Skip to content

Carlos Santana odwołuje sześć kolejnych koncertów po upadku sceny w Michigan

9 de lipiec de 2022
211202 carlos santana mb 1448 0e3ad7.webp

AKTUALIZACJA, PIĄTEK, 8 LIPCA: Carlos Santana, wirtuoz gitarzysty, który w tym miesiącu kończy 75 lat, odłoży swoje kolejne sześć koncertów, aby odzyskać siły po upadku na scenie na początku tego miesiąca.

„Z przykrością informuję, że zespół Santana przełożył dzisiejszy występ w Ruoff Music Center Noblesville w stanie Indiana. I odkładamy koncert 9 lipca w Riverbend Music Center w Cincinnati, Ohio; 10 lipca w American Family Insurance Amphitheater – Summerfest Grounds w Milwaukee, Wisconsin; 12 lipca w Pawilonie Muzycznym Walmart Arkansas w Rogers, Arkansas; 15 lipca w pawilonie Dos Equis w Dallas w Teksasie; 16 lipca w Cynthia Woods Mitchell Pavilion w Woodlands w Teksasie – powiedział Michael Vrionis, prezes Universal Tone Management. „Lekarze zalecili, aby pan Santana odpoczął, aby w pełni wyzdrowieć”.

Live Nation będzie honorować wcześniej zakupione bilety na nowe daty, gdy zostaną ogłoszone.

ZAKTUALIZOWANO, 8:02: Legenda gitary Carlos Santa napisał dziś w mediach społecznościowych, że jest „dobry i nie przejmuje się” dzień po tym, jak zemdlał z wyczerpania upałem podczas koncertu w Michigan.

„Wszystkim i wszystkim”, napisał dziś na Facebooku, „dziękuję za wasze cenne modlitwy Cindy i ja jesteśmy dobrzy, po prostu zapominając o jedzeniu i piciu wody, więc odwodniłem się i przekazałem wam wszystkim błogosławieństwa i cuda. ”

Weteran został zabrany do lokalnego szpitala na obserwację po tym, jak zemdlał i „ma się dobrze”, zgodnie z oświadczeniem jego przedstawicieli. Koncert zaplanowany na dzisiejszy wieczór w Burgettstown, PA, niedaleko Pittsburgha, został przełożony.

WCZEŚNIEJ, 5 lipca: Gitarzysta Rock and Roll Hall of Fame, Carlos Santana, lat 74, zemdlał z wyczerpania upałem na scenie na koncercie w Clarkson, MI.

Nagranie wideo z incydentu pojawiło się w mediach społecznościowych, gdzie wielu uczestników koncertów opublikowało wideo muzyka upadającego na scenie w Pine Knob Music Theatre. Szybko wrócił na nogi, chociaż, jak widać, wciąż machał do fanów, gdy był eskortowany ze sceny na szpitalnym noszach, a potem koncert został szybko odwołany.

Legenda gitary Carlos Santana zemdlała na scenie podczas Pine Knob Music Festival w Michigan

— Filip Lewis (@Phil_Lewis_) 6 lipca 2022 r

Santana odbyła w tym roku trasę z soulowo-funkowym zespołem Earth, Wind & Fire, która rozpoczęła się niecały miesiąc temu i potrwa do sierpnia.

Nie ma słowa o tym, co to spowodowało, ale w zeszłym roku przeszedł „nieplanowana procedura serca”, która była na tyle poważna, że ​​odwołała jego występy w grudniu 2021 r. podczas jego rezydencji w Las Vegas House of Blues.

Skomentował sytuację, stwierdzając: „Zamierzam wziąć trochę wolnego, aby upewnić się, że uzupełnię i odpocznę”, powiedział Santana w wiadomości wideo, w której ujawnił, że poszedł do szpitala w sobotę po wystąpieniu dyskomfortu w klatce piersiowej”.

#ŁAMANIE: Carlos Santana właśnie zemdlał na scenie o@Pineknobmusic. Personel medyczny na scenie. Tłum poprosił o modlitwę za niego z powodu „poważnego problemu medycznego”. Zdjęcie przez@LoripinSonFox2 pic.twitter.com/6VqHkBwVIT

— Roop Raj (@rooprajfox2) 6 lipca 2022 r

Erik Pedersen przyczynił się do powstania tego raportu.

Czy ten post był pomocny?