Skip to content

Benjamin Hollingsworth z Virgin River opowiada o Brady’s Redemption Arc, dokucza nieoczekiwanym zwrotom w 5. sezonie

15 de sierpień de 2022
virgin river season 5 spoilers brady

Co to była za przejażdżka dla starego Dana Brady’ego.

Czwarty sezon Netflix Dziewicza rzeka rozpoczął się z postacią Benjamina Hollingswortha, która niedawno trafiła za kratki za zastrzelenie Jacka w finale drugiego sezonu. (Wiesz, na wypadek, gdybyś zapomniał, jak wolno biegnie czas w tym mieście.) A dni Brady’ego na więziennym dziedzińcu, choć ograniczone, z pewnością były niezapomniane.

„To było dla mnie zdecydowanie pierwsze”, mówi Hollingsworth TVLine o tym, że zostałem napadnięty przez współwięźnia. „Pracowałem nad tym z koordynatorem kaskaderów, co było świetną zabawą. Wymyśliliśmy rodzaj tańca, w którym, miejmy nadzieję, nie widziałeś nadchodzącego cholewki.

Wkrótce ujawniono, że Vince, a nie Brady, był prawdziwym strzelcem, chociaż Hollingsworth ani przez chwilę nie wątpił w jego charakter.

„Wiedziałem, że Brady tego nie zrobił” – mówi. „Po pierwsze, to nie jest postać, którą grałem, ale rozmawiałem też z [previous] showrunner. Robienie z Brady’ego czerwonego śledzia zawsze było częścią planu, ale chcieliśmy, aby publiczność powiedziała: „Nie, to nie może być on! Po prostu zaczęliśmy go lubić!”

Mówiąc o tym, że zacząłem lubić Brady’ego, Hollingsworth zauważa, że ​​romans jego bohatera z Brie jest w dużej mierze odpowiedzialny za jego rozwój osobisty. „Miłość ci to zrobi” – mówi. „Spowoduje, że odkryjesz obszary życia i siebie, których mógłbyś nie mieć inaczej, i zmieni cię jako osobę”.

W rzeczywistości ulubionym momentem Hollingsworth w sezonie 4 był moment, w którym Brady wszedł do pokoju i zastał Brie załamaną i płaczącą. Jak wspomina: „Stawiała czoła traumie swojego przeszłego związku z Domem i widzimy, jak Brady jest wobec niej empatyczny i bezbronny. Otwiera się przed nią, a także słucha. To nie jest coś, co często widzimy od niego.

Ale więzienne kije i fałszywe oskarżenia to dopiero początek. Hollingsworth dokucza, że ​​sezon 5, który jest obecnie kręcony w Vancouver, rzuci jeszcze więcej „niespodziewanych” zakrętów na mieszkańców Virgin River – zwłaszcza z nikczemną Melissą Montgomery na scenie.

“[Fear] to zdrowa emocja, jeśli chodzi o nią”, mówi Hollingsworth o Melissie. „Oczywiście nie knuje nic dobrego, a fakt, że na końcu je kolację z Jackiem i Melem, jest niepokojący”.

Twoje dotychczasowe przemyślenia na temat historii Brady’ego? Wrzuć je w komentarzu poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?