Skip to content

Brit List 2022: Carnival Films Project znajduje się na szczycie listy najlepszych niewyprodukowanych scenariuszy telewizyjnych i fabularnych

14 de listopad de 2022
the brit list logo featured

Serial komediowo-dramatowy z Opactwo Downton producent Carnival Films o ambitnej młodej modelce znajduje się na szczycie tegorocznej brytyjskiej listy najlepszych niewyprodukowanych scenariuszy telewizyjnych i filmowych.

Issy’ego Knowlesa Zachowanie modelu otrzymał siedem rekomendacji, dzięki którym wyprzedzi o dwa razy drugą serię Hat Trick Mercurio oszustwoktóry jest oparty na prawdziwej historii samotnego paryskiego kierowcy karetki, który sfingował swoje bohaterskie zaangażowanie w masakrę w Bataclan w 2015 roku.

Przewiń w dół, aby zobaczyć pełną listę Brit.

Edukacja seksualna Producent Eleven Film ma na liście trzy projekty, a Joi Productions wspierane przez Ringside Studios mają dwa. Korona Producent Left Bank Pictures, należący do ITV Studios Tall Story Pictures, Kudos z Banijay UK i SunnyMarch Benedicta Cumberbatcha również mają swoje projekty. Tylko trzy to cechy.

Curtis Brown ma najwięcej klientów na liście, z pięcioma, przy czym Agencja, Independent Talent Group, Lark Management i Cassorotto Ramsay & Associates reprezentują wiele projektów.

Zainspirowany amerykańską czarną listą prezentacja scenariuszy jest kompilowana co roku na podstawie rekomendacji brytyjskich firm producenckich, agencji talentów, firm sprzedażowych, finansistów, dystrybutorów i nadawców.

Skrypty ponownie potrzebowały co najmniej sześciu rekomendacji do włączenia, a łącznie 19 znalazło się na liście. Prawie połowa pochodziła od pisarek. Podobną liczbę stanowili pisarze z różnych lub niedostatecznie reprezentowanych środowisk – rekord dla Brit List.

„Brit List jest zaangażowana we wspieranie talentów pisarskich pochodzących od brytyjskich pisarzy ze wszystkich środowisk, a ze względu na sposób, w jaki jest skompilowana, działa jak lustro w stosunku do brytyjskiego przemysłu” – powiedziała założycielka Brit List, Alexandra Arlango.

Oto lista:

SIEDEMNAŚCIE REKOMENDACJI

MODEL BEHAVIOR autorstwa Issy Knowles (Curtis Brown)
Producent: Filmy karnawałowe
Formularz: TV
Gatunek: Komedia Dramat

Podsumowanie: Ambitna młoda modelka stawia wszystko na szalę, aby spełnić swoje marzenie o osiągnięciu wielkiego sukcesu, ale zbyt późno odkrywa, że ​​sukces to nie wszystko, czym jest. Po zmierzeniu się z najlepszymi i najgorszymi, jakie branża ma do zaoferowania, musi wybrać życie w kłamstwie w centrum uwagi lub odwrócić się od wszystkiego, co kiedykolwiek znała.

PIĘTNAŚCIE REKOMENDACJI

OSZUSTWA autorstwa Sama Spinksa i Mattiasa Melli (Curtis Brown)

Producent: Hat Trick Mercurio
Formularz: TV
Gatunek: Dramat

Podsumowanie: Czteroczęściowy dramat inspirowany prawdziwą historią samotnego paryskiego kierowcy karetki, który sfingował swoje bohaterskie zaangażowanie w ataki w Bataclan w 2015 roku i jak rozwikłało się to ogromne kłamstwo.

TRZYNAŚCIE REKOMENDACJI

LOCO PARENTIS autorstwa Matthew Jacobsa Morgana (Agencja)

Producent: Joi Productions
Formularz: funkcja
Gatunek: Czarna komedia

Streszczenie: Czarna komedia o queerowym czarnym mężczyźnie po trzydziestce, który desperacko poszukuje swojej roli w życiu, zmagając się z tym, co oznacza rodzina, zwłaszcza gdy spotyka się z grupą uprzywilejowanych białych mam i dzieckiem, które nie jest jego.

MAN LIKE ME autorstwa Richarda Wooda (Curtis Brown)

Producent: Zdjęcia lewobrzeżne
Formularz: TV
Gatunek: uziemione science fiction

Streszczenie: W tym uziemionym pilocie sci-fi niewielka społeczność przybrzeżna doświadcza fali nienaturalnej aktywności, gdy do miasta przybywa tajemniczy nieznajomy.

DWANAŚCIE REKOMENDACJI

BEZ CIEBIE autorstwa Sharmila Chauhan (Dench Arnold)
Producent: Dostępny
Formularz: funkcja
Gatunek: Dramat

Streszczenie: W obliczu śmierci matki Shiv odkrywa rodzinny sekret adopcji wewnątrzrodzinnej. Poddając w wątpliwość własne wyobrażenia o macierzyństwie i miłości do rodzeństwa, jest zmuszona stawić czoła cyklom swojej przeszłości i temu, czy nie dała zbyt wiele ludziom, których kocha.

DWA STAJĄ SIĘ JEDEN by Isaac Tomiczek (Agencja)
Producent: Joi Productions
Formularz: funkcja
Gatunek: Komedia-dramat o dojściu do wieku

Podsumowanie: Wibrujący i podnoszący na duchu komediodramat o dorastaniu, który oddaje ducha „Cool Britannia”, podążając za próbami dwóch sióstr, które próbowały wziąć udział w rzekomym koncercie finałowym The Spice Girls. Uciekając od napiętego życia rodzinnego i małego miasteczka, wyruszają do Londynu na pełne przygód poszukiwanie zadrapań, kaparów i konfliktów przy ścieżce dźwiękowej klasyków britpopu z lat 90.

JEDENAŚCIE REKOMENDACJI

NOCNE PRZESUNIĘCIA Tom Clapham (Niezależna Grupa Talentów)

Producent: Dostępny
Formularz: TV
Gatunek: surrealistyczny dramat komediowy

Streszczenie: Joe i Gemma, dwoje nieznajomych sobie nawzajem, wywracają się do góry nogami, gdy za każdym razem, gdy zasypiają, tworzy się między nimi tajemnicze połączenie. Night Shifts to surrealistyczny komediodramat o uniwersalnym wypadku, jak żaden inny.

DZIEWIĘĆ REKOMENDACJI

GDYBY TO BYŁO INNE, NIE BYŁOBY TAK, autorstwa Ava Pickett (Curtis Brown)

Producent: Dostępny
Formularz: TV
Gatunek: Dramat

Podsumowanie: Po incydencie na przyjęciu urodzinowym najlepsze przyjaciółki Olive, Sorcha i Pamela zasmakowały w sprawiedliwości, rozpoczynając niebezpieczny łańcuch wydarzeń dla chłopców z małego miasteczka w Essex i samych dziewcząt.

STAMFORD HILL autorstwa Evan Placey (Agencja)

Producent: Tall Story Pictures
Formularz: TV
Gatunek: Współczesny thriller kryminalny

Streszczenie: Detektyw inspektor, Yael Rosen, musi wrócić do społeczności chasydów i rodziny, którą opuściła 20 lat wcześniej, aby zbadać sprawę morderstwa młodego mężczyzny w Stamford Hill.

OSIEM REKOMENDACJI

SELF autorstwa Rose Lewenstein (Lark Management)

Producent: Kudos
Formularz: TV
Gatunek: Dramat Komedia

Podsumowanie: Przed trzydziestką Ewa zastanawia się nad swoim życiem i tym, jak nie potoczyło się tak, jak sobie wyobrażała. Uciekając od wspomnień traumy, której doświadczyła jako nastolatka, Eve uświadamia sobie, że może zobaczyć i wejść w interakcję ze swoim 15-letnim sobą.

ANONYMOUS autorstwa Danny’ego McNamara i Lauren McNamara (Casarotto)

Producent: Jedenaście Filmów
Formularz: TV
Gatunek: thriller kryminalny

Streszczenie: William Clarke nie ma pojęcia, jak zaczął uciekać przed życiem w środku nocy ani dlaczego pozornie normalna rodzina próbowałaby go zatłuc na ulicy. Nie ma też pojęcia, dlaczego istnieje grupa anonimowych strażników, którzy w masce jego twarzy popełniają coraz bardziej ambitne zbrodnie. ANONYMOUS to porywający thriller kryminalny, którego akcja rozgrywa się w West Yorkshire, gdzie bezkresne i mityczne wrzosowiska zderzają się z miejską dystopią Halifax.

MIŁOŚĆ W DRUGIM WZROKU by Zina Węgrzynski (Casarotto)
Producent: Jedenaście Filmów
Formularz: TV
Gatunek: Komedia Dramat

Podsumowanie: Nastoletnia wróżka może widzieć przyszłość, ale jej niepokój oznacza, że ​​nie zawsze może ufać temu, co widzi. Teraz musi zastanowić się, co chce zrobić ze swoim życiem, podczas gdy żonglowanie szkołą i nową miłością zainteresuje Teo, jedyną rzeczą, której nie przewidziała.

SIEDEM REKOMENDACJI

WONDERLAND autorstwa Juno Dawson (Mulcahy Sweeney Associates Ltd)
Producent: The Lighthouse Film and Television
Formularz: TV
Gatunek: Dramat YA

Podsumowanie: Na podstawie bestsellerowych powieści Juno Dawson dla młodzieży, Czysty, Targ Mięsa i Kraina Czarów. Pokręcona miejska bajka, w której trzy pozornie niezwiązane ze sobą nastolatki zostają połączone po śmierci osoby z towarzystwa.

DEBRIS autorstwa Matta Hartleya (United Agents)

Producent: Clerkenwell Films
Formularz: TV
Gatunek: Thriller

Streszczenie: Świat małej społeczności rybackiej w Devonshire zostaje wywrócony do góry nogami, gdy na morzu zostaje znaleziona tajemnicza łódź. Thriller prowadzony przez postać, rzucający światło na świat, którego turyści nigdy nie widzą w nadmorskich wioskach, a także na to, jak długo żyją ci, którzy tam mieszkają.

SZEŚĆ REKOMENDACJI

CYRK MYSZY Jodie Ashdown (Berlin Associates)

Producent: Boom
Formularz: TV
Gatunek: Komedia Dramat

Streszczenie: Mrocznie komiczny, tajemniczy dramat o pokojówce hotelowej po sześćdziesiątce, która kocha taksydermię i tęskni za hollywoodzkim romansem. Na jej drodze stoi tylko nudny mąż.

LONG LOST autorstwa Abi Hynes (niezależna agencja talentów)

Producent: SunnyMarch
Formularz: TV
Gatunek: Dramat kryminalny Thriller

Streszczenie: Prezenterka radiowa Anna kontaktuje się ze swoją zrażoną siostrą Sophie, gdy ich mama niespodziewanie sprzedaje dom dzieciństwa z ciałem ich agresywnego ojca, którego zabili, gdy byli nastolatkami, wciąż w nim ukrytym.

PARADISE Liv Little (Lark Management)

Producent: Dostępny
Formularz: TV
Gatunek: Thriller

Streszczenie: Raj jest Strona wyszukiwania poznaje Lenę Waithe Lata dwudzieste; napędzający, kręty thriller LGTBQ+, poruszający teorie spiskowe dotyczące zdrowia, bóle narastania związane z egzystencją po dwudziestce i co to znaczy czuć się bezpiecznym i widocznym jako osoba queer w Wielkiej Brytanii, a wszystko to z odrobiną absurdalnej zabawy Wyjęte noże na dokładkę.

żart o tacie Joshua Robertson i David Abramsky (The Galton Agency & Unrepresented)

Producenci: Eleven Film we współpracy z Bluebird Films
Formularz: TV
Gatunek: Komedia Dramat

Streszczenie: Kiedy Joshua, niepełnosprawny komik, dowiaduje się, że jego narzeczona Jen jest w ciąży, jest w końcu gotowy, by odsłonić swoją duszę na scenie w desperackiej próbie „zrobienia tego”, zanim ojcostwo uderzy. Ale kiedy rzuca wszystko w swoje polowanie na sławę, ryzykuje utratę rodziny.

REZYGNACJA KATE by Will Truefitt (Curtis Brown)

Producent: Dostępny
Formularz: TV
Gatunek: thriller komediowy

Podsumowanie: Kiedy uciskana osobista asystentka jest świadkiem morderstwa swojego odbytego szefa reżysera filmowego, będzie musiała zrobić wszystko, aby przeżyć. Niestety, jej największą przeszkodą może być długoletni chłopak, którego miała rzucić, który teraz nalega, by z nią uciekać.

Czy ten post był pomocny?