Skip to content

Chloe Zhao potwierdza, że ​​Marvel’s Eternals będzie się świetnie bawić

12 de październik de 2021
l intro 1634044342

W listopadzie do Marvel Cinematic Universe dołączy zupełnie nowa grupa superbohaterów. Z niesamowicie utalentowaną obsadą, w skład której wchodzą Gemma Chan, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lia McHugh, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, Barry Keoghan, Don Lee, Harish Patel, Kit Harrington, Salma Hayek i Angelina Jolie, „Eternals” Marvela jest mają wywołać wstrząsy w świecie, który pokochaliśmy, a reżyserka Chloe Zhao ujawniła, jak wielkie będą.

W rozmowie z Fandango, zdobywca Oscara za „Nomadland” ujawnił, że nadchodząca historia, która przez cały ten czas biegnie obok MCU, co zaskakujące, będzie tą, do której każdy nowicjusz MCU może wpaść bez zwykle wymaganego oglądania ponad 20 filmów wcześniej . „Film jest zupełnie sam” – powiedział Zhao. „Jeśli wiesz, że połowa wszechświata zniknęła i wróciła, to wszystko, co musisz wiedzieć, aby obejrzeć ten film. Ale to, co wydarzy się w tym filmie, będzie miało ogromny wpływ na przyszłość”.

Eternals to drugi pod względem długości film MCU

Nawet biorąc pod uwagę ten drobny problem zmieniający wszechświat, Zhao ujawniła, że ​​historia, którą opowiada, jest nadal poważna i wymaga ogromnego czasu działania, aby to zrobić. Z „Eternals” składającym się z prawie dwukrotnie większej liczby postaci niż oryginalna drużyna Avengers, Zhao ujawnił Fandango, że w tej opowieści jest dużo więcej niż niektóre filmy, które ją poprzedziły. Trwający ponad dwie i pół godziny to najdłuższy film w Marvel Cinematic Universe, a „Avengers: Endgame” wciąż znajduje się na szczycie listy. „Wiesz, to dziesięć postaci, Niebiańscy i 7000 lat” – wyjaśnił Zhao. „Dużo się dzieje.”

Cokolwiek zobaczymy w nadchodzącym filmie, Zhao ujawnił, że może to potrwać dłużej, potwierdzając, że będziemy mieli jeszcze więcej do zobaczenia w domowej wersji filmu: „Możesz zobaczyć kilka [more content], tak”. To zrozumiałe, ponieważ film „Eternals” aż prosi się o długi czas oglądania. Możemy tylko czekać i zobaczyć, jak to wszystko się rozwinie, gdy film pojawi się 5 listopada.

Czy ten post był pomocny?