Skip to content

Bridgerton: Kolejny ważny członek obsady opuszcza serial przed sezonem 3

30 de styczeń de 2023
Bridgerton Season 3

Lady Whistledown została zgarnięta!

Bridgertona przetrwa kolejne głośne odejście, kiedy powróci z trzecim sezonem jeszcze w tym roku.

Oryginalna członkini obsady, Phoebe Dynevor — która grała Daphne Bridgerton podczas pierwszych dwóch sezonów serialu Netflix Regency — będzie nieobecna w trzecim sezonie. Aktorka sama potwierdziła tę wiadomość w zeszłym tygodniu podczas wywiadu na Sundance Film Festival, gdzie promowała jej nowy film Fair Play.

„Niestety [I’m] nie w sezonie 3” – powiedziała Dynevor Screen Rant, dodając, że może „potencjalnie” powrócić w przyszłych sezonach. W międzyczasie mówi, że „jest po prostu podekscytowana oglądaniem [Season 3] jako widz”.

Odejście Dynevor następuje po odejściu po sezonie 1 jej głównego bohatera ekranowego, Regé-Jeana Page’a (znanego również jako Duke of Hastings Simon Basset). W przypadku Page MIA czas ekranowy Dynevor w sezonie 2 gwałtownie spadł w porównaniu z sezonem 1. W rezultacie jej odwrót w sezonie 3 nie jest całkiem nieoczekiwany. (TVLine skontaktowała się z Netflix w celu uzyskania komentarza.)

Jak informowaliśmy w maju ubiegłego roku, ekranowa siostra Dynevora — inna członkini obsady OG, Ruby Stokes — również nie wróci w sezonie 3. Jej rolę Franceski zagra teraz Hannah Dodd (Anatomia skandalu).

Mówiąc o wspomnianej Lady W, poszukaj rosnącej obecności Penelope w tonie w sezonie 3, aby „tym trudniej było utrzymać jej alter ego Lady Whistledown w tajemnicy”. (Więcej informacji o sezonie 3 tutaj.)

Jess Brownell służy jako showrunner w sezonie 3, zastępując twórcę serialu Chrisa Van Dusena, który pozostaje producentem wykonawczym wraz z Shondą Rhimes.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?