Skip to content

„Chariot”: nowy, trippy zwiastun z Johnem Malkovichem w roli Złowrogiego Doktora

24 de wrzesień de 2022
chariot

Rydwan to thriller science-fiction o korporacji i ekscentrycznym lekarzu (John Malkovich), który nadzoruje proces reinkarnacji, oraz o młodym mężczyźnie (Thomas Mann), który staje się usterką w systemie, gdy spotyka kobietę (Rosa Salazar). kochany w poprzednim życiu.

Saban Films właśnie opublikowało nowy zwiastun nadchodzącego filmu – pełen tripowych, psychodelicznych obrazów i przepełniony niesamowitą atmosferą.

W zwiastunie widzimy Malkovicha jako złowrogo wyglądającego lekarza, który wyjaśnia, że ​​pochodzenie wynalezienia procesu reinkarnacji jest nadal tajemnicą i że od czasu do czasu pojawia się „usterka” w systemie. Widzimy wtedy bohatera Manna, Harrisona Hardy’ego, który szuka pomocy u doktora Karna po serii dziwacznych snów, które miał po spotkaniu z dziewczyną.

ZWIĄZANE Z:

15 najlepszych podwodnych filmów science fiction, które musisz obejrzeć

Zwiastun staje się coraz ciemniejszy i ciemniejszy, gdy zanurzamy się w głowie Harrisona, który nieustannie niepokoi się swoimi snami i niecierpliwie szuka ich ukrytego, głębokiego znaczenia, zdeterminowany, aby znaleźć związek, jaki ma z młodą kobietą. Niezwykle podejrzliwy dr Karn mówi Harrisonowi, że po prostu ma „bardzo rzadki stan”i że będzie potrzebował szczególnego”leczenie ”, aby się go pozbyć.

Mann jest najbardziej znany z roli w Ja, hrabia i umierająca dziewczynaale także za role w niedawno wydanych filmach fabularnych, takich jak Halloween zabija, Kong: Wyspa Czaszki oraz Dama i włóczęga. Malkovich pojawił się w wielu filmach podczas swojej bogatej kariery, ale jest szczególnie ceniony za rolę w: Będąc Johnem Malkovichem, Spal po przeczytaniuoraz dwa filmy, za które był nominowany do Oscara – Na linii ognia oraz Miejsca w sercu.

Rydwan staje się dostępny 15 kwietnia i można go oglądać w kinach, w wersji cyfrowej lub na żądanie. Zobacz zwiastun poniżej:

  • Melody staw Melody staw

    Filmofil i początkujący pisarz. Od wczesnego dzieciństwa uwielbiała oglądać filmy i marzyć o magicznych światach, w które ją wprowadzili. Ma tendencję do nadmiernej analizy postaci i często szuka ukrytych symboli. Lubi każdy gatunek, ale na zawsze pozostanie zakochany w fantastyce.

Czy ten post był pomocny?