Skip to content

Cal Kestis w Obi-Wanie Kenobie? Oto jak może dojść do crossovera!

6 de sierpień de 2022
F217C5B9 857E 4E06 81D3 B499B2777D2F scaled e1653687449430

Star Wars Jedi: Upadły zakon może nie była idealna Gwiezdne Wojny gry, ale był to początek czegoś wspaniałego i niewątpliwie jednego z najlepszych Gwiezdne Wojny gry od lat. Jednak bardziej popularny niż sama gra jest jej bohaterem – młodym Jedi Cal Kestisem, jednym z ocalałych z Zakonu 66. Teraz, z Obi-Wan Kenobi odkrywanie mniej więcej tej samej osi czasu, co Upadły Zakon, czy możliwe byłoby przejście? W tym artykule powiemy Ci, czy możesz spodziewać się zobaczyć Cala Kestisa w Obi-Wan Kenobi małe serie.

O ile wiadomo w tej chwili, Cal Kestis może pojawić się w Obi-Wan Kenobi. Nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, ale mocno zasugerowano crossover między grą a miniserialem, a ponieważ oba z nich rozgrywają się w tym samym okresie, możliwość jest całkiem realna. Połączyłoby to popularną grę z oficjalnym sklepem, co byłoby dobrym posunięciem marketingowym w przyszłości.

W tym artykule ujawnimy wszystkie szczegóły dotyczące możliwego skrzyżowania między Upadły Zakon oraz Obi-Wan Kenobi. Dowiesz się wszystkich oficjalnych wiadomości i plotek dotyczących możliwego pojawienia się Cala Kestisa w miniserialu Disney+ z Ewanem McGregorem. Oczywiście zaktualizujemy ten artykuł, jeśli wyjdzie na jaw więcej informacji.

Czy Cal Kestis pojawi się w? Obi-Wan Kenobi?

The Obi-Wan Kenobi seria jest ustawiona w okresie po Zemsta Sithów, po Rozkazie 66, który przetrwali niektórzy Jedi. I chociaż będzie skupiać się na Obi-Wanie Kenobie, młodym Luke’u Skywalkerze i Darth Vader, seria rozszerzy tradycję, a także przedstawi niesławnych Inkwizytorów Imperium Galaktycznego, którzy, jak wiecie, mieli za zadanie polowanie na ocalałych Jedi.

Grając Upadły Zakonwiemy, że akcja gry toczy się w tym samym okresie, ponieważ podąża za Calem Kestisem w jego przygodach jako ocalały z Rozkazu 66 i cel Inkwizytorów. Czy to oznacza, że ​​możemy zobaczyć Cala Kestisa w Obi-Wan Kenobi małe serie? Czy jest taka możliwość? Pozwól nam zobaczyć.

Aktor Rupert Friend, który wcielił się w postać Wielkiego Inkwizytora w Obi-Wan Kenobi wspomniał, jak bardzo kocha „wszechświat Gwiezdnych Wojen” [has been doing] to przejście” i podał konkretny przykład „przejścia do filmu lub z powrotem do gry”, odnosząc się konkretnie do Upadły Zakongdzie Wielki Inkwizytor występuje jako niewidzialna postać:

„Cóż, to naprawdę dobry punkt, ponieważ jedną z rzeczy, które uwielbiam w obserwowaniu rozwoju i ekspansji uniwersum Gwiezdnych Wojen, jest ta crossover. Widzi postacie, które są w ograniczonym świecie, przechodzą do filmu lub nawet wracają do gry. I myślę, że postacie są tak dokładnie stworzone i tak ekscytujące, że świat poddaje się tego rodzaju crossoverowi.

Przyjaciel kontynuował wywiad, mówiąc, że „będzie całkowicie otwarty na [continuing his portrayal of The Grand Inquisitor]:”

„Więc byłbym na to całkowicie otwarty. Uwielbiałam grać tę rolę i chciałabym zobaczyć, co się stanie, jeśli wejdzie w interakcję. Lub, jeśli przeczytasz jego rodzaj osi czasu, jest kilka naprawdę fascynujących rzeczy, w których zostaje zamieniony w hologram i postanawia skoczyć do własnej śmierci, ponieważ mówi, że są rzeczy gorsze niż śmierć, nawiązując do kary Vadera. I oczywiście nasz okres tego nie obejmuje. Więc jeśli zdecydują się to zbadać, myślę, że byłoby to całkiem ekscytujące”.

Ale Przyjaciel nie jest jedyną osobą, która omówiła tę możliwość. Mianowicie, sam Obi-Wan Kenobi, Ewan McGregor, powiedział nam, jak podczas opracowywania programu musieli „skoordynować się ze sobą”, aby upewnić się, że kanon nigdy nie jest sprzeczny, ponieważ „[couldn’t] mieć postać w naszej historii, która nie istnieje na tej osi czasu w grze wideo:”

„Niesamowitą rzeczą w Gwiezdnych Wojnach jest to, że wszechświat trochę się rozrósł. Kiedy robiłem pierwsze trzy filmy, mieliśmy tylko trzy inne, które w pewien sposób opowiedziały nam, czym jest świat. Teraz są programy telewizyjne, filmy, gry komputerowe, komiksy, kreskówki, powieści, powieści graficzne… nie ma końca opowiadaniu historii w Gwiezdnych Wojnach. A wszystko to musi być ze sobą skoordynowane, więc nie możemy mieć postaci w naszej historii, która nie istnieje na osi czasu w grze wideo. To była część naszego procesu poszukiwania historii do opowiedzenia i myślę, że znaleźliśmy taką, która bardzo zadowoli fanów.

Więc co to wszystko znaczy? Niewiele, przynajmniej nie oficjalnie. Mianowicie Disney ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył możliwości Obi-Wan Kenobi przejście z Upadły Zakon, ale na pewno jest na to miejsce. Oś czasu jest absolutnie poprawna, a historia jest połączona za pośrednictwem Inkwizytorów, a także Dartha Vadera, który, jak wiemy, pojawi się w miniserialu.

Zakończenie Upadły Zakon daje Calowi Kestisowi wiele możliwości podróżowania w dowolne miejsce, a w poszukiwaniu ocalałych Jedi z pewnością mógłby spotkać się z Obi-Wanem Kenobim, jednym z najpotężniejszych Jedi w historii. Tak naprawdę nie spowodowałoby to żadnych niespójności narracyjnych w większej… Gwiezdne Wojny wiedzy i można to łatwo zrobić, więc mamy nadzieję, że Disney ma dla nas kilka niespodzianek.

Ale w tej chwili niewiele wiemy. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak sprawy ewoluują i czy Disney da nam potwierdzenie przed potencjalnym pojawieniem się Upadły Zakon postacie w Obi-Wan Kenobi małe serie. Teraz, gdy już to omówiliśmy, omówmy dodatkowy temat związany z możliwym crossoverem.

Kto mógłby grać w Cala Kestisa? Obi-Wan Kenobi?

Jeśli chodzi o aktora, nie widzimy, dlaczego Disney miałby zmienić aktora z gry. Cameron Monaghan wcielił się w postać Cala Kestisa Upadły Zakoni gdyby była to tylko rola głosowa, Disney prawdopodobnie miałby więcej miejsca na zbadanie innych możliwości. Ale Cal Kestis był wzorowany na Cameron Monaghan w grze, więc ludzie są przyzwyczajeni do widzenia Camerona Monaghana, gdy patrzy na Cala Kestisa.

ZWIĄZANE Z:

Star Wars Jedi: Fallen Order 2: data premiery, zwiastun, fabuła, obsada głosowa i nie tylko

Cameron Monaghan ma za sobą kilka znaczących występów telewizyjnych, w tym jego mistrzowski portret braci Valeski w Gotham, więc nie byłoby dziwne, gdyby powtórzył swoją rolę w grze wideo w formacie live-action. Teraz nie wiemy, czy faktycznie tak się stanie, ale jeśli Disney rzeczywiście zdecydował się na połączenie Upadły Zakon do uniwersum aktorskiego Cameron Monaghan jest jedynym aktorem, którego mogliśmy zobaczyć w tej roli.

Czy ten post był pomocny?