Skip to content

Bill Maher porusza się po letniej zastoju w czasie rzeczywistym

6 de sierpień de 2022
Real Time with Bill Maher 2021

To ta pora roku – szkoły nie są otwarte, ludzie są na wakacjach, pogoda jest trochę wilgotna, aw niektórych miejscach wręcz okropna. To już prawie koniec tzw. „psich dni lata”, sennego momentu w kalendarzu, dlatego Billowi Maherowi można wybaczyć nieco meandrujące Czas rzeczywisty Ostatnia noc.

Aktor-reżyser-autor David Duchovny przyszedł wcześnie, aby opowiedzieć o swoim procesie pisania w swojej nowej książce: Zbiornik: powieść. Przyznał, że książka jest słabo zakamuflowaną wersją jego życia. Bardziej interesujące było podejście dawnej gwiazdy „X Files” do UFO, które następnie zostało zwieńczone przez Mahera.

Duchovny porównał UFO do starej strategii „Statek głupców”, zgodnie z którą społeczeństwo wyrzucało przestępców i innych niechcianych na statki wypływające w morze.

Ponieważ większość ziemskich spotkań z kosmitami wiąże się z wierceniem zębów i sondowaniem odbytu, Duchovny przypuszczał, że być może: „Niektóre obce cywilizacje miały dość swoich przestępców seksualnych i dentystów i umieścili ich na międzygalaktycznym statku, a czasami nas otaczali”.

Maher miał bardziej złowieszcze podejście. Był zaniepokojony, że wiele UFO jest najczęściej widywanych przez wyszkolonych pilotów marynarki wojennej. Jego teoria? — Bo właśnie tego chcą zaatakować. Widzą, co mogą zrobić”.

W panelu dyskusyjnym wystąpił Matt Taibbi, autor książki Wiadomości TK na Substack i gospodarzu podcastu „Useful Idiots with Matt Taibbi and Katie Halper” oraz Lis Smith, strateg polityczny i autor nowej książki, Każdy wtorek: polityczna historia miłosna.

Rozmowa dotyczyła ostatnich reklam, które gubernator Kalifornii Gavin Newsom wypuścił na Florydzie, wskazując na zagrożenia dla wolności, jakie stwarza konserwatywna polityka stanu.

Maher zapytał, która partia polityczna wygrywa teraz bitwę o wolność.

„Nie sądzę, aby którakolwiek ze stron dławiła wolność” – powiedział Taibbi.

Smith wciąż obwiniał GOP jako źródło ograniczeń. Twierdziła, że ​​Demokraci opowiadają się za kobietami, decyzjami o ślubie i wolnością posyłania dzieci do szkoły bez postrzelenia. Powiedziała, że ​​doprowadziłoby to do zdenerwowania Demokratów w nadchodzących semestrach.

Maher odepchnął. Zwrócił uwagę na dyktat administracji, aby zaszczepić się podczas pandemii, co kosztowało wielu ludzi pracę. „Nie chcę być podyktowany” – powiedział Maher. „Muszę upierać się, że nie nalegają, jak radzę sobie z moim zdrowiem”.

Taibbi zgodził się, zauważając, że Demokraci są „naprawdę, bardzo słabi” w kwestii wolności słowa. „Jest wielu ludzi, którzy kojarzą Demokratów z usunięciem ich z internetu”. Dodał: „To zupełne przeciwieństwo tego, o czym pamiętam liberalizm”.

Smith, były doradca Pete’a Buttigiega, mówił o rzekomym aktywizmie GOP w celu powstrzymania transpłciowych sportowców przed rywalizacją w kobiecych sportach. Powiedziała, że ​​GOP „znajduje problem i próbuje to zrobić, aby podzielić ludzi. Nie ma dużego zagrożenia, że ​​mężczyźni przejmą kobiecy sport”.

Maher szydził. Mężczyźni wygrywali w kobiecym sporcie. Jest na to wiele przykładów”.

Ostatnie problemy Dave’a Chappelle’a z miejscem w Minneapolis były następne w porządku obrad.

Maher twierdził, że „Demokraci stracili poczucie humoru” i powiedział: „Wyrzucenie Dave’a Chapelle’a wkurzyło mnie. Wtedy ludzie mówią, że anulowanie kultury nie jest rzeczywistością?”

Smith twierdził, że jest po stronie Chappelle’a, ale potem dodał, że walczył ze społecznością transpłciową. „Nie ma nikogo bardziej bezsilnego niż społeczność transpłciowa” – twierdziła.

Maher był szczery. „Odrzucam (to)”, powiedział, ale zauważył: „Możesz mieć taki punkt widzenia, a Dave wciąż może pojawić się w Minneapolis”.

Czy ten post był pomocny?