Skip to content

Bill Maher przewiduje, że Joe Biden pokona Donalda Trumpa w pojedynku w 2024 roku; HBO Host Center Stage, gdy CNN wprowadza nową strategię na 21:00

1 de marzec de 2023
cnn maher tapper

„Jeśli będzie to Biden przeciwko Trumpowi, Biden wygra – to dobry zakład”, Bill Maher przewidział Jake’owi Tapperowi dzisiejszej nocy w CNN o potencjalnej rozgrywce w 2024 roku między rywalami z 2020 roku.

„Myślę, że wykonał swoją pracę doskonale… ogólnie rzecz biorąc, przywrócił normalność”. Czas rzeczywisty z Billem Maherem gospodarz powiedział o 46cz POTUS w pierwszej edycji konkursu Czas największej oglądalności CNN we wtorek. „Wcale mi nie przeszkadza, że ​​ma 82, 84, 86 lat” – dodał Maher, przyjmując jedną z czołowych krytyk Joe Bidena. „Mamy do podjęcia ważną decyzję, idźcie do starszych” – powiedział komik z zamachem na społeczeństwo, które nie ceni osób starszych – choć Maher przyznał, że Biden nie był „Jamesem Brownem w Apollo”.

Niegdyś kolczasty komik zauważył, że jeśli ośmioletni Biden nie jest na szczycie listy Demokratów z 24 roku życia, 76-letni Donald Trump ma duże szanse na powrót do Białego Domu.

W najnowszym ruchu szefa CNN, Chrisa Lichta, mającym na celu zmianę marki telewizji kablowej, pojawienie się Mahera rozpoczyna nową wersję automatu o 21:00 ET, który ma stać się kontrprogramem dla eksperta i opiniotwórczego MSNBC oraz dominacji Seana Hannity’ego z Fox News. Dzięki temu korporacyjny kuzyn Maher pozostał prawie na linii, którą fani czasu rzeczywistego HBO słyszą tydzień po tygodniu. Biorąc głównie softballs od Tappera, Maher przedstawił swoje największe hity Trumpa, Bidena, pandemii, zorganizowanej religii, wojen kulturowych, „przebudzenia” i trawki.

W tym kontekście Maher powiedział dziś Tapperowi, że sekret jego wieloletniego sukcesu jest prosty: „Ludzie szukają czegoś, co nie jest skośne”.

„Tak jak w życiu, nie zawsze zgadzasz się ze swoimi przyjaciółmi we wszystkim.”

W swoim wywiadzie Maher, który ostrzegał przed zagrożeniem dla komików z powodu „kultury anulowania”, powiedział także Tapperowi: „Śmieję się, kiedy ludzie mówią mi:” Wiesz, nie można cię anulować. Żartujesz? W ciągu dwóch sekund mogę zostać odwołany. Każdy mógł.

Wielokrotnie przyjmując postawę obronną w kwestiach takich jak prawa osób transseksualnych, rozmowa Mahera z rozbrajająco uprzejmą Ołów frontman był stosunkowo łagodnym startem, ponieważ CNN stara się wypełnić godzinę 21:00 mieszanką dobrze znanych nazwisk i wydarzeń specjalnych, zamiast gospodarza pięć razy w tygodniu. Zamiast tego, według źródeł, osobowości pojawiałyby się raz w tygodniu lub jako promocje. Poszukując widzów i podążając za zatwierdzonym przez Davida Zaslava dyktatem różnych głosów, republikańskich i innych, sieć założona przez Teda Turnera zarzuciła szeroką sieć perspektyw poza wiadomościami.

Nie ogłoszono żadnych solidnych planów, ale w rozmowie z New York Post w zeszłym tygodniu Charles Barkley powiedział, że „próbują sparować Gayle King i mnie”, potwierdzając wcześniejsze doniesienia w Pucku o zainteresowaniu sieci. Wyjaśnił, że nie będzie to codzienny program, podczas gdy King ma kontrakt z CBS.

W międzyczasie Maher został już zatrudniony do wypełniania części nocnych godzin CNN, ponieważ jego Nadgodziny w czasie rzeczywistymrozszerzenie jego serialu HBO, jest emitowane w sieci w piątkowe wieczory.

Jeśli chodzi o nową godzinę 21:00, w czwartek gospodarzem będzie Sara Sidner CNN Primetime: Jill Biden za granicą, przedstawiający spotkanie Arlette Saenz z pierwszą damą podczas jej ostatniej podróży do Afryki. 3 marca Erin Burnett rozmawia z Daszą Nawalną, córką uwięzionego lidera rosyjskiej opozycji Aleksieja Nawalnego w CNN Primetime: Nawalny i koszt przeciwstawienia się Putinowi. Wśród innych gości krytycznego spojrzenia na rosyjskiego prezydenta długoletni prezenter CNN przeprowadzi także wywiad z Danielem Roherem, reżyserem nominowanego do Oscara Nawalny film dokumentalny.

To Tydzień 1.

Czy ten post był pomocny?