Skip to content

Chris Rock Special ląduje na 7. miejscu listy Top 10 Netflix w USA — i to z zaledwie jednym dniem oglądania

8 de marzec de 2023
chris rock inset 2

Przełamanie milczenia Chrisa Rocka na temat tego, jak Will Smith uderzył go podczas zeszłorocznej gali rozdania Oscarów, przyciągnęło w miniony weekend przyzwoitą liczbę gapiów.

Specjalna komedia stand-up Chris Rock: Selektywne oburzenie zadebiutował na 7. miejscu amerykańskiego rankingu programów telewizyjnych Netflix w tygodniu od poniedziałku 27 lutego do niedzieli 5 marca — co oznacza, że ​​sobotni program na żywo miał niewiele więcej niż cały dzień kwalifikowalności w porównaniu z innymi programami które zajmowały wyższą pozycję i były obecne dłużej.

Taryfa Netflix plasuje się wyżej niż Selektywne oburzenie za tydzień były Banki Zewnętrzne Sezon 3 (na 1. miejscu), Murdaugh Murders: Południowy skandal: seria limitowana, Idealne dopasowanie Sezon 1, Banki Zewnętrzne Sezon 1, Banki Zewnętrzne Sezon 2 i niedawno wydany Seks / Życie Sezon 2.

Dopełnieniem 10 najlepszych amerykańskich programów telewizyjnych Netflix było Zła strona torów Sezon 2 (na 8. miejscu), Tryptyk Sezon 1 i Żonaty od pierwszego wejrzenia Sezon 12.

Rock użył specjalnego stand-upu — w końcu, to znaczy głównie w ostatnich minutach – aby zastanowić się nad The Slap, przyznając: „Rok temu zostałem spoliczkowany na pieprzonych Oscarach przez tego skurwysyna, a ludzie pytają:” Czy to bolało? To Nadal boli! W uszach dzwoni mi „Summertime”!”

Rock stwierdził dalej, że „Will Smith praktykuje selektywne oburzenie” (ergo tytuł programu specjalnego). „Ponieważ wszyscy wiedzą, co się, do cholery, stało”, to naprawdę przyprawiło Smitha o zawrót głowy. „Nie miałem żadnych” uwikłań ”- powiedział Rock, odnosząc się do publicznie potwierdzonego romansu Jady Pinkett Smith z piosenkarzem R&B Augustem Alsiną. – Zraniła go bardziej niż on mnie, dobrze?

„Wszyscy na świecie nazywają go ab-h” – kontynuował Rock. „Próbowałem zadzwonić do skurwysyna i złożyć mu kondolencje; on mnie nie odbiera… Wszyscy nazywali go ab-h. Wszyscy! Wszyscy! A w kogo uderza? Ja!”

Czytelnicy TVLine przyznali godzinnemu stand-upowi średnią ocenę „B+”.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?