Skip to content

BBC Studios mianuje szefa kreatywnego działu naukowego i traci Matta Forda z producentem społecznościowym Cowshed; Banijay Asia w celu dostosowania formatów Keshet; Lydia Ianni dołącza do Film Mode Entertainment; Huśtawki w górę — Global Briefs

1 de listopad de 2022
Emma Lorenz

BBC Studios Science Unit mianuje pierwszego dyrektora kreatywnego

Atak wąglika oraz Dinozaury: ostatni dzień producent BBC Studios Science Unit jako swojego pierwszego dyrektora kreatywnego dla UK Unscripted. Emma Lorenz dołączyła do Wonderhood Studios i będzie odpowiedzialna za krajową strategię kreatywną oraz zwiększanie popularności tej jednostki w Wielkiej Brytanii w zakresie filmów dokumentalnych, formatów i powracających seriali. Pion produkcji BBC jest kierowany przez Andrew Cohena i dyrektora ds. rozwoju Nicola Cooka. Wraz z dużymi tytułami biletów dla Netlflix i BBC wyprodukowała serię programów finansowanych przez reklamodawców Gotuj sprytnie, mniej odpadów z Wielka Brytyjska Bake Off Sędzia Prue Leith z Channel 4. W Wonderhood, prowadzonym przez byłego dyrektora generalnego Channel 4, Davida Abrahama, była zastępcą dyrektora kreatywnego, pracując przy programach takich jak BBC Three Trump w tweetachKanał 4 Chirurdzy dziecięcy: dostarczanie cudówostatni Super chirurdzy: szansa na życie i BBC One Lotnisko: z powrotem w przestworzach.

Banijay Asia uderza w międzynarodową umowę z Keshet w Indiach

Banijay Asia zaadaptuje formaty skryptowe z izraelskiego Keshet International w Indiach. Pokazy Kesheta obejmują dramaty, takie jak Fałszywa flaga oraz Żółta Papryka (znany jako Słowo A). „Keshet International ma znakomitą bibliotekę treści, a priorytetowe traktowanie wysokiej jakości treści i opowiadania historii z autentycznością doskonale wpisuje się w naszą filozofię” – powiedział Deepak Dhar, dyrektor generalny i założyciel Banijay Asia. „Wspólnie pracujemy nad stworzeniem szeregu programów, które będą nadal poszerzać ofertę treści na naszym rynku”. Keshet widział wcześniej Ojczyzna protoplasta Jeńcy wojenni przerobiony w Indiach jako Bandi Yuddh Ke oraz Piekarz i piękna zamienił się w serię w języku telugu.

Dyrektor BBC Studios, Matt Ford, przenosi się do społeczności w oborze

Cowshed Social, firma zajmująca się produkcją i dystrybucją treści z siedzibą w południowo-wschodnim Londynie, specjalizująca się w odbiorcach z pokolenia Z, zatrudniła dyrektora BBC Studios, Matta Forda, jako dyrektora zarządzającego. W komercyjnym skrzydle BBC był wiceprezesem Commercial, Digital, pracując nad takimi markami jak Najwyższy bieg i Blueya. Był także odpowiedzialny za uruchomienie ramienia 4Studio Channel 4 i był komercyjnym mózgiem stojącym za serwisem społecznościowym Unilad. W Cowshed, które były szefowie Unilad, George Corwin i Ryan O’Shea, uruchomili trzy lata temu, Ford będzie nadzorował nadchodzącą rebranding i napędzał nowy biznes.

treści dla odbiorców „Pokolenia Z” skierowane do partnerów nadawczych, twórców treści i wydawców.

Lydia Ianni dołącza do Film Mode Entertainment jako wiceprezes ds. przejęć i rozwoju

Film Mode Entertainment zatrudnił byłą dyrektor Cohen Media Group Lydię Ianni jako wiceprezes ds. przejęć i rozwoju. W swojej nowej roli Ianni będzie pozyskiwać nowe treści i możliwości własności intelektualnej (gotowe i pakiety) do potencjalnych przejęć i produkcji wykonawczej nadchodzących filmów oraz do reprezentacji praw do sprzedaży. Ianni weźmie również udział w pokazach przejęć w różnych agencjach, weźmie udział w festiwalach filmowych i targach filmowych oraz będzie ściśle współpracować z prezesem FME, Clayem Epsteinem, przy przeglądaniu wszystkich materiałów dotyczących rozwoju, produkcji i możliwości przejęcia. „Cieszymy się, że możemy powitać Lydię w zespole Film Mode. Ponieważ koncentrujemy się na naszym ciągłym rozwoju, jej doświadczenie i reputacja sprawiają, że jest idealnym kandydatem na to nowo utworzone stanowisko” – powiedział Epstein.

Producent filmów „Slow Horses” zatrudnia dyrektorów „The Rising” i „Gangs of London”

See-Saw Films zatrudniło czterech starszych pracowników w swojej brytyjskiej i australijskiej firmie z siedzibą w Londynie. The Powolne konie oraz Zatrzymanie serca producent napiera na serie limitowane i jak dodał Julian Stevens i Moss Barclay jako producenci wykonawczy telewizji; Ann Phillips jako kierownik ds. rozwoju, producent filmowy i wykonawczy Limited TV; oraz Laura Mazzola jako Senior Business and Legal Affairs Executive. Stevens, wcześniej niezależny, liczy Wschodzący, Brakujący oraz Informator wśród jego zasług, podczas gdy Barclay w Pulse Films, gdzie opracowała Sky’s Gangi Londynu. Phillips pracowała w Ray Pictures, gdzie była dyrektorem ds. rozwoju, a Mazzola była wcześniej w Carnival Film & Television.

Czy ten post był pomocny?