Skip to content

Co Julie Bowen (Claire Dunphy) robiła od czasu zakończenia współczesnej rodziny

7 de maj de 2023
l intro 1682893012

Seriale telewizyjne

Rozmowa Claire Dunphy

Próba utrzymania w ryzach rodziny złożonej z trzech nastolatków i całego Phila Dunphy’ego (Ty Burrell) nie jest prostym zadaniem, co jest częścią tego, co stawia Claire Dunphy (Julie Bowen) w swojej własnej lidze, jeśli chodzi o matki z sitcomów.

Nie ma włosa nie na miejscu, gdy Claire jest w pobliżu. Podczas gdy jej wychowanie było świadkiem dzikiego i wolnego życia, kolej Claire jako matki sprawiła, że ​​stała się zupełnie inną bestią. Matka rodziny jest dobrze znana ze swojej spiętej i kontrolującej natury, co w humorystyczny sposób koliduje z bardziej zen nastawieniem jej męża. Niemniej jednak Claire wie, co robi ze zdolnością pomagania swojej rodzinie w wyjściu z niemal każdej trudnej sytuacji i za to ją kochamy. Oprócz tego podejmuje wiele ambitnych przedsięwzięć poza obowiązkami rodzinnymi, od ubiegania się o mandat radnego miejskiego po objęcie stanowiska starszego wiceprezesa ds. łańcucha zaopatrzenia biurowego.

Koniec „Współczesnej rodziny” w 2020 roku mógł oznaczać koniec nieszczęść Claire, ale na szczęście było daleko od końca czasu Julie Bowen na naszych ekranach.

Bowen nadal kopie go w kategorii komedii

Od zakończenia „Współczesnej rodziny” Julie Bowen była bardzo zajęta kilkoma znaczącymi rolami. W jej pierwszym dużym projekcie po przebojowym serialu ABC ponownie spotkała się z Adamem Sandlerem, współpracownikiem z planu „Happy Gilmore”, by dołączyć do obsypanej gwiazdami komedii horroru Netflixa „Hubie Halloween”. Film, w którym występują także Kevin James, Kenan Thompson, Maya Rudolph i Steve Buscemi, opowiada o słabszym pracowniku delikatesów Hubie Dubois (Sandler), który musi ocalić swoje miasto Salem w stanie Massachusetts przed nadchodzącym zagrożeniem. W filmie Bowen wciela się w ukochaną Hubiego, Violet Valentine, która ostatecznie wychodzi za niego za mąż.

Życiorys Bowena nadal będzie w dużej mierze skłaniał się ku komedii. W 2021 roku zakończyła swój czas w „DuckTales” jako powracająca postać Penumbra, a następnie pojawiła się w odcinku 11. sezonu serialu HBO „Curb Your Enthusiasm”. W następnym roku Bowen użyczyła swojego głosu „American Dad” jako Trashelle w odcinku 17 sezonu „Langley Dollar Listings”.

Zagrała dwie podobne matki w dwóch bardzo różnych filmach

Płacząca Patricia Cavell

Bez względu na to, gdzie pojawi się Julie Bowen, fani zawsze będą pamiętać ją jako rozsądną matkę z „Współczesnej rodziny”. Ale chociaż pozornie zostawiła postać za sobą, gdy serial zakończył się w 2020 roku, w następnym roku aktorka nieco powróciła do swoich matczynych sposobów w dwóch rolach filmowych, w których jej bohaterowie przeszli przez podobne zmagania.

Po raz pierwszy zagrała we wstrząsającym dramacie „The Fallout” jako matka Patricia Cavell. Zmartwiona rodzicielka stara się porozumieć z córką, Vada (Jenna Ortega), po strzelaninie w szkole, która pozostawia licealistę wystarczająco wstrząśniętym. Wielokrotnie nagradzana premiera filmu South by Southwest spotkała się z ogromnym uznaniem, dzięki czemu film stał się hitem transmisji strumieniowej, gdy rok później pojawił się w HBO Max.

Kolejny występ Bowena miał miejsce w bardziej beztroskim filmie Netflixa „Mixtape”. Komedia, której akcja toczy się w 1999 roku, przedstawia gwiazdę Bowena jako Gail, kierowcę USPS i babcię młodej Beverly (Gemma Brooke Allen). Tutaj Bowen odgrywa podobną rolę jako rodzic pomagający dziecku przejść przez trudny okres, ponieważ rodzice Beverley zmarli dawno temu. Czarujący film zdobył uznanie krytyków, którzy przyznali mu 100% oceny na Rotten Tomatoes.

Czy ten post był pomocny?