Skip to content

Banijay przejmuje pełną kontrolę nad Beyond i przygotowuje się do zmiany marki; Gwiazda „Bridgerton” jako narrator „Serengeti”; Dystrybucja filmów o wampirach; 1091 Najnowsze media; Nemorin Hire – Global Briefs

4 de styczeń de 2023
TCDMYTH EC009

Banijay przejmuje pełną kontrolę nad Beyond i przygotowuje się do rebrandingu

Banijay przejął pełną kontrolę Pogromcy mitów firma Beyond International i zamierza zmienić nazwę i markę australijskiego oddziału, gdy rozpocznie się „niezbędny proces integracji”. Przejęcie za około 30 milionów dolarów zostało po raz pierwszy ujawnione w październiku ubiegłego roku, dając francuskiej potęgi kontrolę nad 8000-godzinnym katalogiem, w tym hitami opartymi na faktach, takimi jak Autostrada przez piekło, Ciężki ratunek: 401, Ogromne błędy inżynierskie, Halifax: Zemsta oraz Zabójcze kobiety. Posunięcie to pozostawia dystrybutora Banijay Rights, który zajmuje się sklepami m.in Szef kuchni oraz Duży brat, z katalogiem około 130 000 godzin. Dzisiaj Banijay przejął pełną kontrolę, a rzeczniczka powiedziała, że ​​intencją jest, aby „[Beyond’s] działalność dystrybucyjna będzie podlegać nazwie Banijay Rights”. Przejęcie zostało przeprowadzone na podstawie aktu wdrożeniowego planu, który po wdrożeniu oznacza, że ​​Beyond przestaje być przedmiotem publicznego obrotu. Beyond Dyrektor zarządzający i dyrektor generalny Mikael Borglund pozostaje na swoim obecnym stanowisku. Sam Banijay jest częścią FL Entertainment, która powstała w lipcu ubiegłego roku i jest notowana na giełdzie Euronext w Amsterdamie dzięki umowie z grupą inwestycyjną SPAC.

Gwiazda „Bridgertona” narratorem dokumentu BBC „Serengeti”

Bridgertona gwiazda Adjoa Andoh przejmie rolę Lupity Nyong’o, prowadząc narrację w trzecim sezonie dokumentu BBC o historii naturalnej Serengeti. Najnowszy sezon rozpoczyna się pod koniec tego miesiąca i podąża za pawianem Bakari, lwicą Kali i lampartą Mzuri, które walczą z ogromnym pożarem szalejącym na równinach. Andoh jest szanowaną brytyjską aktorką teatralną, która zyskała światowe uznanie dzięki roli Lady Danbury w serialu Netflix Bridgertona. Wcześniejsze kredyty obejmują niezwyciężony oraz EastEnders.

Deskpop Entertainment Nabs World tuż przy filmie o wampirach „Beneath Us All”

EKSKLUZYWNY: Deskpop Entertainment nabyło ogólnoświatowe prawa do filmu Harleya Wallena o wampirach Pod nami wszystkimiz udziałem Seana Whalena (Tornado), Maria Olsen (Percy i bogowie olimpijscy) i brzoza Yan (Ludzie pod schodami). Film, napisany przez Breta Millera i wyreżyserowany przez Harleya Wallena, podąża za Julie, przybraną dziewczynką, która zbliża się do swoich osiemnastych urodzin, kiedy znajduje coś zakopanego z czymś niewypowiedzianym w środku. Film wyprodukowali Wallens, Michael James Alexander, Annette Cama i Joseph Kelbie Williamson. Oczekuje się wydania na początku 2023 roku.

1091 Media przygotowuje dokument „Contact: The CE-5 Experience” do wydania cyfrowego

EKSKLUZYWNY: 1091 Media nabyło prawa do pozaziemskiego filmu dokumentalnego Kontakt: Doświadczenie CE-5 i ustaw światową wersję cyfrową. Film jest kontynuacją Bliskie spotkania piątego stopnia i podąża za ufologiem, dr Stevenem Greerem, gdy nawiązuje kontakt z istotami pozaziemskimi i dzieli się swoimi sekretami, w jaki sposób widzowie też mogą to zrobić. Film wyreżyserował Michael Mazzola, producentem była Serena DC, a producentami wykonawczymi Greer i Evan Jenkins.

Nemorin Signs, należąca do Argonon dyrektor kreatywna wykonawcza

Należąca do firmy Argonon firma Nemorin Film & Video zatrudniła dyrektora kreatywnego z należącego do Ruperta Murdocha News UK’s Bridge Studio. Sachini Imbuldeniya przejmuje nowo utworzoną rolę w agencji, która współpracowała z McDonald’s, American Express i Expedia. Imbuldeniya jest założycielem Studio PI i przechodzi z działu komercyjnego News UK Bridge Studio. Argonon kupił Nemorin pod koniec 2020 roku, a dyrektor generalny Nemorin, Pete Ferugsson, powiedział, że zatrudnienie Imbuldeniya reprezentuje „kolejną fazę strategicznego wzrostu”.

Czy ten post był pomocny?