Skip to content

Chainsaw Man: ujawniono aktorów głosowych i personel

5 de sierpień de 2022
E45h95CXIAEJLr2

Człowiek z piłą łańcuchową to seria manga, która istnieje od 2018 roku, a w 2022 roku w końcu zobaczymy ją zaadaptowaną w formie anime. Człowiek z piłą łańcuchową to jedna z dziwniejszych serii, jakie napotkasz w swoim życiu, ale to czyni ją tak wyjątkową i dlatego ta seria stała się tak popularna. Adaptacja anime była do niedawna planowana na nieznaną datę premiery w 2022 roku, ale ostatnio potwierdzono, że serial zadebiutuje w październiku 2022 roku. zamierzam je wam przedstawić.

Człowiek z piłą łańcuchową personel anime

Zaczniemy od tego:

Tak, tak, widzicie to – trzeci zwiastun nadchodzącego Człowiek z piłą łańcuchową Seria anime została wydana i ostatecznie potwierdziła, że ​​anime ukaże się za kilka miesięcy, w październiku 2022 roku. Zwiastun ujawnił wiele nowych scen, ale także informacje zza kulis, w tym obsadę i personel. Skład nadchodzącego anime przedstawia się następująco:

Dyrektor: Ryu Nakayama
Scenariusz: Hiroshi Seko
Projektowanie postaci: Kazutaka Sugiyama
Dyrektor Akcji: Tatsuya Yoshihara
Muzyka: Kensuke Ushio
Producent animacji: Keisuke Seshita

Jest to w zasadzie lista wszystkich odpowiednich członków załogi nadchodzącej Człowiek z piłą łańcuchową anime, a teraz zobaczymy głosy za postaciami.

Człowiek z piłą łańcuchową aktorzy głosowi

Jak dotąd ujawniono tylko czterech głównych bohaterów, a obecnie znamy ich japońskich aktorów głosowych. W nadchodzących tygodniach z pewnością pojawi się więcej nazw i na pewno zaktualizujemy artykuł w miarę ich pojawiania się. Obecnie sytuacja wygląda tak:

Postać Aktor głosowy
Denji Kikunosuke Toya
Makima Tomori Kusunoki
Moc Shogo Sakata
Aki Hayakawa Fairouz Ai

Denji

Aktor głosowy: Kikunosuke Toya

Po zerwaniu kontraktu z Pochitą, Denji przekształcił się w pełnego diabła. W tej formie Denji ma niesamowitą szybkość i siłę, zdolną do pokonania wielu hybrydowych diabłów w ciągu kilku sekund. Chociaż wykazano, że odniósł obrażenia, a nawet spowolnił, został wysłany do piekła i wyrzucony w kosmos, te działania zatrzymały go tylko na kilka minut, zanim wrócił bez szwanku.

ZWIĄZANE Z:

15 najlepszych postaci z piły łańcuchowej w rankingu

Jego ogromna moc jest jeszcze bardziej widoczna w piekle, ponieważ sugeruje się, że pokonał każdego zamieszkującego tam demona. Makima powiedział, że zabił ich 26 razy w tej formie. Formie wydaje się brakować osobowości i świadomości Denjiego, chociaż wykazano, że zachowuje pewne wspomnienia i często działa zgodnie z nimi. Po pokonaniu przez Makimę, by ocalić Kobeniego, a później uratowanym przez Power, Denji powrócił do swojej normalnej formy i odzyskał przytomność.

***

Kikunosuke Toya to młody japoński aktor głosowy urodzony w 1998 roku. Jego rola Denji in Człowiek z piłą łańcuchową jest jego przełomową rolą, a jego inne ważne role to Osei Kiyoshima in Chłopcy Wiatru!.

Makima

Chainsaw Man: ujawniono aktorów głosowych i personel

Aktorka głosowa: Tomori Kusunoki

Pełna pojemność zdolności Makimy jest w dużej mierze nieznana. Zademonstrowała różne zdolności, które są jej nieodłączne jako diabła lub zapożyczone od innych diabłów. Makima pokazała, że ​​może kontrolować każdą istotę, którą uważa za gorszą, a nawet jest w stanie zmusić ich do zawarcia umów z nią lub innym diabłem.

Wydaje się, że gdy ofiara znajduje się pod jej kontrolą, traci pamięć. Ta umiejętność działa na ludzi, zwierzęta, diabły, diabły i hybrydy. Potrafi kierować moc swoich ofiar, przywołując je za pomocą łańcucha połączonego z jej ciałem. Wykazano, że jest w stanie używać zdolności Angel Devil, Future Devil, Snake Devil, Punishment Devil i Zombie Devil.

W ten sposób można kontrolować nawet zmarłych. Makima była w stanie stworzyć grupę hybryd broni, z których trzy (Reze, Quanxi i Katana Man) były dawnymi wrogami, którzy teraz byli wobec niej przywiązani. Sugeruje to, że Makima może zarówno kontrolować osoby, jak i subtelnie zmieniać ich osobowość.

***

Tomori Kusunoki (Tokio, Japonia, 22 grudnia 1999) jest Japończykiem seiyū który jest obecnie powiązany z agencją Sony Music Artists. Zadebiutowała jako seiyū w 2017 roku. W tym samym roku została obsadzona jako głos Kirary, bohaterki japońskiej gry mobilnej Kirara Fantazja. Jest także głosem głównych bohaterów w Märchen Mädchen oraz Sword Art Online Alternatywa: Gun Gale Online.

W 2019 roku zdobyła nagrodę dla najlepszej nowej aktorki na Seiyu Awards wraz z Manaka Iwami, Coco Hayashi, Riną Honnizumi i Kaede Hondo. Kusunoki od dziecka interesowała się światem rozrywki. W wieku 3 lat zaczęła brać lekcje gry na fortepianie. W latach licealnych była członkinią licealnej orkiestry marszowej i członkiem klubu muzycznego. Była także przewodniczącą samorządu studenckiego.

W drugim roku liceum zainteresowała się anime. Szczególnie lubiła Kobato serial i seiyū portret głównej bohaterki autorstwa Kany Hanazawy, który zainspirował ją do zostania seiyū. Zdecydowała się na udział w przesłuchaniu przeprowadzonym przez agencję Sony Music Artists. Ponieważ obawiała się, że nie przejdzie seiyū przesłuchanie z powodu braku doświadczenia złożyła podanie o stanowisko śpiewaczki.

Skończyło się na tym, że na przesłuchaniu otrzymała nagrodę specjalną. Kusunoki ją zrobił seiyū debiut w 2017 roku, grając drugoplanową rolę w serialu anime Eromanga Sensei. W czerwcu 2017 roku została obsadzona w swojej pierwszej głównej roli jako Kirara w grze mobilnej Kirara Fantazja. W 2018 roku została obsadzona jako Hazuki Kagimura, bohaterka serialu anime Märchen Mädchen. Zagrała także rolę Llenna w serialu anime Sword Art Online Alternatywa: Gun Gale Onlinew którym śpiewa również endingową piosenkę przewodnią „Aby zobaczyć przyszłość”.

Moc

Chainsaw Man: ujawniono aktorów głosowych i personel

Aktorka głosowa: Fairouz Ai

W swojej pierwotnej postaci diabła, Power twierdziła, że ​​obawia się, że inne diabły uciekną przed jej zapachem, ale prawdopodobnie jest to tylko przechwalanie się Mocą. Moc może swobodnie manipulować krwią w jej ciele, aby stworzyć broń. Potrafi również manipulować krwią innych ludzi poprzez bezpośredni kontakt i zapobiegać wykrwawianiu się, chociaż przyznaje, że jest to trudne.

Moc może również zniekształcić zdolności regeneracyjne celu, mieszając jej własną krew. Jako diabeł, Moc może przywracać jej zdrowie, konsumując krew. Jako Krwawy Diabeł może po śmierci zregenerować się z niewielkich ilości krwi, spożywając krew silniejszego diabła. Po pokonaniu Chainsaw Man przez Makimę, Pochita skorzystała z tej umiejętności, wlewając swoją krew do ciała Denjiego, aby ją pochłonąć.

***

Fairouz Aia (ur. 6 lipca 1993 w Tokio) to Japończyk seiyū i piosenkarka. Fairouz Ai rozpoczęła karierę od zdobycia jednej z głównych ról w anime Hantle nan-kilo moteru? w 2019 roku. Stopniowo staje się bezpiecznym zakładem dla nowego pokolenia seiyū. W 2021 roku studio David Production ogłosiło, że Ai jest aktorem głosowym dla Jolyne Kujo, głównej bohaterki Dziwna przygoda JoJo: Kamienny ocean.

W ten sposób stała się pierwszą kobietą, która wypowiedziała JoJo, po pierwszych pięciu bohaterach serii, którzy wszyscy są mężczyznami. Fairouz Ai urodził się w Tokio z japońskiej matki i egipskiego ojca. Została nazwana Fairouz w odniesieniu do libańskiego piosenkarza Fairuz. Ai spędziła część swojego dzieciństwa w Kairze, zanim przyjechała do Japonii. W liceum poznała uniwersum mangi Dziwna przygoda JoJo.

Jej rosnące zainteresowanie serialem skłoniło ją do udziału w sesjach czytania z innymi fanami na Skype. Ai chciał zacząć seiyū kariery, ale początkowo odmówili jej rodzice. Następnie studiowała w szkole projektowania graficznego, po czym przez rok pracowała jako asystentka stomatologiczna. Zaoszczędziwszy trochę pieniędzy, Ai postanowiła zrealizować swoje marzenie i zapisała się do szkoły aktorstwa głosowego.

Aki Hayakawa

Chainsaw Man: ujawniono aktorów głosowych i personel

Aktor głosowy: Shogo Sakata

Moce i umiejętności: Aki ma kontrakt z Klątwą Diabła, który daje mu miecz przypominający gwóźdź. Aby z niego skorzystać, Aki musiałaby znacznie skrócić swoje życie. Aki celuje gwoździem w losowe miejsce na ciele przeciwnika. Następnie wypowiada słowo „ogień”, a ręka Diabła Klątwy pojawia się i uderza tylnym końcem gwoździa, aby zadać obrażenia.

Trzykrotnie dźgając wroga gwoździem, Aki jest w stanie przywołać Diabła Ucieczki, który chwyta wroga i zadaje ogromne obrażenia, zabijając go w tym procesie. Po utracie łaski Lisiego Diabła, Aki został zabrany do Diabła Przyszłości, który jest przetrzymywany przez Służbę Bezpieczeństwa i udało mu się zdobyć kontrakt na wykorzystanie jego zdolności, jeśli pozwoli Diabłu Przyszłości żyć w jego prawym oku.

Aki ma zdolność widzenia na kilka sekund w przyszłość. Używa tej zdolności do przewidywania ataków przeciwnika i odpowiedniego planowania. Aki Hayakawa miał kontrakt z Lisim Diabłem. W zamian za oddanie mu części swojego ciała, Aki mogła użyć swojej mocy w walce.

Aki stracił zdolność przywoływania go po tym, jak lekkomyślnie użył Lisiego Diabła przeciwko Katana Manowi. Aki był w stanie podnieść rękę i wypowiedzieć słowo „Kon”, w którym to momencie pojawiła się głowa Lisiego Diabła i natychmiast wgryzła się w ciało celu, połykając go w całości lub rozcinając na kawałki w miejscu, gdzie krzyżował się z nim ugryzienie Lisiego Diabła.

***

Shogo Sakata urodził się również w 1998 roku i jest młodym japońskim aktorem głosowym, który w swojej filmografii ma na swoim koncie głosy i aktorstwa. Do tej pory jego najbardziej znane role to Gladion z Pokemony i Carbo z Dr.STONE.

Czy ten post był pomocny?