Skip to content

Barbie Ferreira z Euphorii wreszcie otwiera się na temat swojej decyzji o opuszczeniu programu

3 de kwiecień de 2023
l intro 1680556297

Kat przy stole

Było wystarczająco dużo zakulisowych dramatów, by „Euphoria” wypełniła… cóż, odcinek „Euphorii”. Przede wszystkim Barbie Ferreira, która gra Kat w serialu HBO, podobno ostro starła się z twórcą Samem Levinsonem. Takie pogłoski nasiliły się dopiero, gdy wyszło na jaw, że Ferreira opuści program wchodząc w trzeci sezon.

Teraz Ferreira ustanawia rekord zaraz po pojawieniu się w „Fotelowym ekspertze z Daxem Shepardem”. Wyjaśniła, że ​​​​decyzja o usunięciu Kat z serialu była „wspólną decyzją” i dodała, że ​​nie sądziła, by postać mogła pójść gdzie indziej. Stwierdziła: „Myślę, że były miejsca, do których można się udać. Po prostu nie sądzę, żeby pasowało to do serialu. Nie wiem, czy to oddałoby jej sprawiedliwość. I myślę, że obie strony o tym wiedziały. naprawdę chciałem móc nie być grubym najlepszym przyjacielem. Nie chcę w to grać i myślę, że oni też tego nie chcieli ”.

Następnie powiedziała, jak trudno było znaleźć sposób na dalsze włączanie Kat do serialu, biorąc pod uwagę własne skłonności Levinsona do pisania i rosnącą obsadę. W tym momencie wszystko, co Ferreira mogła zrobić, to podążać własną drogą.

Barbie Ferreira obaliła niektóre plotki dotyczące jej odejścia z Euphorii

Pomimo odejścia z serialu być może wcześniej, niż przewidywano, Barbie Ferreira nadal dostrzega pozytywy, które wniosła do tej roli i do całego serialu. Kontynuowała: „To była postać, której nigdy wcześniej nie widziałam w telewizji i nie wiem, czy kiedykolwiek dostaniemy coś takiego w ten specyficzny sposób, który był tak nerwowy”. Chociaż wygląda na to, że odejście Ferreiry było bardziej kwestią charakteru niż czegokolwiek innego, aktorka poświęciła również trochę czasu na przeanalizowanie plotek, które pojawiły się wokół kontrowersji i jej przedwczesnego odejścia.

Wyjaśniła, że ​​tak naprawdę nigdy nie chciała komentować plotek, ponieważ nigdy nie prosiła o udział w tej dramie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że niektóre plotki mogły sprawiać, że wyglądała na trudną do pracy. Mimo to poświęciła czas na odniesienie się do jednego konkretnego zarzutu – zarzutu, że zeszła z planu. Wyjaśniła: „Właściwie nie zszedłem z planu. Raz skręciłem kostkę i musiałem iść na prześwietlenie. Może to właśnie mają na myśli”. Ogólnie brzmiała pozytywnie, jeśli chodzi o swoje doświadczenia, zwłaszcza obsypując swoich kolegów z obsady pochwałami i chwaląc pierwszy sezon produkcji, który określiła jako „najlepsze zajęcia aktorskie wszechczasów”.

HBO musiało wcześniej bronić serialu, w tym odnosząc się do zarzutów 18-godzinnego dnia pracy i odmowy zapewnienia przerw w łazience. Pomimo faktu, że sezon 2 „Euphoria” został wyemitowany na początku 2022 roku, nie było żadnych wiadomości o tym, kiedy fani mogą spodziewać się premiery sezonu 3. Mamy nadzieję, że wszelkie problemy, które miały wpływ na filmowanie w przeszłości, zostały rozwiązane, aby wszyscy zaangażowani w program mogli nadal dostarczać wysokiej jakości rozrywkę.

Czy ten post był pomocny?