Skip to content

Black Knight, z udziałem Kim Woo-bin, data premiery w serwisie Netflix

29 de marzec de 2023
Black Knight Release Date

Netflixa Czarny Rycerz wkrótce zmierza w twoją stronę.

Streamer ogłosił we wtorek, że będzie miał swoją premierę dystopijny serial akcji z Kim Woo-binem w roli głównej Piątek, 12 maja. Netflix udostępnił także oficjalny plakat, który możecie obejrzeć poniżej.

Na podstawie popularnej serii webtoon Lee Yoon-gyuna Rycerz dostawyserial opowiada historię Czarnych Rycerzy, dostawców, „którzy narażają swoje życie, aby transportować niezbędne rzeczy do ludzi w zanieczyszczonym i dystopijnym świecie, w którym egzekwowana jest ścisła hierarchia społeczna”, zgodnie z oficjalnym streszczeniem.

Woo-bin (Nasz blues, białe święta) prowadzi projekt jako uchodźca Sa-wol, znany również jako legendarny dostawca 5-8, „mierząc się z wszechpotężną grupą Cheonmyeong w dystopijnym przedstawieniu Korei zniszczonej przez poważne zanieczyszczenie powietrza, przez co nie nadaje się do zamieszkania bez maski tlenowej”.

„Czułem ogromne szczęście podczas kręcenia tego serialu” — powiedział południowokoreański aktor i model o serialu — i mam szczerą nadzieję, że nasze wspólne wysiłki odbiją się echem na widzach, którzy również będą rozkoszować się każdą chwilą, tak jak ja. ”

Czarny Rycerz występuje także Song Seung-heon (Towarzysz Obiadowy, Wielkie przedstawienie), Kang You-seok (Zemsta, Delikatnie topiąc mnie) i Esom (Kierowca taksówki, Ocal mnie).

Dodatkowo, Gospodarz I Zimne OkoCho Ui-seok jest zarówno reżyserem, jak i scenarzystą. Serial jest produkowany przez PROJECT318.

Oficjalny plakat Czarnego Rycerza

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?