, a łzy w jego oczach były prawdziwe, a łzy w moich oczach były prawdziwe” – przyznał Sardarov.

Od czasu opuszczenia serialu Sardarov pracuje, ale po dziewięciu latach spędzonych w „Chicago Fire” zasłużył sobie na luz. Pierwszymi miłośnikami kina mieli okazję zobaczyć go w „Adamie” z Aaronem Paulem i Leną Olin, w którym zagrał niewielką rolę. Co ciekawe, chociaż „Adam” ukazał się dopiero w 2020 roku, to w rzeczywistości został nakręcony w 2011 roku – rok przed pojawieniem się Sardarova w „Chicago Fire”.

Sardarov musiał być złym facetem w The Rookie

W 2021 r. Sardarov zagrał w swoim pierwszym oficjalnym filmie po opuszczeniu serialu – zabawnym zespole „Amy and Peter Are Getting Divorced”, w którym gra Sama. Zapewnia komiczną ulgę jako nienawidzący psów ex Amy, który wydaje się tęsknić za nią. Patrzymy, jak przewija strony Instagrama Petera i zdajemy sobie sprawę, że może rzeczywiście tęsknić za talią, którą stworzył Peter. Oglądanie, jak walczy o zrobienie talii z oglądania filmu na YouTube, jest prawdopodobnie jedną z najlepszych części filmu.

W 2022 roku zagrał postać terrorysty Trevora Gurina aka Ilya Sokurov w dwóch odcinkach „The Rookie”. Jako rosyjski zamachowiec, Sardarow musiał pokazać ciemniejszą stronę, grając bezwzględną postać, której odciski palców są tajne i która próbuje wysadzić w powietrze infrastrukturę Los Angeles po tym, jak został zwerbowany do tajnego projektu dla FBI, a następnie porzucony, gdy Rosjanie oskarżył go o szpiegostwo. Kiedy zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym jest Sokurovem, jego dawni współpracownicy „Chicago Fire” wyrazili pełne poparcie, a Taylor Kinney napisał: „Jakie to odcinki!!? Nie mogę się doczekać!” a Randy Flagler po prostu wtrącił się z „Tak!”

Nadchodzący film Sardarova „Daddy” był finansowany przez crowdfunding

Jurij Sardarow wygląda na szczęśliwego

Sardarov ostatnio ukończył w tym roku film „Tatuś”. Zgodnie z ostatecznym terminem, dystopijna czarna komedia skupia się na społeczeństwie, którego rząd z góry ustala, czy mężczyźni mogą być ojcem dzieci, i przedstawia czterech mężczyzn, którzy udają się do Kalifornii, aby wziąć udział w rekolekcjach w górach. „Daddy” został napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany przez Neala Kelleya i Jono Shermana i miał ponownie połączyć Sardarova ze swoją współgwiazdą „Chicago Fire” Mirandą Rae Mayo – strona filmu na Indiegogo nie zawiera jej w obsadzie, chociaż jest nie wiadomo, czy formalnie wycofała się z projektu. Sardarov, który wystąpi w filmie jako Sebastian, wraz z resztą obsady zabrał się do Indiegogo, aby poprosić o darowizny, które pomogłyby pokryć koszty postprodukcji projektu, takie jak montaż filmu i dźwięku, reklama i marketing.

Niestety, w chwili pisania tego tekstu „Daddy” nie ma daty premiery. Sardarov zdecydowanie szlifuje swoje umiejętności aktorskie, wypróbowując wszystko, od dziwacznych filmów niezależnych po nikczemne role. Nie możemy się doczekać, co dalej z jego karierą.

Czy ten post był pomocny?