Skip to content

Atramenty animowane Warner Bros Pictures Pierwsze spojrzenie na animację ślusarza; Pierwsze zdjęcia to „Złe wróżki” i „Kroniki księżycowe”

10 de czerwiec de 2023
warner bros

EKSKLUZYWNY: Warner Bros. Motion Picture Group podpisało umowę pierwokupu z firmą Locksmith Animation z siedzibą w Londynie i Los Angeles na opracowanie i produkcję filmów animowanych do dystrybucji na całym świecie.

Locksmith to niezależny producent animowanych filmów fabularnych i seriali, który stał za filmem fabularnym 20th Century Studios Ron się pomylił. To zdjęcie trafiło do kin i na Disney+ w 2021 roku.

Pierwsza z dwóch nieruchomości Locksmith rozwijanych w ramach nowej umowy to złe wróżki, wywrotowa komedia muzyczna osadzona we współczesnym Londynie. Koncentruje się na gangu złych wróżek, które łamią każdą zasadę w książce. Deborah Frances-White, twórczyni i prowadząca podcast Winna feministka, pisze scenariusz. Megan Nicole Dong, twórczyni i reżyserka animowanego serialu muzycznego Netflix świat centaurówjest dołączony do bezpośredniego.

Drugi projekt to Kroniki księżycowe, oparty na bestsellerowych powieściach Marissy Meyer. Odrobina science-fiction Baśnie braci Grimm, projekt fabularny koncentruje się na czterech młodych kobietach, które rozpoczynają bunt przeciwko tyrańskiej Królowej Księżyca i szybują między gwiazdami, walcząc o przejęcie kontroli nad własnym przeznaczeniem. Kalen Egan i Travis Sentell, scenarzyści serialu Amazon Philip K. Dick’s Elektryczne sny, są dołączone do zapisu. Noëlle Raffaele, dyrektor ds Dziewczyny z superbohaterami DC i twórca opowiadań dla Lego Film Ninjago i nadchodzące Marvel Studios Cudajest przymocowany do steru.

Ślusarz jest obecnie w trakcie produkcji drugiego filmu fabularnego To Boże Narodzenienapisany przez Richarda Curtisa (Miłość, właściwie, Cztery wesela i pogrzeb), który zostanie wydany w serwisie Netflix

Nowa umowa jest częścią kompleksowej strategii Warner Bros mającej na celu rewitalizację podejścia do filmów animowanych poprzez kluczowe partnerstwa, rozwój kreatywny i jakość opowiadania historii. Zgodnie z warunkami paktu zespół Locksmith – kierowany przez Julie Lockhart, założycielkę i prezes produkcji; Natalie Fischer, dyrektor generalny; oraz Mary Coleman, dyrektor ds. kreatywnych – będą współpracować z prezesem Warner Bros Pictures Animation, Billem Damaschke i jego zespołem, nad opracowaniem świeżego, innowacyjnego podejścia do dziedzictwa własności intelektualnej studia w Burbank w Kalifornii, jednocześnie opracowując i produkując oryginalne filmy fabularne.

„Animacja jest głęboko zakorzeniona w kreatywnym DNA Warner Bros, więc jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwością współpracy z zespołem Locksmith, który wnosi świeżą wrażliwość i estetykę do tej nowatorskiej formy sztuki” — powiedzieli współprzewodniczący Warner Bros Motion Picture i współzarządzający Michael De Luca i Pamela Abdy.

Damaschke dodał: „Artyści i scenarzyści w Locksmith Animation należą do najbardziej inspirujących i pomysłowych w branży. Nie mogę się doczekać współpracy z nimi przy szeregu projektów – począwszy od złe wróżki I Kroniki księżycowe – i korzystając z niezrównanych zasobów Warner Bros, a także oryginalnych historii wymyślonych przez ich niezwykły zespół kreatywny”.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z wizjonerskim zespołem Warner Bros, aby tworzyć franczyzy, które będą zabawiać i wzruszać rodzinną widownię na całym świecie” — powiedział Fischer. „Z słynną historią animacji i zaangażowaniem w doświadczenie teatralne, Warner Bros jest dla nas idealnym domem”.

Locksmith Animation jest częścią grupy firm Sister, założonej przez Elisabeth Murdoch, Stacey Snider i Jane Featherstone.

Czy ten post był pomocny?