Skip to content

Brian Quinn z Impractical Jokers opowiada o swoich kameach w Dale w programach telewizyjnych

9 de kwiecień de 2023
l intro 1680663162

Telewizja

Uśmiech Briana Quinna

Chociaż wszyscy są synonimami ich przebojowego serialu truTV, członkowie obsady „Impractical Jokers” przez lata zagłębiali się także w inne formy rozrywki. Oprócz kontynuowania swoich seriali komediowych, występów stand-up na całym świecie, podcastingu i pojawiania się w kinie, wypróbowali także inne przedsięwzięcia na małym ekranie. Na przykład Brian „Q” Quinn (który miał zupełnie inne życie przed „Niepraktycznymi Jokerami”) staje się dość płodną twarzą w telewizji, występując w kilku znaczących tytułach w roli epizodycznej. Do tej pory trzykrotnie zrobił to w roli Dale’a, a fani to zauważyli.

Ostatnio Q pojawił się jako Dale w „Star Trek: Picard”, o którym fan wspomniał mu na Twitterze. „To trzeci występ Dale’a. Ponadto, jeśli śledzisz jego fabułę, luźno przechodzi ona od 12 Monkeys, do MacGuyvera, a teraz do Picarda” – napisał w jego tweeta, potwierdzając, że DaleVerse rzeczywiście staje się rzeczywistością. Showrunner sezonu 2 „Picarda”, Terry Matalas, również dołączył do rozmowy, wyrażając swoje poparcie dla serialu komiksowego będącego kroniką podróży w czasie Dale’a à la „Doctor Who”.

Pomijając dobrze zapowiadający się DaleVerse, fani „Picarda” i „Niepraktycznych Jokerów” nie mogli się doczekać, by zobaczyć, jak Q dołącza do serii „Star Trek”.

Widzowie byli zachwyceni, widząc pojawienie się Q w Star Trek: Picard

Mimo że nie miał wiele do roboty, pojawienie się w serialu tak dużym jak „Star Trek: Picard” musiało być dla Q niesamowitym przeżyciem. Kiedy fani zobaczyli główną funkcję „Impractical Jokers” w odcinku drugiego sezonu „Watcher”, większość nie mogła się doczekać, by zobaczyć, jak dołącza do serii „Star Trek”. „KRZYKAŁEM, KIEDY OGLĄDAŁEM DZISIAJ RANO!” skomentował Redditor u/lifeafterbrady w wątku o występie Q jako Dale, a usunięty użytkownik Reddit nazwał to jak dotąd najbardziej zaskakującym gościnnym występem w programie.

Oprócz licznych komentarzy świętujących debiut Q w „Star Trek”, inni sugerowali, w jaki sposób mogło to potoczyć się inaczej. „Powinni byli sprawić, by grał samego siebie. W ten sposób staje się kanonem, że Brian Quinn z Impractical Jokers w 2024 roku adoptuje psa z Guinan”, napisał u / the6thistari. Jeśli chodzi o u/XtReMe98, mieli nadzieję, że Dale będzie po prostu Q z uniwersum „Star Trek”, udającym kogoś innego. u/Popculturemofo ma podobne zdanie, mając nadzieję, że Dale okaże się częścią Q Continuum.

Chociaż okaże się, czy Dale powróci do świata „Star Trek”, jak teraz wiemy, postać Dale’a może sprawić, że jego obecność będzie odczuwalna wszędzie. DaleVerse naprawdę nie ma ograniczeń.

Czy ten post był pomocny?