Skip to content

CBS O&O Duopoly Stations rozpocznie transmisję meczów piłkarskich HBCU Go od września

18 de sierpień de 2022
Florida AM Grambling football 2021

Platforma streamingowa Allen Media Group HBCU Go współpracuje ze stacjami duopolu CBS O&O w sprawie ogólnopolskiej umowy przewozowej na sezon sportowy 2022-23. Kluczowe rynki to Los Angeles, Nowy Jork, Filadelfia, Dallas, Atlanta, San Francisco, Boston, Seattle, Tampa, Detroit, Miami i Pittsburgh.

HBCU Go rozpocznie nowy rok piłkarski 3 września od pokazu przedsezonowego, w którym wystąpią najlepsi absolwenci NFL i Black College Hall of Famers oraz absolwenci HBCU. Program telewizyjny w regularnym sezonie rozpoczyna się tydzień później, kiedy Florida A&M będzie gospodarzem Albany State. Zobacz pełną listę gier poniżej.

„Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować z naszymi partnerami z Allen Media Group, aby zapewnić transmisje na żywo meczów piłkarskich HBCU naszym widzom na 12 głównych rynkach” – powiedziała Wendy McMahon, prezes i wicedyrektor CBS News and Stations. „Jako rodowity Luizjana i fan piłki nożnej jestem osobiście i zawodowo dumny, że mogę przyczynić się do tego, że nasze stacje rzucają światło na historycznie czarne uczelnie i uniwersytety oraz studentów sportowców, którzy spełniają swoje marzenia zarówno na boisku, jak i w klasie. ”.

Nagrody Fundacji Shubert Rekord 37,6 mln USD w dotacjach dla dzieł non-profit, 2 mln USD na stypendia HBCU

HBCU GO, który jest dostępny w 60% amerykańskich gospodarstw domowych, niedawno podpisał partnerstwo dystrybucyjne z Southwestern Athletic Conference i Central Intercollegiate Athletic Conference, które przyznaje jej prawa do telewizji kablowej, linearnej, transmisji strumieniowej, transmisji, VOD i PPV do pierwszego NCAA Division 2 Konferencja HBCU wydarzenia sportowe.

„Allen Media Group jest zachwycona, że ​​stacje CBS O&O dołączyły do ​​naszego znakomitego grona partnerów stacji telewizyjnych, aby zwiększyć zasięg wysokiej jakości programów sportowych HBCU GO” – powiedział Byron Allen, założyciel, prezes i dyrektor generalny Allen Media Group. „Jesteśmy dumni, że możemy wzmocnić tych niesamowitych sportowców i HBCU, jednocześnie pomagając finansować edukację tych młodych dorosłych. Teraz fani sportu w całym kraju będą mieli dostęp do najlepszych w swojej klasie gier z amerykańskich HBCU”.

Czy ten post był pomocny?