Skip to content

Edukacja seksualna: czwarty członek obsady opuszcza serię Netflix przed sezonem 4

4 de sierpień de 2022
sex education rakhee thakrar leaving

Edukacja seksualnaexodus obsady przed sezonem 4 trwa, ponieważ aktorka Rakhee Thakrar – która gra nauczycielkę szkoły średniej Moordale Emily Sands – jako ostatnia ogłosiła, że ​​nie wróci do serialu Netflix.

„Nie jestem częścią nowej serii. Naprawdę nie mogę mówić o tym, dlaczego” – powiedziała brytyjskiej gazecie Codzienna Gwiazda Niedziela. „Ale jestem bardzo dumny z programu i wdzięczny, że mogłem być częścią czegoś tak ważnego. Nie ma w tym nic złego Edukacja seksualna”.

Netflix nie odpowiedział od razu na prośbę TVLine o komentarz.

Thakrar, który występował jako Emily we wszystkich trzech poprzednich sezonach, jest teraz czwartym Edukacja seksualna członek obsady odejdzie przed czwartym sezonem, który ma ukłonić się w 2023 roku. Inne ekscytujące gwiazdy to Patricia Allison (aka Ola), Tanya Reynolds (Lily) i Bridgerton breakout Simone Ashley (Olivia).

„To po prostu naturalna progresja tych programów” – powiedział Reynolds Radio Times w lipcu. „Kiedy masz tak duże obsady i tak wiele postaci, myślę, że musisz pozwolić kilku starszym postaciom odejść, aby ustąpić miejsca nowszym, co jest absolutnie słuszne, tak jak powinno”.

I chociaż Thakrar nie mówił o przyczynie swojego odejścia, wydaje się, że jest to zgodne z raportowanym resetem kreatywnym sezonu 4, po tym, jak Moordale zamknęło się pod koniec sezonu 3. THRMoordale pozostanie zamknięte w sezonie 4, ponieważ serial przenosi się do innej szkoły, oferując mieszankę nowych i powracających postaci.

Co do kogo? będzie Wróć do sezonu 4, ta lista obejmuje obecnie Asę Butterfield (jako Otis), Gillian Anderson (jako Jean), Ncuti Gatwa (jako Eric), Emmę Mackey (jako Maeve), Connor Swindells (jako Adam), Kedar Williams-Stirling ( jako Jackson), Alistair Petrie (jako Mr. Groff), Aimee Lou Wood (jako Aimee), Mimi Keene (jako Ruby), Chaneil Kular (jako Anwar) i Mikael Persbrandt (jako Jakob).

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?