Skip to content

4. sezon YOU z nową, wcześniejszą datą premiery w serwisie Netflix

25 de listopad de 2022
you season 4 release date

Netflix daje TY — zarówno program, jak i ty jako osoba — coś, za co można być dzisiaj wdzięcznym.

Streamer ogłosił, że 4. sezon pokręconego thrillera Penna Badgleya rozpocznie się teraz dzień wcześniej, niż wcześniej oczekiwano. Część 1 będzie miała swoją premierę w czwartek, 9 lutego, a część 2 będzie miała swoją premierę dokładnie miesiąc później, w czwartek, 9 marca.

Jak wcześniej informowaliśmy, czwarty sezon serialu przenosi Joe Goldberga do Londynu, gdzie przyjmuje nowy pseudonim — Profesor Jonathana Moore’a — i bezzasadnie zakochuje się w kolejnej ładnej kobiecie, dyrektor galerii sztuki o imieniu Kate (w tej roli Charlotte Ritchie). Nie martw się, nadal będziemy spotykać się z jego kochanką, bibliotekarką, Marienne (Tati Gabrielle), ale jak większość rzeczy w życiu Joe/Jonathana, ta relacja również staje się bardziej… skomplikowana.

Dodatkowe nowe postacie to Nadia (Nawrócić sięAmy Leigh Hickman), Rhys (Opactwo DowntonEda Speleersa), Phoebe (EastEndersTilly Keeper), Adam (Biały Lotos’ Łukasz Gage), Szymon (DiabłyAidan Cheng), Sophie (Niccy Lin), Gemma (Eve Austin), Connie (Dario Coates) i Blessing (Ozioma Whenu). Kliknij tutaj, aby zapoznać się z indywidualnymi zestawieniami każdego nowicjusza.

„Każdy sezon serialu to nowe miejsce, nowa rozmowa o miłości przez małe L” — powiedziała showrunnerka Sera Gamble TVLine pod koniec 3. sezonu. „Byłabym podekscytowana zrobieniem europejskiego sezonu. Myślę, że to byłoby zabawne. Jedno z pytań, które zawsze zadajemy w tym programie, brzmi: Do jakiej puli uprzywilejowanych dupków chcemy wrzucić Joe? A na całym świecie jest wiele niewykorzystanych basenów, jeśli tylko opuścisz granice Stanów Zjednoczonych”.

Twoje nadzieje na sezon 4 TY? Upuść je w komentarzu poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?