Skip to content

Candace Cameron Bure odpowiada na zamieszanie w związku z jej ostatnimi komentarzami na temat dołączenia do rodziny GAC: „Biorąc pod uwagę toksyczny klimat w naszej kulturze, nie powinienem być zaskoczony”

16 de listopad de 2022
candace cameron bure

Candace Cameron Bure odpowiedziała na cios z jej wywiadu dla Wall Street Journal, w którym wyjaśniła, dlaczego opuściła Hallmark Channel dla sieci Great American Family i jak „utrzyma tradycyjne małżeństwo u podstaw”.

„Chciałabym odnieść się do moich komentarzy na temat programów Great American Family, jak podano w The Wall Street Journal”, zaczęła w długim poście na Instagramie. „Wszyscy mnie znacie, wiecie ponad wszelką wątpliwość, że mam wielką miłość i przywiązanie do wszystkich ludzi. Absolutnie łamie mi serce, że ktoś kiedykolwiek pomyślał, że celowo chcę kogoś obrazić i skrzywdzić. Smutno mi, że media często starają się nas podzielić, nawet wokół tematu tak pocieszającego i wesołego jak świąteczne filmy. Ale biorąc pod uwagę toksyczny klimat w naszej kulturze w tej chwili, nie powinienem być zaskoczony. Potrzebujemy Świąt bardziej niż kiedykolwiek”.

„Jestem oddaną chrześcijanką” — kontynuowała. „Co oznacza, że ​​wierzę, że każdy człowiek nosi w sobie obraz Boga. Z tego powodu jestem wezwany do kochania wszystkich ludzi i robię to. Jeśli mnie znasz, wiesz, że jestem osobą, która kocha zaciekle i bez wyjątku. Moje serce pragnie budować mosty i przybliżać ludzi o krok do Boga, dobrze kochać innych i po prostu być odbiciem ogromnej miłości Boga do nas wszystkich”.

„Do członków mediów odpowiedzialnych za wykorzystanie tej okazji do podsycania płomieni konfliktów i nienawiści mam proste przesłanie: mimo wszystko was kocham. Do tych, którzy nienawidzą tego, co cenię i którzy atakują mnie w Internecie: kocham cię. Do tych, którzy próbowali zamordować moją postać: kocham cię. Wszystkim, którzy to czytają, bez względu na rasę, wyznanie, orientację seksualną czy partię polityczną, łącznie z tymi, którzy próbowali mnie zastraszyć wyzwiskami, kocham was”.

Częścią tego, co wywołało gniew celebrytów, takich jak Hilarie Burton Morgan, Jojo Siwa i Jodie Sweetin, było to, jak powiedziała WSJ, że pary tej samej płci nie pojawią się w filmach GAC. Nawet prezes i dyrektor generalny GLAAD, Sarah Kate Ellis, skomentowała, mówiąc: „To nieodpowiedzialne i bolesne ze strony Candace Cameron Bure wykorzystywać tradycję jako przykrywkę wykluczenia… Bure nie pasuje do rosnącej większości wyznawców, w tym wyznawców LGBTQ, którzy wiedzą, że pary i rodziny LGBTQ zasługują na miłość i widoczność”.

W swoim poście IG (patrz poniżej) Bure twierdzi, że jej obietnice włączenia w projekty GAC nie zostały uwzględnione w artykule WSJ.

„Od dawna chciałem znaleźć miejsce dla programów bardziej opartych na wierze. Jestem wdzięczny, że jestem integralną częścią młodej i rozwijającej się sieci. W moim wywiadzie, który nie został uwzględniony, wyraziłem również, że ludzie wszystkich grup etnicznych i tożsamości mają i nadal będą wnosić wielki wkład w sieć, zarówno przed, jak i za kamerą, do czego zachęcam iw pełni popieram. Nigdy nie interesowało mnie prozelityzm poprzez opowiadanie historii, ale celebrowanie wielkości Boga w naszym życiu poprzez historie, które opowiadam”.

„Bóg, któremu służymy, jest Bogiem szalenie kreatywnym i kochającym. Nie tylko zdobył małą część mojego serca. Zawładnął całym moim sercem. Będzie odzwierciedlony we wszystkim, co robię i mówię; w mojej rodzinie, mojej pracy i moich interakcjach z ludźmi z różnych środowisk. Boża miłość i Boże współczucie są na pierwszym planie. Wszystko to pochodzi z MIŁOŚCI, którą sam Bóg obdarzył ludzkość, dając dar radości i przebaczenia w pierwszy poranek Bożego Narodzenia 2000 lat temu. Właśnie dlatego uwielbiam świąteczne opowieści i dzielenie się prawdziwą pracą i prawdziwym pokojem z milionami ludzi na całym świecie. I kierując się wyłącznie czystą miłością, mam nadzieję, że przyłączycie się do mnie w dzieleniu się Bożą nadzieją dla całego świata w te Święta Bożego Narodzenia”.

Zakończyła wiadomość, mówiąc: „Nazwij to moim świątecznym życzeniem”.

W historii WSJ Bure powiedziała, że ​​​​jej tegoroczna decyzja o przeniesieniu się z Hallmark Channel do Great American Family na początku tego roku była oparta na jej sercu, które chciało „opowiadać historie, które mają za sobą więcej znaczenia, celu i głębi”. Podpisała umowę z GAC, aby opracowywać, produkować i występować w filmach i programach telewizyjnych dla GAC ​​Family i GAC Living. The Pełniejszy Dom star pełniła również funkcję wykonawczą w firmie, nadzorując i kuratorując programowanie.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Candace Cameron Bure (@candacecbure)

.

Czy ten post był pomocny?