Skip to content

Call of the Night, odcinek 12: data premiery, godzina i gdzie oglądać

16 de wrzesień de 2022
CalloftheNight

Yofukashi no Utaznany również jako Zew Nocy, to japońska manga napisana i zilustrowana przez Kotoyamę. Został zserializowany w Shōgakukan’s Shūkan Shonen Niedziela od 28 sierpnia 2019 roku. Anime adaptacja serialu wyprodukowanego przez studio Liden Films miała premierę 7 lipca 2022 roku w bloku programowym Fuji TV noitaminA. Czekając na nowe odcinki anime, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 12 Zew Nocyktóry ma zostać wydany 23 września 2022 roku.

Zew Nocy Odcinek 12 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 12 z Zew Nocy ukaże się 23 września 2022 roku. Tytuł odcinka nie jest znany w chwili pisania tego artykułu. Poprzedni odcinek wyemitowano 16 września 2022 roku. Czasy premiery są następujące:

 • 10:30 czasu pacyficznego letniego
 • 12:30 czasu centralnego letniego
 • 13:30 czasu wschodniego letniego
 • 18:30 brytyjskiego czasu letniego
 • 19:30 czasu środkowoeuropejskiego letniego
 • 23:00 Indie czasu standardowego

To jest oficjalny harmonogram wydań Zew Nocy Odcinek 12, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

ZWIĄZANE Z:

20 najlepszych anime dla nastolatków (aktualizacja z 222)

Zew Nocy Zapowiedź odcinka 12 i spoilery

Fabuła Zew Nocy Odcinek 12 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji przedstawimy zatem podsumowanie ostatniego odcinka, aby przygotować się na to, co nadchodzi:

Yamori wpada na Kikyō, ale Nazuna gwałtownie ją zatrzymuje. Nazuna następnie wykrzykuje, że sama Kikyō potępiła przyjaźń między ludźmi a wampirami. Później Yamori ponownie znajduje Kikyō, więc idą do baru karaoke, gdzie Kikyō wyjaśnia, jak twardzi ludzie potrafią być, co Yamori rozumie. W tym momencie do drzwi puka jeden z jego wielbicieli.

Yamori sprzeciwia się jej zabiciu go, ale wyjaśnia, że ​​jej działania nie są złe, ponieważ jej śmierć nie ma na nią wpływu. Atakuje, ale Yamori staje jej na drodze i ucieka z nim. Yamori dedukuje, że Akihito Akiyama lubi Kikyō i przypomina sobie, jak się poznali po tym, jak znalazła go pijanego na ulicy. Kikyō przybywa i idzie zabić Akiyamę i Yamoriego za przeszkadzanie, ale Nazuna zatrzymuje ją, skacząc na nią.

Akiyama ujawnia, że ​​kiedyś się z nią przyjaźnili, ale przypadkowo się w niej zakochał, co zderzyło się z jej nienawiścią do jej romansu. Kikyō potwierdza to i zgadza się nigdy więcej nie widzieć Akiyamy. Jednak załamuje się płaczem i wykrzykuje, że dobrze się bawiła będąc jej przyjaciółką i chce dalej być jej przyjaciółką. Akiyama następnie oferuje, że zostanie jej potomkiem, na co Kikyō zgadza się i zwraca go. Wszyscy idą na karaoke, aby świętować, a Nazuna wykrzykuje, że ona i Yamori mogą nie spieszyć się.

Gdzie oglądać Zew Nocy Odcinek 12?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Zew Nocy regularnie jest HIDIVE. HIDIVE regularnie oferuje serial poprzez simulcast, ale musisz go obejrzeć po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Zew Nocy również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że HIDIVE nie oferuje Zew Nocy odcinki w każdym regionie świata.

 • Artur S. Poe

  Artur S. Poe

  Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?