Skip to content

Benjamin Hollingsworth z Virgin River absolutnie uwielbia kręcić w Vancouver

24 de kwiecień de 2023
l intro 1682290687

Telewizja

Brady w ciemnej kurtce

Virgin River to małe miasteczko ze zwartą społecznością, a Dan Brady (Benjamin Hollingsworth) jest jednym z najbardziej niespokojnych mieszkańców miasta. Kiedy nie walczy z Jackiem (Martin Henderson), Kaznodzieją (Colin Lawrence) lub Calvinem (David Cubitt), jest oskarżany o zbrodnie, które mógł popełnić lub nie. Virgin River nie była zbyt łaskawa dla Brady’ego, ale na szczęście aktor, który go gra, uwielbia kręcić serial. Chociaż akcja serialu rozgrywa się w fikcyjnym mieście w północnej Kalifornii, „Virgin River” jest kręcony w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, a Benjamin Hollingsworth absolutnie uwielbia tam pracować.

„O rany, to chyba jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Szczerze mówiąc, nigdy nie przestaje mnie to zadziwiać – te wszystkie małe miejsca, w których można kręcić” — wyjaśnił aktor podczas wywiadu z Parade. „Powietrze jest rześkie i przejrzyste, a woda ma ten piękny turkusowy kolor, który widać na ujęciach z drona w „Virgin River”. Uwielbiam po prostu wychodzić na zewnątrz, biegać i chodzić po szlakach. Uwielbiam spędzać czas nad oceanem lub nad rzeką z moją rodziną”.

Poza uznaniem dla miasta w czasie przestoju, Hollingsworth wierzy również, że duch Vancouver sprawia, że ​​Virgin River wydaje się bardziej realistycznym miejscem. Seria opowiada o wartości społeczności, sentymentie, który rozciąga się na ludzi, którzy pracują na planie.

Benjamin Hollingsworth uważa, że ​​kręcenie w Vancouver dodaje klimatu Virgin River

Wydaje się, że wszyscy znają wszystkich w Virgin River, ale poza odrobiną małomiasteczkowych plotek, większość ludzi, którzy tam mieszkają, jest życzliwa i taktowna. Dobroduszni mieszkańcy Virgin River są jednym z powodów, dla których Mel (Alexandra Breckenridge) decyduje się zostać w mieście na początku serii. To poczucie wspólnoty może wydawać się zbyt piękne, aby było prawdziwe, ale Benjamin Hollingsworth mówi, że atmosfera Virgin River odzwierciedla nastawienie obsady i ekipy serialu.

„Po prostu duch tutaj naprawdę ma poczucie atmosfery Virgin River. Ludzie są niezwykle mili i hojni” – kontynuował Hollingsworth w tym samym wywiadzie. „Nasza załoga jest doskonałym przykładem —[they’re] wszyscy miejscowi w okolicy. Często mówię, że mamy najlepszą załogę, ponieważ są bardzo profesjonalni, ale także przyjaźni i troskliwi. Cały nasz zestaw przypomina mini-Virgin River. Dbamy o siebie nawzajem”.

Chociaż Brady popełnił wiele błędów, dał jasno do zrozumienia, że ​​chce się zmienić. Wygląda na to, że zostanie tutaj na jakiś czas, ponieważ został oczyszczony ze wszystkich wykroczeń, a jego związek z Brie (Zibby Allen) wrócił na właściwe tory. Miejmy nadzieję, że Hollingsworth będzie mógł kręcić w ładniejszych miejscach niż skład drewna w sezonie 5, ponieważ tak bardzo docenia otaczającą scenerię. Jednak nie jest jedynym członkiem obsady „Virgin River”, który kocha Vancouver.

Benjamin Hollingsworth nie jest jedyną gwiazdą Virgin River, która kocha Vancouver

Mel w dżinsowej kurtce i uśmiechnięty

Virgin River to miasto, które wygląda jak wyjęte prosto z filmu Hallmark. To malownicze miasteczko wygląda tak samo pięknie i czarująco, jak przedstawiono w książkach, które zainspirowały serial. To idealne miejsce na odrobinę romansu, co jest świetne dla Mel i Jacka, którzy czują więź w chwili, gdy się spotykają. Odtwórczyni głównej roli Alexandra Breckenridge również uwielbia pracować w Vancouver, i to nie tylko dlatego, że bujne lasy i szemrzące strumyki sprawiają, że każda scena wydaje się jeszcze bardziej magiczna. W wywiadzie dla Narcity Breckenridge wyjaśnił, jak wykorzystanie Vancouver jako tła wpłynęło na atmosferę „Virgin River”.

„Tutaj jest absolutnie oszałamiająco i myślę, że to jego własny charakter w serialu. Dla mnie to miasto i to piękne miejsce, o którym mówimy, że jest Virgin River” – powiedział Breckenridge w punkcie sprzedaży, po czym kontynuował chwalenie wszystkiego, co miasto ma do zaoferowania. „Kolejną rzeczą, którą kocham w Vancouver, jest to, że wszyscy są tutaj bardzo aktywni. W tej chwili jestem w miejscu, gdzie jestem na wodzie, a plaża jest po prostu zatłoczona każdego dnia, a ludzie jeżdżą na skuterach wodnych, są na Paddleboardy, opalają się, grają w siatkówkę. To tylko jazda na rowerze, rolkach, bieganie, i miło jest widzieć ludzi tak aktywnych i używających swoich ciał”.

Umysł stojący za programem zdecydowanie wybrał świetne miejsce do kręcenia, jeśli te komentarze są czymś, na czym można się oprzeć.

Czy ten post był pomocny?