Skip to content

Ben Stiller gotowy do zagrania tytułowych ról w limitowanym serialu „Three Identical Strangers” od Amy Lippman i Sony TV

7 de luty de 2023
strangers

Ben Stiller planuje aktorski powrót z Trzech identycznych nieznajomych, głośny pakiet limitowanych serii, który właśnie trafił na rynek premium/streamingu.

Stiller prowadzi ostatnie negocjacje w sprawie roli głównej i producenta wykonawczego serialu, trwającego od kilkudziesięciu lat dramatu rodzinnego inspirowanego niesamowitą, prawdziwą historią identycznych trojaczków rozdzielonych po urodzeniu. Projekt pochodzi z Partia Pięciu współtwórczyni Amy Lippman, Sony Pictures Television i jej oddział TriStar Television, a także SK Global Entertainment.

Rozgrywający się w Nowym Jorku na przestrzeni kilkudziesięciu lat, Trzech identycznych nieznajomych opowiada historię Bobby’ego Shafrana, Davida Kellmana i Eddy’ego Gallanda, trójki zupełnie obcych sobie osób, które przypadkowo odkrywają, że są identycznymi trojaczkami rozdzielonymi zaraz po urodzeniu. Kiedy radosne spotkanie 19-latków przynosi im międzynarodową sławę, uruchamia również łańcuch niezwykłych i niepokojących wydarzeń.

Stiller ma zagrać wszystkich trzech braci jako dorośli. Jest producentem wykonawczym pod szyldem Red Hour Films obok scenarzysty i showrunnera Lippmana, a także Sidneya Kimmela, Johna Penottiego, Charliego Corwina i Marcy Ross z SK Global, Piersa Vellacotta, Dimitri Doganisa i Tima Wardle’a z RAW wraz z Emmeline Yang Hankins.

Współproducentami wykonawczymi są Mark O’Connor z SK Global, Dan Braun i Josh Braun z Submarine.

Dziesięciolecia zanim genealogiczne strony internetowe pozwoliły adoptowanym osobom znaleźć biologicznych krewnych, Shafran odkrył, że ma brata bliźniaka Gallanda, kiedy natknął się na niego w nowojorskim college’u. Rozgłos wokół sprawy połączył ich z Kellmanem, ujawniając ich jako identyczne trojaczki adoptowane jako niemowlęta przez rodziny z różnych środowisk społeczno-ekonomicznych w ramach badania przeprowadzonego przez psychiatrów z Jewish Board of Guardians.

Po serii wystąpień w mediach bracia zamieszkali razem i otworzyli restaurację, ale ich związek się pogorszył, ponieważ wszyscy trzej zmagali się z problemami ze zdrowiem psychicznym, a Galland popełnił samobójstwo w 1995 roku.

Trojaczki były tematem filmu dokumentalnego, Trzech identycznych nieznajomych, który miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Sundance w 2018 roku, gdzie otrzymał Nagrodę Specjalną Jury za Narrację Dokumentalną. Wyprodukowany przez RAW, wyreżyserowany przez Tima Wardle’a i wyprodukowany przez CNN Films i brytyjską Channel 4, film zarobił na całym świecie 13,5 miliona dolarów.

SK Global Entertainment początkowo współpracowało z RAW, aby przekształcić prawdziwą historię w film fabularny z Anthonym McCartenem jako scenarzystą. Projekt ostatecznie przekształcił się w limitowaną serię i powstał w Sony TV, gdzie Lippman ma długą historię, w tym współtworzenie i produkcję wykonawczą oryginału Partia Pięciu serialu i jego niedawnego restartu, a także producentem wykonawczym Mistrzowie seksu. Jest reprezentowana przez WME i Ziffrena Brittenhama.

Oznacza to powrót Stillera do aktorstwa, który przez ostatnie kilka lat skupiał się głównie na reżyserowaniu i produkcji. Obejmuje to uznany thriller Apple TV+ w miejscu pracy Odcięcie oraz nominowany do nagrody Emmy limitowany serial Showtime Ucieczka z Dannemoryza który otrzymał nagrodę DGA. Trzech identycznych nieznajomych oznaczałoby również rzadką rolę w serialu telewizyjnym, w której wystąpił Stiller, którego aktorstwo koncentrowało się na stronie fabularnej od wczesnych lat 90. Program Bena Stillera.

Granie bliźniaków to tradycyjnie trudne wyzwanie aktorskie, któremu podjęto się w wielu filmach i serialach telewizyjnych, ostatnio przez Marka Ruffalo w limitowanym serialu HBO Wiem, że to jest prawda, za co aktor otrzymał nagrodę Emmy. Stiller przenosi to wyzwanie na nowy poziom z trójką rodzeństwa Trzech identycznych nieznajomych. Jest reprezentowany przez UTA i Gang Tire Ramer Brown & Passman.

Czy ten post był pomocny?