Skip to content

Chip i Joanna zyskują na tym, jak rozwinęli się z programu majsterkowania do lenna medialnego: „Jesteśmy po prostu sobą”

22 de maj de 2023
joanna gaines

To nie był rodzaj plusku, jaki chcieli zrobić Chip i Joanna Gaines. Podczas rocznicowej podróży do Meksyku w 2021 roku Chip Gaines pomyślał, że fajnie byłoby opublikować film, na którym jego ubrana w bikini żona nurkuje tyłem do basenu. „Musiałem ją trochę błagać” — wspomina, zanim opublikował wideo i kilka innych zdjęć z ich słonecznych wakacji na Instagramie. „To było takie zabawne. Myślałem, że nikogo to nie obchodzi.

Och, ale zrobili. Niemal z dnia na dzień zdjęcia stały się wirusowe i zostały zebrane przez publikacje, takie jak magazyn People. „Moi przyjaciele zaczęli wysyłać mi zrzuty ekranu, na których jestem w tym kostiumie kąpielowym” — mówi Joanna. „A ja na to:” Och, OK. Odnotowany. Nie rób tego. Nie wiem, czy jest to coś, do czego można się przyzwyczaić. Czujemy się, jakbyśmy byli całkiem normalnymi ludźmi z Waco”.

Ale „normalni” ludzie w Teksasie zwykle nie zamieniają prostej pasji polegającej na przekształceniu domów w wielomilionowe imperium. W ciągu zaledwie dziewięciu lat para przestała prowadzić HGTV Poprawka do współpracy z Warner Bros. Discovery w celu uruchomienia sieci Magnolia w 2022 r. Rodzice pięciorga dzieci są również jedynymi właścicielami szerszego lenna Magnolia, które obejmuje centrum handlowe w Waco, restauracje, domy do wynajęcia na wakacje, linię towarów opartą na Target i ich Magnolia Journalmagazine.

„Myślę, że to, co było w nas fajne – iz czego jestem dumny – wraca do tego rodzaju naiwnej postawy, kiedy weszliśmy w to. Nie patrzyliśmy na coś, co naszym zdaniem odniosło sukces, a potem próbowaliśmy to naśladować; spróbuj go odtworzyć” – mówi z dumą Chip Gaines. „Tak więc, jeśli jesteśmy destrukcyjni, to dlatego, że jesteśmy całkowicie oryginalni i całkowicie autentyczni. A potem nawet słowo autentyczny, zwłaszcza w ciągu ostatnich trzech do pięciu lat, jest trochę jak knebel. Stało się własnym sloganem lub reklamą: „Och, poczekaj, aż spotkasz tę parę! Są naprawdę autentyczne! A potem wszystkie rzeczy, które je poprzedzały, są dokładnie tym, co próbują odtworzyć. Jesteśmy po prostu sobą.”

Pokora jest silna w tych energicznych przedsiębiorcach, zwłaszcza w świetle decyzji dyrektora generalnego Warner Bros. „Śmiejemy się” — mówi Chip Gaines o tym, jak Poprawka powtórki można teraz znaleźć obok niektórych z największych programów telewizyjnych, jakie kiedykolwiek powstały. „Byliśmy jak, co? Być z Rodzina Soprano no i czy to jest Najmniejszy z nas?”

Ostatni z nas”- odpowiada jego żona. „Jesteśmy Najmniejszy z nas”.

„Tak, czujemy się najmniejsi z nas” — śmieje się Chip. „Ale będąc w towarzystwie tych legendarnych scenarzystów i producentów, oto nasza mała rodzinna sieć zszyta z tyłu. Czujemy się jak mucha na tylnym końcu słonia”.

Ledwie. Magnolia Network jest już na liście 50 najlepszych sieci kablowych wśród kobiet w wieku 18+ i może pochwalić się ponad 600 godzinami autorskiego programu obejmującego całą Poprawka biblioteka, Stół Magnolia z Joanną Gaines, Mistrzowie kabiny Maine, Zagubiona kuchnia, Domowy, Restoration Road z Clintem Harpem i więcej. Zadebiutował także dwoma rekordowymi programami w 2022 roku: Fixer Upper: Witamy w domu (9,2 mln widzów) i Fixer Upper: Zamek (4,5 mln widzów).

Oznacza to, że apetyt na programowanie w zakresie majsterkowania nigdy nie był większy, dlatego Gaines nie mogą się doczekać kolejnego wielkiego przełomu.

„Kiedy myślisz o tych ujawnieniach, to tak, jakby wszyscy myśleli, że musi być coraz większy” — mówi Joanna Gaines. „Zwłaszcza w dzisiejszym świecie, w jaki sposób możemy zapewnić ludziom treści, które są rzeczywiście osiągalne? W jaki sposób pokazujemy ludziom treści, z którymi można się identyfikować, a które wciąż są bardzo inspirujące i pomocne dla widzów? Myślę, że bardziej niż wielkie odkrycia, największe wyzwania są w tych mniejszych przestrzeniach, gdzie masz budżet w wysokości 10 000 $ i weekend na zrobienie tego. Myślę, że z ekonomią i wszystkimi rzeczami, które się dzieją, więcej tych projektów, które zostały zmniejszone, może nadal być pięknych”.

Innymi słowy, nie zawsze musisz iść na całość, aby zrobić plusk.

Czy ten post był pomocny?