Skip to content

Co naprawdę myśli Sig Hansen z Deadliest Catch o mężu Mandy Clarku?

16 de październik de 2022
l intro 1665462979

Sig Hansen uśmiecha się

W 13 odcinku „Zdrowaś Maryjo, pełen kraba” „Deadliest Catch” majster Clark Pederson poprosił kapitana Siga Hansena o zgodę na poślubienie jego pasierbicy, Mandy Hansen. A jeśli uważasz, że Sig Hansen nie jest typem ojca, który mocno chroni swoją córkę, to najwyraźniej nigdy nie widziałeś serialu. Sig jest zaskoczony, ponieważ nie wiedział, że relacje Pedersona z jego córką posunęły się tak daleko. Pederson powiedział później magazynowi swojej macierzystej uczelni, Washington State University, że prośba o rękę córki Sig Hansen była z pewnością przerażająca, ale nie była to najstraszniejsza rzecz, jakiej kiedykolwiek doświadczył na łodzi do połowu krabów. Najwyraźniej była co najmniej jedna burza, która przestraszyła Pedersona nawet bardziej niż ojca jego dziewczyny.

Mandy Hansen poślubiła Pedersona i 10 listopada 2021 r. urodziła pierwszą córkę pary, Sailor. W wywiadzie dla People Mandy wyjaśniła, dlaczego wybrali to imię. „Chcieliśmy czegoś, co odzwierciedla skandynawskie dziedzictwo naszej rodziny, a także nasz styl życia i zawód” – powiedziała w gazecie wkrótce po porodzie. „Mój mąż i ja pracujemy na Morzu Beringa na Alasce jako komercyjni rybacy krabów, więc nazwanie naszej córki Sailor Marie jest idealnym rozwiązaniem”.

Co więc Sig Hansen myśli o Pedersonie, który przeszedł od majtka do zięcia kapitana?

Sig myśli, że jest pełen szacunku i szczery

Sig Hansen zajęło cały odcinek, aby zdecydować, czy udzieli błogosławieństwa Clarkowi Pedersonowi, czy nie, ale oczywiście w końcu to zrobił. W odcinku, w którym podejmuje decyzję, zatytułowanym „Zatruty na morzu”, Hansen wyjaśnia, co myśli o mężczyźnie proszącym o poślubienie jego córki. „Moja żona myśli o nim jak o nim w świecie” – przyznaje Sig. – Ja też. Jest bardzo szanowany i szczery, jak widać. Dalej mówi, że myślał, że para może się pobrać trochę za wcześnie, ale to nie jest jego miejsce, by cokolwiek mówić. „Ale daje to również moc, by trochę się z nimi pobawić” – dodaje kapitan z radosnym uśmiechem.

Sig Hansen i jego zięć najwyraźniej dogadują się teraz na tyle dobrze, że nawet razem wpadają w kłopoty. Według Seattle Times, w maju 2017 r. zarówno Sig, jak i Pederson brali udział w incydencie, w którym obaj pluli na swojego kierowcę Ubera podczas sporu o płatność, a Hansen nawet wyszedł, by kopnąć drzwi, pozostawiając wgniecenie. Policja powiedziała, że ​​obaj mężczyźni wyglądali na pijanych. Hansen został aresztowany za incydent i nie przyznał się do winy, po czym sędzia nakazał mu powstrzymać się od używania narkotyków lub alkoholu. Tak więc, o ile Sig może szanować swojego zięcia, być może najlepiej byłoby, gdyby w przyszłości nie upili się razem.

Czy ten post był pomocny?