Skip to content

„Big Brother” ponownie tworzy historię w finale 24 sezonu

26 de wrzesień de 2022
big brother cbs season 24 winner

OSTRZEŻENIE O SPOILERACH DLA ZACHODNIEGO WYBRZEŻA: Ten artykuł zawiera spoilery z finału 24. sezonu Big Brother, w tym zwycięzcę.

Duży brat przeszła do historii dziś wieczorem po ogłoszeniu zwycięzcy 24 sezonu. Taylor Hale została pierwszą czarną kobietą, która wygrała konkurs rzeczywistości CBS. Tamar Braxton zdobyła koronę Gwiazda Wielkiego Brata w drugiej odsłonie.

Hale został zabrany do Final 2 przez członka sojuszu Leftovers, Monte Taylora, eksmitując innego finalistę, Matthew Turnera. W rywalizacji bezpośredniej jury zagłosowało 8-1 na korzyść Hale, co dało jej zwycięzcę 750 000 $. Ameryka również zagłosowała na nią jako na swojego ulubionego gościa sezonu i przyznała jej dodatkowe 50 000 dolarów. Było to również wydarzenie historyczne, ponieważ po raz pierwszy zwycięzca głównej nagrody zbiegł się z ulubionym graczem Ameryki.

Zwycięstwo Hale jest następstwem zwycięstwa Xaviera Prathera w 23 sezonie jako pierwszego czarnego, który zdobył główną nagrodę od czasu, gdy szef CBS George Cheeks ustanowił nowe rozkazy marszowe, aby zapewnić większą obsadę w programach reality show.

„Big Brother” wznowiony na sezon 25 przez CBS

Zwycięstwo Hale’a nastąpiło po sezonie, w którym wyścig stał się problemem w domu. Zawodnik Kyle Capener, który zyskał przydomek „KKKyle” w mediach społecznościowych, zasugerował utworzenie sojuszu całkowicie białych po tym, jak zaczął podejrzewać sojusz członków BIPOC, w tym Hale. Przypomniał sobie sojusz z poprzedniego sezonu o nazwie „The Cookout”, który został utworzony przez grupę czarnych graczy, aby zapewnić zwycięstwo kolorowej osobie. Capener nie miał żadnych oznak, że tego rodzaju sojusz tworzy się w domu i dlatego został uznany za rasistowski przez jego gości i widzów. Dwóch kolegów później zawołało go i ostatecznie przeprosiło, ale wkrótce potem został wyrzucony z gry.

CBS również potwierdziło, że Duży brat został odnowiony na sezon 25 i wróci na nowy sezon latem 2023 roku.

Julie Chen udostępniła wiadomość o nowym sezonie na Twitterze, w której powiedziała: „Wracamy na nasz 25 sezon serialu”.

Cieszymy się, że możemy ogłosić 25. sezon #Duży brat pojawi się na waszych ekranach latem przyszłego roku. Bądźcie czujni. @Cbsbigbrother pic.twitter.com/FqqP0InTLw

— Julie Chen Moonves (@JCMoonves) 26 września 2022

Czy ten post był pomocny?