Skip to content

Attack on Titan: Jak i dlaczego Historia zaszła w ciążę i przez kogo?

12 de sierpień de 2022
HR Preg

Historia Reiss jest obecną królową Paradis w Indiach Atak na Tytana. Podczas upadku muru Maria jej matka zostaje zamordowana na polecenie ojca. Ten ostatni zmusił ją do zrezygnowania z imienia i nazwiska Christy Lenz. Zaciągnął się i dołączył do Korpusu Zwiadowczego po wydarzeniach z Bitwy pod Trost. Historia historii jest dość ważna dla fabuły Atak na Tytana i chociaż nie jest jedną z bardziej eksponowanych postaci, niemniej jednak jest ważna. W tym artykule porozmawiamy o ciąży Historii, ponieważ ujawnimy wszystkie niezbędne szczegóły, o których musisz wiedzieć.

Historia Reiss okazała się być w ciąży w rozdziale 107 Atak na Tytana manga, czyli w odcinku 69 serii anime o tej samej nazwie. Roeg wierzył, że na ten rozwój wpłynęła Yelena, myśląc jednocześnie, że nieślubna ciąża Historii z miejscowym, który znęcał się nad nią w dzieciństwie, została zrobiona, by opóźnić jej odziedziczenie Tytana Bestii po Zeke’u Yeagerze po tym, jak ten dotarł do Paradis.

W dalszej części artykułu skupimy się na Historii Reiss i jej zaskakującej ciąży w Atak na Tytana. Nie ujawniono wielu szczegółów na ten temat, ale przedstawimy Ci przegląd wszystkich znanych faktów, abyś mógł się nimi cieszyć. Teraz miej świadomość, że w tym artykule pojawią się spoilery, więc musimy Cię ostrzec!

Dlaczego Historia Reiss zaszła w ciążę?

Aby to w pełni wyjaśnić, musimy wrócić do Łuku Marleya. Historia bierze udział w spotkaniu wojskowym, aby przedyskutować, czy mury powinny współpracować z ochotnikami antymarleyańskimi. Podczas wspomnianego spotkania Eresn potwierdza, że ​​jest w stanie wykorzystać pełną moc Tytana Założycielskiego, dotykając Tytana Królewskiej Krwi.

Historia wydaje się być zaskoczona, gdy Eren wyjaśnia, że ​​nie wspomniał o tym wcześniej z obawy, że mogła zostać zamieniona w Tytana. Gdy pierwsi Ambasadorzy Hizuru przybywają na Paradis, Historia słucha, jak Kiyomi Azumabito przechodzi przez trzy procedury, które muszą być wprowadzone, aby zapewnić bezpieczeństwo wyspie. Pierwszy z nich zmusza Historię do odziedziczenia Bestii Tytana Zeke’a Yeagera, który ma mniej niż rok życia.

Drugi polega na podnoszeniu przez Hizuru poziomu technologii na Paradis. Po trzecie, Historia powinna mieć jak najwięcej dzieci w ciągu trzynastu lat, kiedy ma Tytana Bestii, aby było więcej dzieci królewskiej krwi, które mogą odziedziczyć Tytana i chronić wyspę. W ciągu tych pięćdziesięciu lat Paradis musi dogonić resztę świata. Historia akceptuje plan, póki jeszcze jest potrzebny.

Jakiś czas później Eren spotyka Historię prywatnie na swojej farmie, aby ostrzec ją, że żandarmeria wojskowa planuje nakarmić nimi Zeke’a, gdy ten przybędzie do Paradis. Pomimo sugestii Erena, by uciekać lub stawiać opór, Historia mówi mu, że zgodzi się na każdy plan, który uzna za konieczny, by ocalić Paradis. Ku rozczarowaniu Historii, Eren stwierdza, że ​​użyje mocy Tytana Założycielskiego, aby zniszczyć świat zewnętrzny.

Historia próbuje mu przypomnieć, że za murami jest mnóstwo niewinnych ludzi, ale Eren jest stanowczy w swojej decyzji. Historia mówi jej, że nie może żyć ze sobą, jeśli nie zrobi wszystkiego, co w jej mocy, aby go powstrzymać. Eren następnie oferuje manipulowanie jej wspomnieniami za pomocą mocy Tytana Założycielskiego, na co Historia odpowiada, pytając ją o możliwość posiadania dziecka.

Kilka miesięcy później jest w ciąży i spędza czas w tajnej siedzibie znanej tylko niewielkiej, wyselekcjonowanej liczbie osób z wojska. Deputowany uważa, że ​​na ten rozwój wpłynęła Yelena, jednocześnie spekulując, że Historia ma pozamałżeńską ciążę z miejscowym, który zmusił ją do posiadania dziecka, ponieważ to powinno uniemożliwić jej odziedziczenie Tytana Bestii Zeke’a Yeagera po dotarciu do Paradis.

ZWIĄZANE Z:

Atak na Tytana: Wysokość, wiek i urodziny głównych bohaterów

Gdy pojawia się frakcja rebeliantów, dowódca Pixis rozkazuje wojsku zabezpieczyć Historię, ponieważ jest ona potencjalnym celem. Podczas szturmu na Rozróbę Historia zaczyna rodzić. Eren zostaje ostatecznie zabity, a łoskot zostaje powstrzymany przez połączone wysiłki Korpusu Zwiadowczego i Wojowników. Chociaż mieszkańcy Paradis nadal wspierają Erena, Historia wykorzystuje swoją moc, by chronić rodziny żołnierzy, którzy pomogli powstrzymać Erena.

Przez następne trzy lata Historia poślubia ojca swojego dziecka i rozpoczyna rozmowy pokojowe ze światem zewnętrznym. W 857 świat zewnętrzny wysłał grupę ambasadorów do Paradis, aby rozpocząć rozmowy pokojowe. Wysyła ambasadorom list, w którym wyjaśnia, że ​​w ciągu trzech lat od śmierci Erena, Yeagerists zebrali armię na wyspie w ramach przygotowań do ataków z zewnątrz.

Kto jest ojcem dziecka Historii?

Jeśli chodzi o tożsamość ojca Historii, nigdy nie został on oficjalnie ujawniony. Roeg spekulował, że ojciec jest miejscowym, prawdopodobnie rolnikiem, który znęcał się nad nią jako dziecko. Skoro manga się skończyła, niestety – pozostaniemy w ciemności, jeśli o to chodzi, chyba że Isayama zdecyduje się ujawnić tożsamość ojca dziecka Historii. W opowieści są pewne tropy, ale nic precyzyjnego i możemy – niestety – tylko spekulować na temat tożsamości. Miejscowych jest wielu i fakt, że wiemy, że miejscowy ją znęcał, nie pomaga nam aż tak bardzo, chociaż zawęża poszukiwania.

W którym rozdziale i odcinku Historia zachodzi w ciążę?

Otóż ​​dokładny moment poczęcia nie był – oczywiście – nigdzie pokazany i nie wiemy, kiedy to się stało. Kiedy po raz pierwszy widzimy ciężarną Historię, jej brzuch jest już dość duży. Dzieje się tak w rozdziale 107 mangi „Visitor”, która została opublikowana 9 lipca 2018 roku. Jeśli chodzi o anime, ta scena jest pokazana w odcinku 69 serii, zatytułowanym „A Sound Argument”, który miał premierę 15 lutego , 2021. Wszystko to dzieje się podczas wojny o Paradis.

Czy ten post był pomocny?